Tırnak Uzatmada Son Nokta Test Edildi Onaylandı!

bende tırnak sertleştirici vardı.. şu an yarım.. bende limonluyum bari... :teytey:

Son düzenleme:
bende tırnak sertleştirici vardı.. şu an yarım.. ona eklesem olur herhalde.. belik de daha iyi olur :içelim: bende limonluyum bari... :teytey:

benim tırnaklarım nerdeyse gün aşırı uzar
zaten bu formülü biliyordum
hatta salata yedikten sonra suyuna elinizi batırın limonlu falan .çok iyi gelir

arkadaşlar ben saçıma ve tırnaklarıma yaraması için çinko aldım 3.5 aydır içiyorum inanılmaz yaptı tırnaklarımı haftada bir makas vuruyorum torpuyu geçtim içten beslenmek saç ve tırnak için çok yararlı dıştan bişeyler sürmek yaramaz.

bence sen çok şanslısın :) ben sally hansen,flormar,golden rose vb. tüm ürünleri kullandım tırnaklarımı yoluna sokabilmek için, hiç biri banamısın demedi yani uzattı tırnaklarımı ama sağlıksız uzadı,beyaz beyaz çizgiler oluştu ve oralardan kalktı hep..sonra eczacı dediki bunu içten tedavi etmeliyiz, eeee bende 25 tl ye biotin aldım 6 ay kullandım ama yine aynı yine aynı..ellerimi saklıyorum resmen herkesten bide sinirden yedim şuanda :KK43:

teşekkürler güzel bir fikir mutlaka deneyeceğim..benim özellikle ayak tırnaklarım daha geç uzar..şu sıralar ayak baş parmağımın tırnağı ayakkabılardan kötü oldu..uzasında hemen keseyim ve arkadaki yeni sağlıklı tırnak tamamen gelsin diye bakıyorum ama çok yavaş uzuyo..hemen bu tarifi yapayım bari..teşekkürler paylaşımın için.. yerimseniben

yaw bu limon da pek faydalı bişeymiş :CüvCüv: hangi tarife baksam mutlaka içinde limon var :KK70:

çok fasla limon suyu koysak bişi olurmu :bbo:
ilk başta 6 7 damla dmeişisin sonra bi arkadaşana yarısını dök ağzına kadar doldur falan:bbo:
ne kadar koyacağımı bilemedim ben

arkadaşlar benim tırnaklarım çok inceydi biraz uzadıktan sonra hemen kırılıyordu bende protez tırnak yaptırdım acayip memnunum ellerim harika gözüküyor oje sürünce uzun zaman kalıcı oluyor kolay kolay kırılmıyor herkes ne güzel ellerin var diyor en iyi tarafıda bu zaten.eskiden ayyy tırnakların ne kadar küçük öyle derlerdi şimdi ise herkes bayılıyor şiddetle tavsiye ediyorum...

arkadaşlar benim tırnaklarım çok inceydi biraz uzadıktan sonra hemen kırılıyordu bende protez tırnak yaptırdım acayip memnunum ellerim harika gözüküyor oje sürünce uzun zaman kalıcı oluyor kolay kolay kırılmıyor herkes ne güzel ellerin var diyor en iyi tarafıda bu zaten.eskiden ayyy tırnakların ne kadar küçük öyle derlerdi şimdi ise herkes bayılıyor şiddetle tavsiye ediyorum...

cnm protez için tırnaklarının belli bi uzunlukta olması gerekiyo mu?Öyle bişiy duydum da ben.CADIARZU

ayy çok güzel bi haber bu yaa,benim de zırt pırt kırılır çünkü...

ay bu işe yarıyorsa müthiş bi formülmüş nası kaçırmışım bu zamana kadar,benimde tırnaklarım yememden dolayı çok yumuşadılar eskiden çok sertlerdi.şimdi bıraktım tırnak yemeyi ve uzattım tırnaklarımı ama üst yüzeyi pütürleşti sağlıklı gözükmüolar yani,hemen hızlı uzatmam lazım çokta yavaş uzuyorlar.bu formülü okuyunca hemen yaptım sürdüm yalnı ojem köpük köpük oldu ne kadar karıştırrısam karıştırayım karışmadı sanki:Sbakalım işe yarıcak mı

slm kızlar ben avonun güçlendirici ojesini sürüyorum ve sebamedin el kremini kullanıyorum sonuçç 1 haftada tırnaklarım düzelmeye başladı ve uzamaya başladı çok çektim bu tırnaklardan kurtuldum bu sefer deneyin ve görün sevgiler

Ben limon sürerim tırnaklarıma ama hiç böyle bir etkisini görmedim ya da farketmedim.Limon tırnakların kırılmasını engelliyor zaten.

valla ben parlatıcının içine koyduğumda tam karışmadı, zeytinyağı gibi yukarı çıktı. tırnağıma sürdüğümde de birkaç saat sonra kalıp gibi döküldü. ama limon iyi bir şey, sadece limon suyunda bekletiyorum ben.

X