Lise Yorum ve Soruları Tm den hangi meslek secilebilir

Sapucaii

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2015
4
1
25
Herkese merhabalar ben onbirinci sinifim bolum olarak tm sectim fakat ne turlu meslekleri edinebilecegim konusunda pek bir bilgi sahibi degilim ve bunun yuzunden hedefimi belirleyemedim yardim ederseniz gercekten cok mutlu olurmm:KK45:

Bende tm yim. Hedefim Hukuk İnşallah.
Bildiğim belli başlı bölümler Hukuk,Pdr,Çocuk gelişimi, ,öğretmenlik Psikoloji gibi...

Hukuk. Isletme. Kamu Yönetimi. Maliye . sınıf öğretmenliği. Uluslar arası ilişkiler. Siyaset Bilimi. Psikolojik Danışmanlık. Psikoloji. Çocuk gelişimi. Sosyal hizmet. Insan kaynakları yönetimi. Çalışma Ekonomisi. Bankacılık bölümleri. Sağlık kurumlari işletmeciliği. Lojistik .sosyoloji.felsefe.muhasebe.turizm ve otelcilik vs liste uzar gider.

Merhaba,

Yeni bir konu açmak istemedim bu başlık üzerinden gitmek istedim. Aöl için neler gerekiyor. 3. Sınıftan terk bir lise ögrencisi aradan uzun zaman geçtikten sonra Açık öğretim lisesine kayıt olmak isterse 1. sınıftan mı başlar yoksa kaldığı yerden mi?
Yardımcı olursanız sevinirim.

Merhaba,

Yeni bir konu açmak istemedim bu başlık üzerinden gitmek istedim. Aöl için neler gerekiyor. 3. Sınıftan terk bir lise ögrencisi aradan uzun zaman geçtikten sonra Açık öğretim lisesine kayıt olmak isterse 1. sınıftan mı başlar yoksa kaldığı yerden mi?
Yardımcı olursanız sevinirim.
Arkadaşım 3.sınıftan açık öğretime yazıldı belirli bi sınıf yok. sana kredi veriyorlar mesela o yazıldığında kredisi 90 falandı öyle hatırlıyorum, açığı bitirmek için de 130 krediyi tamamlamak gerekiyor. 5 defa falan sınavlara girdi sanırım 2 defa daha sınavlara girince tamamlanır diye düşünüyorum. Cidden zor, kolay gelsin

X