Testime bakarmisiniz

Bugun adetime 2 gun var dayanamadım erken gebelik testi aldim bu şekilde çıktı muhtemelen daha çok yeni yarin kan vermeye gidicem ilk kurtajdan sonra korku sardi içimi ya tekrarlamaz umarım sağlıkla buyuyup saglikla gelir
Pik günlerin hepsini degerlendirmistiniz bu ay bende başlık diyorum ovulasyon testine sizden heveslendim☺️☺️

Pik günlerin hepsini degerlendirmistiniz bu ay bende başlık diyorum ovulasyon testine sizden heveslendim☺️☺️
Aslinda en iyisi adet dönemin bitince diger adet dönemine kadar 2 gunde 1 ilişki seklinde garanti olması için. Ama yumurtlama testi ile takip edeceksen pik görünce tam gaz devam etmen siliklesene kadar rabbim herkese nasip etsin insallahhh Bna ikinci kez bu mutluluğu verdi ama dilerim tekrardan üzülmemm

Aslinda en iyisi adet dönemin bitince diger adet dönemine kadar 2 gunde 1 ilişki seklinde garanti olması için. Ama yumurtlama testi ile takip edeceksen pik görünce tam gaz devam etmen siliklesene kadar rabbim herkese nasip etsin insallahhh Bna ikinci kez bu mutluluğu verdi ama dilerim tekrardan üzülmemm
Bende bir iki güne adet olurum bidahaki ay sizin dedigin gibi devam napalim sizde güzel düşünün güzel.olsun inşallah rabbim saglikla kucağınıza almayı nasip etsin ☺️

X