tokatta önerebileceğiniz kadın doğum uzmanı

Slm canim bende tokatliyim Mehmet Nalbanta bende gittim tavsiye ederim Yilmaz beyde var ama muane ucreti pahali siz tokatli degilmisinz
.... Hayır tokatlı değilim zilede evliyim, Yozgatlıyım,, fazlı demirtürk hakkında ne düşünüyorsunuz

Duydum ama ben hic ona gitmedim medikaldw erkan yaha erhan beyde var sanirim
Teşekkür ederim canım, fazlı beye gitmeyi düşünüyorum memnun kalırım İnş şuan gebelik yok zaten sezeryan sonrası en erken ne zaman hamile kalabilirim o konuda bilgi alacağım,

Teşekkür ederim canım, fazlı beye gitmeyi düşünüyorum memnun kalırım İnş şuan gebelik yok zaten sezeryan sonrası en erken ne zaman hamile kalabilirim o konuda bilgi alacağım,
Medikalde 400 lira verdik kurataja.Testler cok pahali ama devlette cok rezillik ya burda daha pahali medikal150 muane

Arkadaşlar merhaba tokatta yasıyorum. 1 ay önce 6 aylık bebegımı rahım agzı yetmezlıgınden kaybettim Doktorum ünide ilhan bahri delibaştı.6ay boyunca hersey cok guzeldı doktor cok ilgiliydi. Her mesaja cevap verir her aradığımda acardı. Ama 20.haftada rahım agzı acıldı tesadüfen farkettı ve dıkıs attı 21de tekrar acıldı ve yıne dıktı.Buraya kadar sorun yok ama ne kanda ne idrarda enfeksiyon baktı pek geniş düşünemedi.Herseyı kadere bıraktı inşallah bir sey olmaz dedı.Belkı antibiyotik tedavisi yapsa ben bu acıyı cekmeyecektım.24. haftada bebegımı enfeksiyon yuzunden kaybettim.O yuzden doktor cok önemli sız boyle acılar yasamayın.mehmet nalbant ve Ertan ıyı dıyorlar medıcalde. Şahadete zaten asla gitmeyin kendısı manyak bıraz

Arkadaşlar merhaba tokatta yasıyorum. 1 ay önce 6 aylık bebegımı rahım agzı yetmezlıgınden kaybettim Doktorum ünide ilhan bahri delibaştı.6ay boyunca hersey cok guzeldı doktor cok ilgiliydi. Her mesaja cevap verir her aradığımda acardı. Ama 20.haftada rahım agzı acıldı tesadüfen farkettı ve dıkıs attı 21de tekrar acıldı ve yıne dıktı.Buraya kadar sorun yok ama ne kanda ne idrarda enfeksiyon baktı pek geniş düşünemedi.Herseyı kadere bıraktı inşallah bir sey olmaz dedı.Belkı antibiyotik tedavisi yapsa ben bu acıyı cekmeyecektım.24. haftada bebegımı enfeksiyon yuzunden kaybettim.O yuzden doktor cok önemli sız boyle acılar yasamayın.mehmet nalbant ve Ertan ıyı dıyorlar medıcalde. Şahadete zaten asla gitmeyin kendısı manyak bıraz
Bende bebeğimi enfeksiyon dan kaybettim doğum sonrası 6 içinde öldü, ben zilede doğum yapmıstım hersey yolunda bi sıkıntı yoktu, tokata sevk edildi enfeksiyon dediler ani bebek ölümü dediler, şimdi fazlı demirtürk e başladık cok beğendim Dr, şimdilik herşey yolunda hamile de kalırsam ona devam etmek istiyorum

Yudus66 Yudus66 canım fazlı hocanın özel muayenesine mi gidiyorsun kac para muayene ücreti üniversitede bakıyor mu acaba nasıl biri ilgisi davranışı
Özeline gidiyorum canım, üni de hasta bakmıyor biliyorum ama tam de emin değilim canım, muayenesine gelen hastaların tahlil VS. İşleri olunca üni hastanesinde çağırıp bakıyor, poliklinik tarafında değil odası büyük ihtimalle hasta bakmıyor üni de, şuan cok memnunuz kendinsinden, ilgi alaka cok iyi, her konuda bilgi veriyor cok güzel ilgileniyor ben daha gittiğim doktorları doktordan saymıyorum valla, 350 TL muayene ücreti, ilk bebeğimi ilgisiz doktorlar yüzünden kaybettim en azından sebebiyet verdiler o yüzden parasını gözüm görmüyor, o para bi şekilde yerine gelirde, oğlumu kaybettim ne yapsam gelmez yerine, tedbiri alalım da takdir Allahtan, içimde şüphe kalmadan bi süreç yaşamak istiyorum İnş, Rabbim sağlıklıca nasip eder inş, kesinlikle tavsiye ederim fazlı beyi

Merhaba arkadaslar. Ben tokattaki çoğu kadın doğum uzmanına gittim. Çikolata kisti ve 2 düşük hikayelerim war. Prof doktor Fazlı demirtürk üstüne tanımam. Adam işini hakkıyla yapıyor, bilgisi ve ilgisi tartışılmaz. Maddi durumunuzda elveriyorsa mutlaka doktorunuz o olmalı derim. Sorularınız varsa hertürlü yardımcı olurum 😘

Bende 10 yıl aradan sonra ikinci yindusunurken bir kimyasal yasadim .medikale gidiyordum.ikinci hamileligimde fazlibdemirturk e başladım . çok çok memnunum

X