Dudak Makyajı Tarçın yağı dudakları dolgunlaştırıyormuş

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)
duymustum bunu ama unutmusum başlıgı okuyunca hatırladım....dolgun dudak sevmıyorum bence bnm dudaklarım guzel :KK70:

ben denedim tarçın yağını felaket şişiriyo dudağı yaktığı için. ve felaket yakıyo:)
ama etkisi en fazla 10 dakika, ve dudaklarınız çatlamış gibi pütür pütür oluyo.
gerek yok bence

Ben en son 69 liraya almıştım ama şu an 40 lira yani kampanyada o yüzden yedek aldım,monsoon likit olarak yazarsanız google a bu ürün çıkıyor ama netten değil normal eczaneden bakın çünkü benim en son 40 liraya aldığım ürüm 120 lira nette.Bu arada ürünü 1 hafta kullanıyorsunuz başta dudakları kurutuyor gibi oluyor ama 1 hafta kullandıktan sonra normal kendi parlarıcı veya bakım ürününüzü kullandığınızda bir bakıyorsunuz dudaklar kabarmaya başlıyor heheh ben çok memnun kaldım kızlar, 6 ayda bir hafta kullanıyorum çok güzel oluyor :) ha isteyen devamlı kullanabilir tabii ama abartmanında gereği yok :):lepi:

yabu ürünü türkiyeden baska yerde bulamiyorum. okadar google verdim amerikada bileyok :KK43:
Türkieyedeyurdisina göndermiyo, cokmerak ettim ya :)

merahaba kızlar sizden duydum tarçın yağı aldım srdüm ama hiç bi işe yaramadı bnde ? yakmadıda :KK70:

arkadaslar mrb.diamondeyes sana bişey sormak istiyorum.kalem egzersizni nasıl yapıyorsun??? bende dior lip maximezer kullanmayı düşünüyorum eger bır işe yararsa yazarm yıne

arkadaslar mrb.diamondeyes sana bişey sormak istiyorum.kalem egzersizni nasıl yapıyorsun??? bende dior lip maximezer kullanmayı düşünüyorum eger bır işe yararsa yazarm yıne

canım bi kurşun kalemi dudaklarının arasına alıosun döndürmeye çalışıosun Tam dönmezse üzülme kimsede tam dönmüodur zaten. bi öne bi arkaya Bu dudak dolgunlaştırmak için Bir de şu hareket var ki onu da kalem yine dudaklarının arasındayken yapıosun bu üst dudak şekillendirici bi hareket kalemi ortada tutup aşağıdan yukarı kaldırıp indiriosun Umarım anlatabilmişimdira.s.

Konunuz,içeriği bakımından daha uygun olduğu için Dudak bakımı bölümümüze taşınmıştır. yerimseniben

arkadaşlar çoğunuz belki de dudak parlatıcısı kullanıyordur günde en azından bir kaç kez tazeliyorsunuzdur dudak parlatıcınızı. belki bu tarçın yağından bir kaç damla parlatıcı içine damlatıp sürerseniz, gün boyu parlatıcı tazelediğinizde haliyle etkili olabilir?nasıl fikir?

yaklaşık bir sene önce resmen takmış durumdaydım tarçık yağına. felaket yakıyodu, resmen gözlerimden yaş geliyor. hatta işi o kadar abarttım ki, dudaklarımın kenarları yara olmaya başladı çok kötüydü. vazgeçtim. dudaklarım düzeldi ve yüzümde en dikkat çeken dudaklarımın güzelliği oldu. kalıcı olduğu kesin. gözle görülür etkisi var. zannedersem tarçın yağından çünkü başka ürün kullanmadım. bugun tekrar aldım. ne yapim, hep daha fazlasını isteriz ya, benimki de o. eldekinden de olmayayım da:)

Kızlar tarcın yagı dudaklara renk veriyor mu?
Benim dudaklarım dolgun ama solgun :KK43:

Kıvılcım sana birşey söylemek istiyorum.Tarçın yağı ve vickside aldım ikisinide kullandım hiç bir faydası olmadı.Vicks yaktı ama değşiklik yok hele tarçın yağı dolgunlaştırmayı geçtim yakmadı bile.Sence neden acaba bi bilgin varmı?Tarçın yağı markasından kaynaklanır mı acaba?Gerçi hepsi aynı ama...

arkadaşlar bu tarçın yağı gerçekten dolgunlaştıyorumu yoksa tahrişmi ediyor???
Dolgunlaştırmıyor, saniyelik şişkinlik hissi veriyor, çünkü sürdüğün anda dudakların yanmaya başlıyor, sen de dolgun gibi hissediyorsun..Ama aynaya bakınca görüyorsun ki fıss aklinialirimsmile

Dolgunlaştırmıyor, saniyelik şişkinlik hissi veriyor, çünkü sürdüğün anda dudakların yanmaya başlıyor, sen de dolgun gibi hissediyorsun..Ama aynaya bakınca görüyorsun ki fıss aklinialirimsmile
Ee buda fos çıktı,ne yapalım o zaman dolgunlaştırmak için?

nane yağıda alcam tarçın yağı ve eritilmiş vicksle karıştırcam üçünü.aklinialirimsmile

hiç uğraşmayın tarçın yağıyla falan bence

zaten bize satılan yağlar saf yağlar değil çoğu parafin az miktarı yağ.

blistex lip relief cream

beyaz tüpte olan bu nemlendirici gerçekten çok dolgunlaştırıyor dudakları hem de nemlendiriyor.

benim dudaklar iri olmasına rağmen bunu kullanıyorum çünkü dudaklarım çok kurur aynı zamanda çok da güzel nemlendiriyor ve dolgunlaştırıyor iyice :)

Son düzenleme:
arkadaşlar ben de sürdüm kesinlikle dolgunlastırıyor fakat acaip yanıyor ve bir saat sora etkisi geciyor yani ruj sürer gibi tazelemek lazım:KK43:

hiç uğraşmayın tarçın yağıyla falan bence

zaten bize satılan yağlar saf yağlar değil çoğu parafin az miktarı yağ.

blistex lip relief cream

beyaz tüpte olan bu nemlendirici gerçekten çok dolgunlaştırıyor dudakları hem de nemlendiriyor.

benim dudaklar iri olmasına rağmen bunu kullanıyorum çünkü dudaklarım çok kurur aynı zamanda çok da güzel nemlendiriyor ve dolgunlaştırıyor iyice :)

hiç duymamıştım.nerde satılıyor?ve fiyatı ne kadar?

X