Tüp Bebek Merkezleri Tavmergen kese ve kalp atışı zamanları muayene ücreti aldı mı sizden?

yasayipgorelim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2022
2.342
1.253
Kızlar selam Tavmergen tüp bebek merkezi (İzmir) tüp bebek yaptırdım. Kese görülmesi için ve kalp atışı duyulması için muayene ücreti alıyorlarmış. 800 TL.

Kontrol süresi 10 günmüş o arada gidersen ücret yok ama kalp atışına hep 14.gun sonra cagiriyorlarmis yani yine 800 TL ödenecek.

Sizden aldılar mı duydunuz mu böyle bir şey? Daha bitmedi ki durum düşünsenize en iyi ihtimalle 12.haftaya kadar ilaçları onlar düzenleyecek mecburen her seferinde 800 TL mi verdiniz?

Canım ben ilk çocuğumda özelde tubbrkle hamile kaldım hamile olduğumu öğrenince benim hastanemde 6 yıl önce mane ücreti 500 TL gibi biseydi ünlü bir doktordu doktorum uzman doçent idi o yüzden çok pahalıydı dediğim gibi hamile olduğumu öğrenince normal bir doktor seçtim kliniği vardı kontrollerimi kliniğinde oluyordum tahlil felan istedimi anlaşmalı olduğu özel hastane yapiyordum ozaman tabi daha uyguna geliyordu bir muanem 100 TL idi sende öyle yapabirsin dogumumu bile anlaşmalı olduğu hastanede kendi yaptı doktorum şuan yine ikinci çocuk için uzman doçent olan doktoruma gidiyorum muanem 1.515 TL hamile kalırsam yine uygun doktorda devam edicrm

Çok teşekkür ederim cevabınız için, öyle yapacağım ama bu durum çok saçma daha kese görünmedi kalp atışı duyulmadı üstelik tüp bebek.

Daha önce Smyrna artta yaptırdım başarısız oldu tabii ama onlar ücret vb almadı kalp atışı duyulana kadar bu çok saçma değil mi para mı istenir dünya para verdim zaten.

Çok teşekkür ederim cevabınız için, öyle yapacağım ama bu durum çok saçma daha kese görünmedi kalp atışı duyulmadı üstelik tüp bebek.

Daha önce Smyrna artta yaptırdım başarısız oldu tabii ama onlar ücret vb almadı kalp atışı duyulana kadar bu çok saçma değil mi para mı istenir dünya para verdim zaten.
Bahsettiğiniz hastaneyi bilmiyorum ama kese ve kalp atışı muayenesi ücretsizdi benim hastanemde . Hatta tek bir randevu veriliyor pozitifi gördükten sonra . Benim lekelenmem olduğu için keseye ayrı kalp atışına ayrı gitmiştim kontrol amaçlı . Ondan sonrasi ücretli ister bize gelin ister başka yere gidin demişlerdi . Sağlıklı görürlerse evinize yakın iyi bir yere gidin diyorlar zaten. Genel işleyiş böyle yani siz kendinize göre karar verirsiniz .

Bu arada benim de tüp bebek . 10.haftada ilaçları biraktirmislardi . Onunla ilgili bilgilendirmeyi de kalp atışı duyulduğu gün yazılı olarak yapıyorlar . Sizde isterseniz o şekilde bilgi alabilirsiniz .

Genelde bir muane ücreti alınır 2. Kontrol ücretsiz

Kızlar selam Tavmergen tüp bebek merkezi (İzmir) tüp bebek yaptırdım. Kese görülmesi için ve kalp atışı duyulması için muayene ücreti alıyorlarmış. 800 TL.

Kontrol süresi 10 günmüş o arada gidersen ücret yok ama kalp atışına hep 14.gun sonra cagiriyorlarmis yani yine 800 TL ödenecek.

Sizden aldılar mı duydunuz mu böyle bir şey? Daha bitmedi ki durum düşünsenize en iyi ihtimalle 12.haftaya kadar ilaçları onlar düzenleyecek mecburen her seferinde 800 TL mi verdiniz?
MERHABA,BİRAZ GEÇ GÖRDÜM AMA YİNE DE BİLGİLENDİRMEK İSTEDİM. TAVMERGENDE TEDAVİ SÜRECİNDEYİM. ÖNCESİNDE ÇOK ARAŞTIRDIM. HER HASTANENİN AYRI BİR TÜP BEBEK PAKET FİYATI OLUYOR. BEN EN UYGUNUNUN TAVMERGEN OLDUĞUNA KARAR VERDİM. ÇOĞU MERKEZ TRANSFER SONRASI İLK KAN TAHİLİ İÇİN BİLE AYRI ÜCRET TALEP EDİYOR. KESE VE KALP ATIŞI İÇİN AYRI ÜCRET İSTEMELERİ GAYET NORMAL.

MERHABA,BİRAZ GEÇ GÖRDÜM AMA YİNE DE BİLGİLENDİRMEK İSTEDİM. TAVMERGENDE TEDAVİ SÜRECİNDEYİM. ÖNCESİNDE ÇOK ARAŞTIRDIM. HER HASTANENİN AYRI BİR TÜP BEBEK PAKET FİYATI OLUYOR. BEN EN UYGUNUNUN TAVMERGEN OLDUĞUNA KARAR VERDİM. ÇOĞU MERKEZ TRANSFER SONRASI İLK KAN TAHİLİ İÇİN BİLE AYRI ÜCRET TALEP EDİYOR. KESE VE KALP ATIŞI İÇİN AYRI ÜCRET İSTEMELERİ GAYET NORMAL.
Benim bir önceki çalıştığım yer almıyordu. Su an halen tavmergene gidiyorum 1200 tl oldu her seferinde ödüyoruz. Ayrıca 10 gün kontrol süresi var ya onu da gitmek istiyorum özel olduğu için tüm arkadaşlarım 10 gün kontrol muayenesini mutlaka yaptırıyor gittiği hastanelerde ama bunlar gerek yok kontrol olsa biz çağırırız kendin gelmek istiyorsun 1200 tl yine ödersin diyor.

Bende doğum doktorumla anlaştım zaten oraya gidip 10 gün kontrolü de yaptırıyorum. Tavmergene artık mesela detaylı, ya da tarama testleri ya da şeker yükleme gibi şeylerin sonunda gidiyorum.

X