Transferin 9. Günü

Btlycd

Üye
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2022
28
8
28
Merhabalar 7 Mayısta transfer oldum. Belirti aramak ona yormak istemiyorum ama beyaz akıntım var ve göğüslerim çok şişti. Tüp bebekte pozitif sonuç alanlar bu belirtileri yaşadınız mı test günümden önce test yapmak istemiyorum korkuyorum

Merhabalar 7 Mayısta transfer oldum. Belirti aramak ona yormak istemiyorum ama beyaz akıntım var ve göğüslerim çok şişti. Tüp bebekte pozitif sonuç alanlar bu belirtileri yaşadınız mı test günümden önce test yapmak istemiyorum korkuyorum
Merhaba inşallah tutar, herkesin belirtileri farklı olabiliyor 🙏

Merhaba,öncelikle hayırlısı olsun. Nisan ayında transfer oldum ve burada yazılanların aksine hiçbir belirtim olmadı. Şuan hamileyim,mide bulantım bile üç gündür başladı 😊 demem o ki belirti aramayın,sabırla test gününü bekleyin. İnşallah güzel haberler alacaksınız 🌸

Merhaba,öncelikle hayırlısı olsun. Nisan ayında transfer oldum ve burada yazılanların aksine hiçbir belirtim olmadı. Şuan hamileyim,mide bulantım bile üç gündür başladı 😊 demem o ki belirti aramayın,sabırla test gününü bekleyin. İnşallah güzel haberler alacaksınız 🌸
Merhaba idrar testi yaptınız mı acaba benim de belirtim hiç yok 7.gündeyim negatif çıktı da

Ayyy inşallah 🤗seninde sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 🥰

Merhaba idrar testi yaptınız mı acaba benim de belirtim hiç yok 7.gündeyim negatif çıktı da
Merhaba,bennhiç test yapmadım sonuç günüme kadar 🌸 üzülmeyin daha çok erken 7. Gün. En güzeli doktorunuzun söylediği tarihte kan testi yapmak. Hayırlı sonuçlar almanız dileğiyle 🙏🙏

Evet,çok şükür pozitif.bugğn kalp atışını duyduk 😊 darısı sizin de başınıza inşallah,dua edeceğim 🙏🌸
Allah razı olsun inşallah 🤗 benimde hiç belirtim yok 7.8 günlerde test yaptım negatif çıktı bugün 8.günüm aşırı heyecanlıyım günler geçmiyor inşallah bebeğim sıkı sıkı tutunur . Dün çok umudumu kaybetmiştim ama negatiften pozitife dönen belirtisi olmayanların da pozitif aldığını gördükten sonra biraz rahatladım 🤭

Transferin 5. Günü sizce varmı gebelik

Eklentiler

• IMG_3026.png
    IMG_3026.png
    653,1 KB · Görüntüleme: 48
Merhaba canım benim bugün 8 günüm fakat hala belirtim yok ağrım yok akıntım lekelenme kanamam falan yok anlamadım bende ama belirti de aramak istemiyorum tabi ama endişeliyim huzursuzum biraz bende günümu bekliyorum cuma günü test günüm inşallah 🤲🙏🤲 güzel haberlerle sonuçlanır.Pozitifi görürüz 🙏

Allah razı olsun inşallah 🤗 benimde hiç belirtim yok 7.8 günlerde test yaptım negatif çıktı bugün 8.günüm aşırı heyecanlıyım günler geçmiyor inşallah bebeğim sıkı sıkı tutunur . Dün çok umudumu kaybetmiştim ama negatiften pozitife dönen belirtisi olmayanların da pozitif aldığını gördükten sonra biraz rahatladım 🤭
Merhaba canım aynı şeyleri yazmayayım bende senin yazdıklarının aynisiyim çünkü 😘Hiç bir belirtim yok şu an itibariyle 8 günüme girdim ve heyecanlıyım daha test yapmadım umarım güzel sonuçlar alırız sabırsızlıkla bekliyorum ♥️🤲Rabbim hayırlı pozitif sonuçlar almayı nasip etsin inşallah 😍

Kendimi zor tutuyorum yapmadım test zaten cuma günü test günüm bu kadar durdum bira daha durarım 😊 sende bozma moralini erken yapmışsın gününde tekrar bir ver kan
Aynen canım bende öyle yapmadım bugün 8 günüm 😘 cuma test günüm zor beklemek ama hayırlısı olsun inşallah ♥️ pozitif sonuç alırız 😍🤲

X