Tatil öneri

Tacro

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2021
2.392
5.013
Slm kızlar birkac arkadaş cocuklarimizla beraber bir tatil planlamak istiyoruz,Akdeniz de uygun çocuklar için eğlenceli bildiğiniz otel var mı..Bu arada bekar anneleriz bütçe sınırlı belirtmek isterim,Tecrübesi olan paylaşırsa sevinirim

Bütçe sıkıntı olmasa idi the legends of gibi bir yer var aşırı güzel fakat aşırı pahalı imiş

Gecen yil benata otelde kaldik, cocuklar icin gittik yeni acilmisti bize gayet iyi geldi havuzlar vs cocuklar delirdi mutluluktan
Ama tek kusuru var denize giremezsiniz, asiri dalgali oluyor.
Personel iyiydi yemekler guzeldi otel ztn yep yeni
Bizde bebek olunca on odalardan verdiler

Bazi ufak eksikleri ben turizmci esi olarak çözdüm, ama hevesleri adapte olacaklarini dusundurmustu mesela sezlong çekmeye itiraz ettiler gibi

Maalesef bütçe sıkıntı,çocuklar eğlensin bize değişiklik olsun diye gidiyoruz..Dediğim gibi bekar anneleriz çok uçamayiz tek tabancayız daha sonra ödemede çok zorlanırız
Şimdi arz talep mesele ne istiyorsunuz yazmanız lazım mesajı tekrar düzenleseniz iyi olur

Mesela maksimum kişi başı ücret ?
Ücret alınmayan çocuk kaç alınan kaç tane?
Her şey dahil mi istiyorsunuz otel?
Yoksa apart pansiyon tarzı mı
Havuzlu bir yer mi
Denize yakın mı olsun
Kafa dinlemelik mi yoksa her gün etkinlik olan bir yer mi
Araçla mı gideceksiniz uçakla mı, ulaşımı otele gidişi nasıl planladınız
Bir firmadan almayı mı düşünüyorsunuz yoksa direk otelden mi alacaksınız
Senenin hangi zamanı? Sezon hatta hafta bile fark eder fiyatta
Kaç günlük gideceksiniz bazı otellerde minimum gün sınırı var atıyorum 5 gün veya 7 gün altında müşteri almıyor.
Çok genel sormuşsunuz 🤷🏻‍♀️

Çocuklarla Antalya otelleri iyi oluyor.
Rubi Platinum ilk açıldığı sene gitmiştik güzeldi. Özellikle çocuklar için çok eğlenceli,dolu dolu etkinlikler vardı
Paloma Foresta'yı çok beğenmiştim mesela 2 sene gittik.
Çocuk klübü,etkinlikleri de gayet güzeldi,yemekleri de,otelin yemyeşil bir alana yayılmış olması da çok güzeldi. Oglum bebekti sıcaktan hiç etkilenmedik.
Ic hotel'de bence güzeldi(Belekteki Family Santai diye bilinen)odalar eskiydi ama genel konsepti bence çok iyiydi. Çocuklar için çok güzel etkinlikleri vardı ,Uçurtma şenligi,panayır kuruldu,hatta araç boyama bile yaptılar.
Anadolu Ateşi'ni getirmişlerdi gece programları da epey iyiydi.
Bu sene yeni açılacak bir otele rezervasyon yaptırdık daha tecrübe etmedim,o sebeple yorum yapamıyorum.
Yerinizde olsam bütçeyi belirler ona göre bilinen bir tur şirketinden alırdım. Ets'den alıyoruz senelerdir tatili,ne söyledilerse onunla karşılaştık. Hatta gitmeden bakıyorum ,seçenek belirliyorum,onları da soruyorum,size uyar uymaz diyorlar yada bu konseptte şu otel daha iyi vs diyebiliyorlar. Bence bütçenize en uygun ve iyisini ayarlarsınız o şekilde.

Şimdi arz talep mesele ne istiyorsunuz yazmanız lazım mesajı tekrar düzenleseniz iyi olur

Mesela maksimum kişi başı ücret ?
Ücret alınmayan çocuk kaç alınan kaç tane?
Her şey dahil mi istiyorsunuz otel?
Yoksa apart pansiyon tarzı mı
Havuzlu bir yer mi
Denize yakın mı olsun
Kafa dinlemelik mi yoksa her gün etkinlik olan bir yer mi
Araçla mı gideceksiniz uçakla mı, ulaşımı otele gidişi nasıl planladınız
Bir firmadan almayı mı düşünüyorsunuz yoksa direk otelden mi alacaksınız
Senenin hangi zamanı? Sezon hatta hafta bile fark eder fiyatta
Kaç günlük gideceksiniz bazı otellerde minimum gün sınırı var atıyorum 5 gün veya 7 gün altında müşteri almıyor.
Çok genel sormuşsunuz 🤷🏻‍♀️
Evet çok genel olmuş..Havuzlu çocuklar için etkinliği olan plajı kum denizi dalgasiz ve otele sıfır her şey dahil olsun istiyoruz çocukların en büyüğü 7 yaş temmuz sonu düşünüyoruz

Çocuklarla Antalya otelleri iyi oluyor.
Rubi Platinum ilk açıldığı sene gitmiştik güzeldi. Özellikle çocuklar için çok eğlenceli,dolu dolu etkinlikler vardı
Paloma Foresta'yı çok beğenmiştim mesela 2 sene gittik.
Çocuk klübü,etkinlikleri de gayet güzeldi,yemekleri de,otelin yemyeşil bir alana yayılmış olması da çok güzeldi. Oglum bebekti sıcaktan hiç etkilenmedik.
Ic hotel'de bence güzeldi(Belekteki Family Santai diye bilinen)odalar eskiydi ama genel konsepti bence çok iyiydi. Çocuklar için çok güzel etkinlikleri vardı ,Uçurtma şenligi,panayır kuruldu,hatta araç boyama bile yaptılar.
Anadolu Ateşi'ni getirmişlerdi gece programları da epey iyiydi.
Bu sene yeni açılacak bir otele rezervasyon yaptırdık daha tecrübe etmedim,o sebeple yorum yapamıyorum.
Yerinizde olsam bütçeyi belirler ona göre bilinen bir tur şirketinden alırdım. Ets'den alıyoruz senelerdir tatili,ne söyledilerse onunla karşılaştık. Hatta gitmeden bakıyorum ,seçenek belirliyorum,onları da soruyorum,size uyar uymaz diyorlar yada bu konseptte şu otel daha iyi vs diyebiliyorlar. Bence bütçenize en uygun ve iyisini ayarlarsınız o şekilde.
Tamam ETS tur ile görüşeyim..Teşekkürler yorumunuz için

Maalesef bütçe sıkıntı,çocuklar eğlensin bize değişiklik olsun diye gidiyoruz..Dediğim gibi bekar anneleriz çok uçamayiz tek tabancayız daha sonra ödemede çok zorlanırız
Biraz geç kalmışsınız. Fiyatlar ocakta çok düşük oluyor. Antalya’da Side otelleri biraz daha uygun olur Belek otellerine göre. Geçen sene biz aletris hotele gittik, yeni bir hotel. Sadece denize uzak ama biz memnun kaldık. Fiyat da iyiydi. Bir de benata otel bu sene iyi fiyat verdi. O da bir iki senelik yeni hotel.

Ben de bekar bir anneyim, ilk boşandığımda kızımla Selectum Family Belek'e gitmiştik ve çok eğlenmiştik. bu sene tekrar baktım ama bütçemi çok aştı. Alanya'da Club Aqua Plaza diye bir yer buldum, yorumlar çocukların çok eğlendiği yönündeydi, fiyat diğer otelin üçte biri ama konsept farklı tabi. orayı deneyeceğim. her şey dahil konsept, çocuklu aileler çok memnundu yorumlarda. bir bakın isterseniz.

Tacrocum bende bekar bir anneyim. Geçen sene kurban bayramında iki oğlumla alanya kırbıyık otelde kaldık herşey dahil çocuklar için aktiviteli havuz temiz denize sıfır manzara güzel akşam müzik eğlence var temiz bir otel çok uygundu fiyatı ama diğer arkadaşların bahsettiği kadar lükslükte olmayabilir sadece çok sıcaktı

Fiyatlar inanılmaz uçuk, 2 yetişkin 2 çocuk geçen hafta satın aldım.
Öncelikle beklentilerinizi netleştirmeniz lazım. Mesela benim çocuklarım deniz değil havuzu sever, küçük oğlum çocuk aquaparkından çıkmaz, kızım yetişkin kaydıraklarından kayar. Denizin taşlı dalgalı olması bu sebeple beni ilgilendirmez, bütün odağım havuz olur.
Biz Crystal Admiral dan aldık, çok büyük beklenti içinde değilim, çocuksuz gitsem gitmezdim.
Daha önce TUİ Blue Palm Garden de konakladık, orayı çok sevmiştim inanılmaz konforlu ama çocuklar için havuzda aqua vs yoktu.
Geçen sene The X Belek e gittik, yeni açıldığı için şuan ki fiyatının 3 katı altındaydı. Çocuk aquası çok güzeldi.

Ben de bekar bir anneyim, ilk boşandığımda kızımla Selectum Family Belek'e gitmiştik ve çok eğlenmiştik. bu sene tekrar baktım ama bütçemi çok aştı. Alanya'da Club Aqua Plaza diye bir yer buldum, yorumlar çocukların çok eğlendiği yönündeydi, fiyat diğer otelin üçte biri ama konsept farklı tabi. orayı deneyeceğim. her şey dahil konsept, çocuklu aileler çok memnundu yorumlarda. bir bakın isterseniz.
kızınızla ilk gititğinzde tek miydinz ve kızınız kaç yaşındaydı

Slm kızlar birkac arkadaş cocuklarimizla beraber bir tatil planlamak istiyoruz,Akdeniz de uygun çocuklar için eğlenceli bildiğiniz otel var mı..Bu arada bekar anneleriz bütçe sınırlı belirtmek isterim,Tecrübesi olan paylaşırsa sevinirim
Bu kadar az veriyle nasıl tavsiye verelim?

ben yıllar önce gitmiştim ama crystal sunset çocuklu aileler için uygun.
bütçeyi bilmiyorum, bir inceleyin isterseniz.

X