transfer sonrası test günü bekleyenler / Mayıs 2024

Benimde erken genelik testi negatif… yani hayali bir çizgi var ama var demeye 1000 şahit ister😞 erken mi yaptık acaba? Tutunacak dal arıyorum şuan.. çöktüm resmen
Nasip kısmet bozma bakalım moralini daha var zaman yükselir. Hayali çizgi varsa tutmuştur sakin ol

Benimde erken genelik testi negatif… yani hayali bir çizgi var ama var demeye 1000 şahit ister😞 erken mi yaptık acaba? Tutunacak dal arıyorum şuan.. çöktüm resmen
Kan görmeden üzülmeyin. Benimde dun kanda negatifi gördüm. Malesef. Lekelenmem oldu ve agrilar bel bacak kalca dedim adet oldum 9. Gun kan verdim negatif cikti 0.113 ..
Lekelenmem kesildi. Progestanj biraktim ama adet gelmiyor böyle bir durum yasayan var mi progestan birakinca ne zaman adet olur

Nasip kısmet bozma bakalım moralini daha var zaman yükselir. Hayali çizgi varsa tutmuştur sakin ol
İnşallah 🤲
Kan görmeden üzülmeyin. Benimde dun kanda negatifi gördüm. Malesef. Lekelenmem oldu ve agrilar bel bacak kalca dedim adet oldum 9. Gun kan verdim negatif cikti 0.113 ..
Lekelenmem kesildi. Progestanj biraktim ama adet gelmiyor böyle bir durum yasayan var mi progestan birakinca ne zaman adet olur
Teşekkür ederim üzülmemek elde değil.. ne çok emek var…
Bir önceki transferim kimyasaldı ilaçları bıraktıktan 1 hafta sonra adet olmuştum
Hakkımızda hayırlısı

İnşallah 🤲

Bir önceki transferim kimyasaldı ilaçları bıraktıktan 1 hafta sonra adet olmuştum
Hakkımızda hayırlısı
Bekleyelim bir iki gün daha inşallah pozitif görürüz kanda bozma bak destek olalım birbirimize hepberaber

Mayıs 14 transfer 2 embriyo 25 Mayıs test günü daha henüz yapmadım dünden beri regl ağrılarım var inş tutulmuşlardır ve çift çizgiyi görürüm
Merhaba bende 14 mayısta3.gun 2 embriyo transferi oldum ama ara ara gelen kaşık ağrısı dışında bir belirti yok sizde nasıl durumlar acaba ? 😊

İnşallah erken olduğu için çıkmamıştır 🤲

Kan sonucunu görene kadar bekleyeceğim inşallah. Forumları okudum arada geç beliren de olmuş. Bir ümit🤲 inşallah.
Buradakilerle anlıyoruz birbirimizi zaten 🥰
İnşallah rabbim yavrumuza can verip bize bağışlayacak bu sefer

Günaydin kizlar.
Bana 15.05 iki tane 5ci gün embriyosu transfer edildi. Sabırla test günümü bekliyorum

Merhaba 14 mayıs 3.gun embriyosu 2ader transfer oldum. Belirtisi olan var mı belirti olmadan da hamile kalan var Mıdır acaba 😊

Merhaba 14 mayıs 3.gun embriyosu 2ader transfer oldum. Belirtisi olan var mı belirti olmadan da hamile kalan var Mıdır acaba 😊

Canım belirti için daha cok erken.
Bugün transfer+6 gündesin.
3 günlük embriyolar 5-10 gün arasi yerleşiyorlar. Sende yerleşmesi başladi başlayacak.
Bol bol su iç ve rahat olmaya caliş

3 günlük embriyolar 5-10 gün arasi yerleşiyorlar. Sende yerleşmesi başladi başlayacak.
Çok teşekkür ederim yardımın için belim çok ağrıyor 5 gün evde dinlendim şu an ise baslamak zorunda kaldım masabasi iş ama dikkat etmeye çalışıyorum 🙏🥰

15 Mayıs transfer olup test yapan oldumu kızlar sonucumuz nasil

Ben :KK66:
Negatif çıktı ama biliyordum zaten. Positif cikmasi hemen hemen imkansiz.
Benimkiler 5ci günü embriyosu.
Bugün Transfer+5 olduğu için yerleşme olmuştur (inşallah).
Eğer yerleşme olduysa hgc yavaş yavaş yükselir. 2-3 sonra idrarda çıkar, cikmasa bile hemen negatif denilemez.
Ilk gebeliğimde transfer+11 ilk defa hafif pozitif görmüştüm.

Kan testine kadar postif kaliyoruz. Allahim bize transfer olmayi nasip etdi. Karamsar olmak yakişmaz.

Lekelenmem kesildi. Progestanj biraktim ama adet gelmiyor böyle bir durum yasayan var mi progestan birakinca ne zaman adet
İnşallah 🤲

Hakkımızda hayırlısı
Bir de negatif sonucu gordum progestanj biraktim adet agrilarim gecti resmen ilactan mi agrim oldu psikolojik mj bilemedim lekelenmede kesildi ins adet duzensizligi olmaz

Hiç korkma annesi. Bol bol dua et. Biz ve doktorlarimiz elimizden geleni yapiyoruz ama veren Allah.
Amin canim Allah hepimize versin aratmasın inşallah 🙏🥰

X