Popüler Konu Tüp Bebek Merkezleri Başarı Oranı anketi Ankara Tüp Bebek Merkezleri

Ankara'da Bulunan Tüp Bebek Merkezlerinin başarı anketi

• Ankete Katılan
    344
Merhaba Arkadaşlar Ankaarada en ilgili ve basarisi yuksek tup bebek merkezi ariyorum. Pgt yaptiracağim için en az 6 yada7 adet embriyomun olmasi gerekiyor. Normalde 9 ve 12 arasi yumurta olusuyor fakat 3 adet gelişiyor. Benim yaşim 42 olduğu için acil çok iyi bir merkez ariyorum.
..
Ben Anatolia nın çalıştığı genetik laboratuvarındaki muhterem beyle birebir görüştüm genetik konusunda kapasitesi yeterli bi doktor sonrasında başka başka yerlerle de görüştüm pazartesi Anatolia da tedaviye başlicam.

Ben Anatolia nın çalıştığı genetik laboratuvarındaki muhterem beyle birebir görüştüm genetik konusunda kapasitesi yeterli bi doktor sonrasında başka başka yerlerle de görüştüm pazartesi Anatolia da tedaviye başlicam.
Canım merhaba tüp bebeği ne kadara yapıyorlar aceba bende merkez araştırıyorum da

Merhaba Pazartesi gidince belli olacak fiyat yazarım pgt yapılacaktı ama ispanyadaki laboratuarları gerek kalmadı demiş il dışından geliyorum çalıştığım hastanede dört hemşire arkadaş oraya yaptırdı sonuç olumlu olduğu halde konu kendin olunca fiyattan ziyade tedavi sonucu oluyo. Ama Pazartesi yazarım sana

Merhaba Pazartesi gidince belli olacak fiyat yazarım pgt yapılacaktı ama ispanyadaki laboratuarları gerek kalmadı demiş il dışından geliyorum çalıştığım hastanede dört hemşire arkadaş oraya yaptırdı sonuç olumlu olduğu halde konu kendin olunca fiyattan ziyade tedavi sonucu oluyo. Ama Pazartesi yazarım sana
öyle canım bizim içinde sonuç çok önemli fiyattan yazarsan sevinirim tesekkurler

bende bahçeci ankarada tedavi görüyorum yumurtalarım toplandı embriyolar 5. günde donduruldu rahim dinlendirme uygulanıyor adetimle birlikte ilaçlara da başladık 10 güne transferim oluyor şuan ücretsiz muayene kampanyasıda var kesinlikle gidin görüşün bence

bende bahçeci ankarada tedavi görüyorum yumurtalarım toplandı embriyolar 5. günde donduruldu rahim dinlendirme uygulanıyor adetimle birlikte ilaçlara da başladık 10 güne transferim oluyor şuan ücretsiz muayene kampanyasıda var kesinlikle gidin görüşün bence
Canım toplam fiyat nedir aceba

Canım toplam fiyat nedir aceba bide doktorun kim

ben tüp bebek için 6500 ödedim uzun protokol tedavi benimki rahim dinlendirme içinde 500 ödedim muayene ücreti almıyorlar kampanya varmış bu kadar ödeme oldu benim toplam

merhabalar;
ilk doğumundan bir çocuğum var şükür, ikinci hamilelik için yaklaşık bir yıldır korunmuyordum ama hamile de kalamayınca rahim filmi(hsg) sonucu tüplerimde şekil bozukluğu ortaya çıktı. Aynı zamanda eşimin de spermlerşnde de sorun çıktı vitamin ve ilaç verildi, 2-3 ay kullanıp tekrar bakılacak. başkent üniversitesinde göğşen hocaya gidiyorum; kendisi 3 adet dönemi daha deneyin ancak yaşınızda 38 tüp bebek öneririm dedi. Aslında kendisini güveniyorum ancak başka bi doktorun da görüşünü almak isterim. Önerebileceğiniz bana yol haritası çizecek, olasılıkları durumu tüm boyutlarıyla ele alacak bir doktor var mıdır? Prof. dr. onur karabacak die birini duydum ama önerilerinize de açığım.

X