Bölgesel İncelme Tripollar Pose kullanan var mı?

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
Ben uzun zamandır kullanıyorum düzenli olmadı, bu aralar başlayacağım sonuçları yazarım, ama ciddi anlamda etki görenler var bu formda

Brn anneme hem yüz için olanını hemde kendıme vücut için olanını alıcam ikisi ciddi imdirimde cunku bosuna para harcamak istemedım acıkcası baska kullanan yok sanırımm:))

Ya ben indirimine değil normaline verdim işte içim acıdı biraz az para değil çünkü. Bir de kullanımında jeli çok sıkıntılı her taraf yapış yapış oluyor. Çabucak da bitiriyorum ben pahalı da jeli.

Ya ben indirimine değil normaline verdim işte içim acıdı biraz az para değil çünkü. Bir de kullanımında jeli çok sıkıntılı her taraf yapış yapış oluyor. Çabucak da bitiriyorum ben pahalı da jeli.
ultrason jeli de kullanılıyor sanırım bir araştırın derim, kesin bilgi değildir bu arada...

Ben webdenal sitesinden sadece tripollar pose olanını 899 a almıştım, ve hala o civarda.
bu linkte de sadece pose satılıyor bin tl pahalı değil mi...

Ben tripoller pose aldım 850 tl ye 1000 tl degıl saglık urunlerınde ındırım var %20 850 ye geldı yüz için olanda 750

Eklentiler

• IMG_3613.PNG
    IMG_3613.PNG
    100,2 KB · Görüntüleme: 93
Merhaba vucut için olanini kullanmaya başladiniz mi? Faydasini görmeye başladiniz mi merak ettim? Alip almama konusunda kararsiz kaldim

Merhaba , ürünü satın aldım evet ama tedarik edemedi hepsinurada.com epey bi bekletildim 25 gün kadar sonrada tedarik edilmiyor dediler paramı kullanmış oldular 25 gun :KK43: bende satıs iptali yapıp başka siteden aldım daha dün geldi 1 kere kullandım oyuzden hiçbir fikrim yok işe yarıyormu yaramıyırmu diye :) sıcaklık verıyor baya ısıtıyor vücudu bunu söyleyebilirim kullandıkça yazarım ben

Merhaba , ürünü satın aldım evet ama tedarik edemedi hepsinurada.com epey bi bekletildim 25 gün kadar sonrada tedarik edilmiyor dediler paramı kullanmış oldular 25 gun :KK43: bende satıs iptali yapıp başka siteden aldım daha dün geldi 1 kere kullandım oyuzden hiçbir fikrim yok işe yarıyormu yaramıyırmu diye :) sıcaklık verıyor baya ısıtıyor vücudu bunu söyleyebilirim kullandıkça yazarım ben

Ayni şey benimde başima geldi ben 20 gün bekleyip kendim iptal ettim sonrada n11 den aldim bugün geldi akşam ilk kez deniycem ben düzenli kullanicam ve mutlaka yazarim inşallah faydasi olur. Ben birde büyük bir şişe ultrason jeli aldim içinden çikan jel çok küçük geldi bana. Umarim sorun olmaz

Ayni şey benimde başima geldi ben 20 gün bekleyip kendim iptal ettim sonrada n11 den aldim bugün geldi akşam ilk kez deniycem ben düzenli kullanicam ve mutlaka yazarim inşallah faydasi olur. Ben birde büyük bir şişe ultrason jeli aldim içinden çikan jel çok küçük geldi bana. Umarim sorun olmaz
Sorun olmaz iyi yapmışsınız kendi jeline güç yetmez.
Nerden ve nekadara aldınız
yanlış hatırlamıyorsam pahalı birşey değildi

Ellerinde olmayan ürünleri satıp paramızı kullanıyorlar işde başka bir şey değil .. ürün işe yarıyor sanırım düzenli kullanırsan ben 1 hafta kullanamadım işlerımden dolayı hala üşenmeden sabırla yapmaya çalışıyorum bakalım :)) ürünü alanlar da aslında yorum yazsa süper olucak bizler yeni aldık ürünü epey zaman önce alanlar nerde ☺ öpüldünüz

Kızlar kullananlar etkilerini yazarmısınız ben yeni başladım şuanlık birşey gozlemleyemedım nekadar sure sonra etkı gosterıyor düzenli yapamadım da

Ben de konuyu merak ediyorum.
Hatta özelden aldım kullanıyorum yazan bir kaç kişiye de sordum.
Sağ olsun yarısı cevap verdi yarısı cevap bile vermedi.
Cevap veren arkadaşlara teşekkürler.
Herkes gelişmeleri arada yazsa da bilgimiz olsa çok memnun oluruz
@OKYANUSYAA,@sedaakman,@okyanuss86 gerçi buraya da yazıyorsunuz ama
özelden de sorularımı yanıtladınız teşekkürler.:KK19:

Ben de konuyu merak ediyorum.
Hatta özelden aldım kullanıyorum yazan bir kaç kişiye de sordum.
Sağ olsun yarısı cevap verdi yarısı cevap bile vermedi.
Cevap veren arkadaşlara teşekkürler.
Herkes gelişmeleri arada yazsa da bilgimiz olsa çok memnun oluruz
@OKYANUSYAA,@sedaakman,@okyanuss86 gerçi buraya da yazıyorsunuz ama
özelden de sorularımı yanıtladınız teşekkürler.:KK19:
:) bence ne olursa olsun burada paylaşılmalı
Yazan pek fazla yok dediğin gibi, birebir cevap almak istediğin varsa etiketleyerek soru sorabilirsin.
Çok az bir zaman var elimdeki işlerin sakinlemesine, ben de kullanmaya başlayacağım tekrardan.
Ozaman gün aşırı, yaptım şu etkiyi gördüm, gibilerinden yorumlarımı yazacağım

X