Trend Konular

Curly

Turkophile
Yönetici
Administrator
14 Kasım 2001
227.610
1.863
49
Merhaba,

Bildiğiniz gibi geçdiğimiz günlerde OFT dediğimiz online forum takip menüsünü kaldırmıştık. Sebebi olarak; sitenin yoğun zamanlarında hızlı mesaj girişinden dolayı OFT nin artık takip edilemez olmasıydı...

Bu konuda Forumlar ana menüsünün altına "Trend Konular" isimli bir menü ekledik.

trendtopic.png

Bu alandan son 1 gün içinde trend olan konuları takip edebilirsiniz.

Şu anda kullandığımız algoritma "toplam cevap sayısı" ve / veya "konu görüntülenme sayısı" değişkenlerini hesaba katıyor. Zaman içinde bunların ağırlığını değiştirerek veya kriter ekleyip çıkararak trend konuları daha etkin bir bulma fonksiyonu bulacağımızı düşünüyorum.

Kolay Gelsin

Merhaba,

Bildiğiniz gibi geçdiğimiz günlerde OFT dediğimiz online forum takip menüsünü kaldırmıştık. Sebebi olarak; sitenin yoğun zamanlarında hızlı mesaj girişinden dolayı OFT nin artık takip edilemez olmasıydı...

Bu konuda Forumlar ana menüsünün altına "Trend Konular" isimli bir menü ekledik.

Eki Görüntüle 1392439

Şu anda kullandığımız algoritma "toplam cevap sayısı" ve / veya "konu görüntülenme sayısı" değişkenlerini hesaba katıyor. Zaman içinde bunların ağırlığını değiştirerek veya kriter ekleyip çıkararak trend konuları daha etkin bir bulma fonksiyonu bulacağımızı düşünüyorum.

Kolay Gelsin
çok güzel olmuş teşekkürlerr

Bu trend konular uygulama güncellemesinden sonra görünmüyor ya da ben mi bulamadım acaba?

Merhaba,

Eki Görüntüle 1392439

Kolay Gelsin
Ciddi anlamda ben bulamadım ya :olamaz::mad: yardım edin mobilden giriyorum

Bir derdim var kismindaki basliklari, acilan konulari artik bulamiyorum. Yok mu acaba?