Tembel,rahat,vurdumduymaz kocasi olanlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bende 10 gün oldu taşınalı
Tvler takılmadı hala kornişler yok perdeler takılmadı
Halılar serilemedi
Arabaların MTV si ödenmedi
Birinin kaskosu yapılmadı
İnternet bağlanmadı
Ev dandini fıstık
Üstelik 2 aylık bebeğim hiç durmuyor
5 yaşındaki kızım bunaldı üstelik okulunu da ayarlayamadık hala
Ama adamın her akşam arkadaş gezmeleri oluyor
Tembel ve sorumsuz mu demiştik
Evet evet aynen öyle

Evde olmanın mayışıklığı da beyefendinin üzerine çökmüş olabilir.:ruh:

Çok kere taşınmış biri olarak iki kuruş fazla verin kolilemeyi kendi yapan bir firma tutun derim. Ama önemli bir nokta var; mutlaka referansınız memnun bir müşteri olsun. Bazı firmalar hakikaten çok kırıp döküyor. Pis elleriyle tabak bardağı topluyorlar. Tabakların üstünde siyah siyah parmak izleri kalıyor

Bende 10 gün oldu taşınalı
Tvler takılmadı hala kornişler yok perdeler takılmadı
Halılar serilemedi
Arabaların MTV si ödenmedi
Birinin kaskosu yapılmadı
İnternet bağlanmadı
Ev dandini fıstık
Üstelik 2 aylık bebeğim hiç durmuyor
5 yaşındaki kızım bunaldı üstelik okulunu da ayarlayamadık hala
Ama adamın her akşam arkadaş gezmeleri oluyor
Tembel ve sorumsuz mu demiştik
Evet evet aynen öyle

Pessssssss.. benimkide 2 gündür geziyor,az evel geldi eve niye erken geldin sarmiyor heralde arkadaslarin dedim. Dudağını büküp,amaaaaaaannn dedi. Iyi ki kocam benim esim,dostum olsa ve arkamdan boyle davransa ağrıma giderdi cok karaktersiz bu tip islerde malesef..

Allah size de kolaylık versin 2 cocukla,zaten herseye siz yetisemezsiniz. Yetismek zorunda da degilsiniz zaten. Evlendigimde salonumda zigon sehpam yoktu orta sehpam var ,oturma odamdaki sehpalar salona taşınıyordu misafir gelince. yemin ederim 8 aydir sehpa diye geziniyorum. En son bana annem alsin yaa dedi annesinin orda bir mobilyacı var.

Bende annen niy3 alcak isinin gücünün arasında dedim. Sonuc yeni eve tasincaz ya pazar gunu aldik sehpayi onuda yeni eve götürdük diy3 söylendi kendisi neden taşıyormuş sehpayi. 4lu zigonlardan. Ustelik arabayla tasidik. Kendisi asansore koydu alt tarafi.

Bayram öncesi önceden randevusuz gündelikçi bulmak çok zordur. Eşiniz yapmıyorsa diye diye siz yaptıracaksınız, yapmasını beklemekle olmuyor belli ki. İlla onun üç gün içinde taşınacağız demesine gerek yok ki, siz deyin bu haftasonu taşınıypruz nakliyeyi, temizliği ayarla ne yspıyorsan diye. Sizde karşılıklı problemler var bence.

Bayram öncesi önceden randevusuz gündelikçi bulmak çok zordur. Eşiniz yapmıyorsa diye diye siz yaptıracaksınız, yapmasını beklemekle olmuyor belli ki. İlla onun üç gün içinde taşınacağız demesine gerek yok ki, siz deyin bu haftasonu taşınıypruz nakliyeyi, temizliği ayarla ne yspıyorsan diye. Sizde karşılıklı problemler var bence.
Eşim,bir ailenin tek oglu bir de kizkardesi var. Simarikligi ya da kendini padisah zannetmesi bundan mi bilmiyorum bir anne yemek hazırlayıp önüne tepsiyle götürürse böyle oluyor iste.Bizde oyle seyler olmazdi herkrs sofraya oturur yerdi yemeyen de acıkınca basinin caresine bakardı Kendi kendine camasir makinasi bile calistiramaz ya onu gectim ekmek arasina peynir koyamaz.

Hayatimda gördüğüm en tembel en vurdumduymaz en rahat insan
O kadar rahat ki hatta,araba sürmeye useniyormus.Bu karar musterih ve kaygisiz davrandığı icin icimden hicbirsey gelmiyor mesela tshortlerini utulemiyorum hayret kendi kendine utuledi. Dislerini sıktı sinirleniyor bir de bende klimayi actim uzandim. Artik benim davranislarim saygısızlık oluyor galiba benimde tersim böyle işte.kendimi hiç-bir sey icin parcalamama kararı aldım.

Size deminki mesaji yazarken kafami bir cevirdim soluma koltukta uyuya kalmış. Aksam 5 e kadar da uyudu. Yemek yedi kahvesini icti sonra arkadasinin yanina gitti döndü. Gene uyuyor. Birazdan uyanir pcye bakar dusa girer. Yine uyur. Böylesini görmemişsinizdir.

Kayinvalide ile sorununuz ne? Kadin yardimA gelecekmis nicin alay edercesine kayinvalide hanim dediğinizi anlayamadim. Merak ettigim icin soruyorum

Kayinvalide ile sorununuz ne? Kadin yardimA gelecekmis nicin alay edercesine kayinvalide hanim dediğinizi anlayamadim. Merak ettigim icin soruyorum
Kayinvalide ile sorunum yok onu alau etmek icin yazmadim. Sinirlendigim icin yazdım. Esime de sinirlenince isminin yanina bey koyarak hitap ederim ona.

acelesi neymis insaatin 1 hafta gec baslasaymis bu kismi kacirmisim sinir olacak kadar var
Bende ona bozuldum birazcik. Çünkü,tatildeydi,bana dediki 2 gun once telefonda yardima gelcem bende oyle yaparız bende tamam anne dedim.
Bugun geldi,esim aldi otogardan gitmis malzeme seçmeye aksamda aradi baslicakmis inşaat. Akli sira bayram a yetistircek,bayramlari tören ya bunlarin sanki babasi annesi 2. Abdulhamit . Sultan suleyman falan..
Ya da akıl almıştır,aman gelin yapsin sen isine bak diyen olmustur (bu da annemin yorumu)

Tatlım niye üzüyorsun ki kendini bırak paşa gönlü ne zaman isterse taşınsın yat keyfine bak . İki tarafa da kira ödesin dursun o gocunmuyorsa sen hiç gocunma .

Öyle adama acınmaz bırak o halletsin isterse bayramdan sonra taşınsın o düşünsün yani sal gitsin .

Tatlım niye üzüyorsun ki kendini bırak paşa gönlü ne zaman isterse taşınsın yat keyfine bak . İki tarafa da kira ödesin dursun o gocunmuyorsa sen hiç gocunma .

Öyle adama acınmaz bırak o halletsin isterse bayramdan sonra taşınsın o düşünsün yani sal gitsin .

Annemle konustum aksam. Dedim ki anne insallaah dedim bayrama kadar taşınalım demez bana da bayramustu tasiniriz kendisi de memlekete gidemez rezil de olur bir guzel insallah dedim. Benlik hic sorun yok. Dun zaten butun gun yattim boynumdan dolayı. Kendi arkadasiyla buluştu bugunde cekirdek yedim cit cit cit ayaklarimi masaya uzattim sehpaya artik varya boyle yapcam yemekte yapmadim disardan soylettim
Ay karim bana yemek ismarlamis vay beee diyor parasini ben verdim yemegin :KK70:
Beni boyle güldürüyor bazen ama sinirim gecmedi ona . Aynen dedigin gibi pasa gönlü bilir

Annemle konustum aksam. Dedim ki anne insallaah dedim bayrama kadar taşınalım demez bana da bayramustu tasiniriz kendisi de memlekete gidemez rezil de olur bir guzel insallah dedim. Benlik hic sorun yok. Dun zaten butun gun yattim boynumdan dolayı. Kendi arkadasiyla buluştu bugunde cekirdek yedim cit cit cit ayaklarimi masaya uzattim sehpaya artik varya boyle yapcam yemekte yapmadim disardan soylettim
Ay karim bana yemek ismarlamis vay beee diyor parasini ben verdim yemegin :KK70:
Beni boyle güldürüyor bazen ama sinirim gecmedi ona . Aynen dedigin gibi pasa gönlü bilir

Sabret de söylenme sakın ama :) Sonra suçu üstüne atmaya kalkmasın hiç bişey yokmuş gibi davran sende :KK66:

Sabret de söylenme sakın ama :) Sonra suçu üstüne atmaya kalkmasın hiç bişey yokmuş gibi davran sende :KK66:
Oyle yapcam hayatim hic soylenmicem hatta suan kahve icermisin aşkım dedim uyuyordu koltukta olur dedi. Icten ice ofkeleniyorum cunku yine uyuyor. Cok haklisin

Oyle yapcam hayatim hic soylenmicem hatta suan kahve icermisin aşkım dedim uyuyordu koltukta olur dedi. Icten ice ofkeleniyorum cunku yine uyuyor. Cok haklisin
Ya ben benimkine söylenmezsem hiç anlamıyor
Bak bugün iki laf soktum kornişçiyi ve teknik servisi ayarlamış :eek:
Ben şimdi yarın akşamda iki dırdır ederim arabaları da halleder
Bi dürtmek lazım bunu :deli:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X