Timüs bezi biraz büyük dedi doktor ne demek olduğunu bilen varmı

Kelebennk

Üye
Kayıtlı Üye
15 Ekim 2023
292
37
37
Merhaba ben geçende akciğerleri ilaçlı tomografi çektirdim. Bende anksiyete var Doktor akciğerlerde sıkıntı yok dedi. Timüs diye Bi bez var o biraz sende büyük normalde bu yaşta kaybolması lazım Dı dedi yaşım 36. Bi göğüs cerrahisine git çok zararlı birşey olduğunu düşünmüyorum ama takip edilmesi lazım falanda dedi dahiliye doktoru. Ama benim çok aklıma takıldı bu nedir ve gerçekten bende sıkıntı oluşturur mu acaba. Bilen varmı.

Bende de aynısı veee beni o akciğer kanseri yaptı. Acilen bir hastaneye gidip biyopsi yaptırman lazım. Benim akciğerime sıçradı ve akciğerim alındı. Bende 23 yaşındayım. Nolursun gör bu yazdıklarımııı

Bende de aynısı veee beni o akciğer kanseri yaptı. Acilen bir hastaneye gidip biyopsi yaptırman lazım. Benim akciğerime sıçradı ve akciğerim alındı. Bende 23 yaşındayım. Nolursun gör bu yazdıklarımııı
Ben göğüs cerrahisine gittim şuan sıkıntı yok senede bir baktır bazısında hemen küçülmüuor dedi

Akciğerim de çektirdim ben mr ondada sorun çıkmadı

X