THIS IS US

Kite_Runner

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2008
690
356
Türk dizileri izleyemeyenlerdenim. Normalde fantastik yabancı dizileri severim. Bilhassa TWD:KK36: Her ne kadar son 2 sezondur baymış durumda olsa da izlemeye devam ediyorum.

Ama aranızda This is us ı izlemeyenler varsa muhakkak tavsiye ederim. Amerika da rekor izleyiciye ulaşmış. Geç farkettiğim ve her bölümünden sonra uzun süre aynı noktaya kilitlenip kaldığım bir dizi. Fantastik değil , belirtmiş olayım. 1 aile üzerinde dönen daha doğrusu görüp görebileceğiniz en şahane baba-koca etrafında dönen bir dizi. Ağlamadan bitirdiğim bir bölümü yok. Ama ağlamaktan kastım şu öldü öteki sakat kaldı v.s. değil. İçinizdeki çok acayip duyguları uyandırıyor:KK61:. Terapi gibi mi desem bilemedim. Replikler şahane, dingin, huzurlu ve bazı kayıpların yüreğinizi devamlı kanırtacağını gösteren bir dizi.
Kısacası izleyin işte...

FX de Cuma akşamları ama 2.sezon finali oldu sanırım.

jack gerçek olamayacak kadar mükemmel. Ama sadece o değil ebeveynlik üzerine de çok şey öğrenilebilir

Lütfen birisi 3. Sezon 10. Bölümden itibaren izleyebileceğim bir link verebilir mi çatlamak uzereyim devamını bulamadım

X