Lekeler, Çiller tca deneyimim..( Resimli )

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
seninki farklı canım teninin güneşe alerjisi var..inan bir arkadaşın güneş lekeleri kocamandı yüzünde bir markanın kremini kullanmış güneş lekesi olan ciltler için tekrar gördüğümde yoktu..bitkisel ürünleri olan bir marka a dan z ye herşeyi var aklıma gelmedi
Canim ben kurtulmak istiyorm benim icin onerebilecegin bi yontem, ürün vs varmi? Yuzumun puruzsuz olmasini istiyorm normqlde ssivilce bile olmaz yuzumde bu bahsettigm lekeler son 2 yildir cikti yuzumu bozdu :KK43:

Canm evet gunes lekeleri. Su an sebamedin 50 faktor gunes kremini kullaniyorm. Leke olarak dudak ustumde 2 tane kahverngimsi ve burun cevremde kahverengimsi lekeler var boyle cil gibi
kadınlar üye olup satıyor ya..ha evet anway di sanırım..bir araştır

Canim ben kurtulmak istiyorm benim icin onerebilecegin bi yontem, ürün vs varmi? Yuzumun puruzsuz olmasini istiyorm normqlde ssivilce bile olmaz yuzumde bu bahsettigm lekeler son 2 yildir cikti yuzumu bozdu :KK43:
tatlım sen anwayin güneş lekeleri için kremini araştır..bende bakarım

Tamam tatlim cok tesekkurler ben arastircam , bu konuyu da takipteyim :KK66:
cilt druna gitmeninmi hiç..devletin cilt hekiminede gidebilirsin hem güneş lekelerinin gitmesi,hemde tekrar oluşmasını engellemek için ilaç tavsiyesi iste canım..güneşten etkilenen ciltler farklı zaten:KK19:

cilt druna gitmeninmi hiç..devletin cilt hekiminede gidebilirsin hem güneş lekelerinin gitmesi,hemde tekrar oluşmasını engellemek için ilaç tavsiyesi iste canım..güneşten etkilenen ciltler farklı zaten:KK19:
Aslinda haklisin gidiyim dimi? Daha once hic gitmedim en iyisi gideyim bu hafta :)) belki krem felan verir bi ise yarayabilir ki sence? Hani su an hamileyim ya kullanabilirmiyim onu dusunuyorum..

Aslinda haklisin gidiyim dimi? Daha once hic gitmedim en iyisi gideyim bu hafta :)) belki krem felan verir bi ise yarayabilir ki sence? Hani su an hamileyim ya kullanabilirmiyim onu dusunuyorum..
kullanabilirsin..ona göre krem verir..bebeğin hayırlı uğurlu olsun canım..ben doğumumu bile devlette yaptım..daha tecrubeli dr lar var devlette..cilt içinde defalarca gittim..mutlaka gitmelisin ona göre bir krem yazar..ama olan lekerinden rahatsız olduğunu söyle ve oluşmasını önlemek için de olurmu..ikisi farklı çünki..

kullanabilirsin..ona göre krem verir..bebeğin hayırlı uğurlu olsun canım..ben doğumumu bile devlette yaptım..daha tecrubeli dr lar var devlette..cilt içinde defalarca gittim..mutlaka gitmelisin ona göre bir krem yazar..ama olan lekerinden rahatsız olduğunu söyle ve oluşmasını önlemek için de olurmu..ikisi farklı çünki..
Tesekkur ederim tatlim:KK66: seninde bebisin hayirli olsun cok sevindim :KK66: aynen dedigin gibi yapicam bu cuma hastaneye gidecem devlet hastanesine haber veririm birda :KK66:

uygulamanın başarısı size ve ürününüzün kalitesine bağlı ,el becerisi istiyor,,takriben 2 .3 gün sonra soyulmaya başlar ..soymamak çok önemli kendisi soyulrsa lekelenme sorunu yaşamazsınız....cildi soyulmaya hazırlamak için buhar faydalı..
soyulduktan sonra ben çinko içerikli pişik kremleride kullandım..desitin çok iyi geldi mustela da iyi..
soyulan cilde önce bepanten sonra pişik kremi sürdüm daha hızlı iyileşiyor..alabilirseniz sprey termel sular var eczaneden alabilirsiniz..soyulan cilde ilk onu pükürtüp kururken bepanten sürersenizde yine iyileşme süreci hızlanıyor arkadaşlar..
kolay gibi görünsede meşakkatli bir iş..
Merhaba. Acaba ben sizi özelden cildimin dotosunu göndersem, etkili olup olmayacağı yada hangi dozda kullanmam gerektiği hakkında bilgi verebilir misinüz o_O

Merhaba. Acaba ben sizi özelden cildimin dotosunu göndersem, etkili olup olmayacağı yada hangi dozda kullanmam gerektiği hakkında bilgi verebilir misinüz o_O
tabiiki lekeleriniz sivilce lekesimi..

Ben bu kılıçbalığı denen arkadaşı anlamadım. Evde uygulamayın diye burda cıngar çıkaran tipleme başka birinin evde uygulamasını anlatmasını öneriyor. Hayır zaten sen insanların en çok sorun yaşadığı ve çözüm bulamadığı bi konuda iddalı bi paylaşım yapıyosun. sonra yeterince aydınlatmadan ay ben uzmanım triplerilerine giriyosun. E kim yapacak nerde yapılacak bu iş. İstanbuldayım ama çatlak için uygulayan güvenilir biyer bulamadım mesela. Her konuda olduğu gb bu konudada rant kurup ii para yiyosunuz. Eyvallah

Arkadaşlar günaydın,

Acil yardım :KK43:

Dün %25 çözünürlüklü TCA uyguladım yüzüme. DOA Kozmetik'ten aldım. Yüzümde 1 dakika beklettim. Bol su ile yıkadım. Bol bol bepanthane sürdüm. Bugün ikinci gün ve kahverengi siyaha dönük lekeler var. Ayy çok korkuyorum böyle mi kalacak bunlar :KK43:

Arkadaşlar günaydın,

Acil yardım :KK43:

Dün %25 çözünürlüklü TCA uyguladım yüzüme. DOA Kozmetik'ten aldım. Yüzümde 1 dakika beklettim. Bol su ile yıkadım. Bol bol bepanthane sürdüm. Bugün ikinci gün ve kahverengi siyaha dönük lekeler var. Ayy çok korkuyorum böyle mi kalacak bunlar :KK43:
yok kalmaz ölü deri en kısa zamanda temizlenir yüz için 25 lik çok değilmi .kendin soyma sakın leke kalır

yok kalmaz ölü deri en kısa zamanda temizlenir yüz için 25 lik çok değilmi .kendin soyma sakın leke kalır

Evet çokmuş. Ben sadece ilk sayfaları okumuştum. Tembelliğim yüzünden başıma ne işler açıldı. Demin cildiye doktorundan geldim. İki tane krem verdi. O iki krem ve güneş kremi hariç kullanmamalıyım sanırım başka birşey. Ama dehşetle baktı bana doktor. Ya iz kalırsa :KK43:((

X