Popüler Konu Tüp Bebek Merkezleri Başarı Oranı anketi Bursa Tüp Bebek Merkezleri

Bursa'da Bulunan Tüp Bebek Merkezlerinin başarı anketi

• Özel Jineplus Tüp Bebek Merkezi

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    97

Editor

Edidir Edi
İçerik Editörü
12 Temmuz 2006
1.263
2.984
Merhaba,
Sizlerden gelen talep doğrultusunda böyle bir anket açmamız istendi.

- Ankete oy verirken seçeceğiniz merkez aracılığı ile anne olmuş şartı aranmaktadır.
- Cevap seçenekleri içinde olmayan merkezleri lütfen bize bildirin ki ekleyelim.
- Diğer iller için lütfen benimle iletişime geçiniz

Birçok kişinin olumlu sonuç alıp, oy kullanabildiği bir başlık olur, umarım. Vesile olur bu merkezler birçoğumuza ve bizde teşekkürü borç bilir gibi seve seve tıklarız...

kesinlikle jimer tüp bebek merkezi SUAT HAZER i tavsiye ederim biz eşimle çok memnun kaldım kendisinden.ilk denememizde tuttu şükürler olsun ki.Allah herkese nasip etsin inşş

selam,
hiç mantıklı olmamış..
"olumsuz" sonuçları da işaretleseydik..

yani Acıbadem 1000 hastasından 7sini hamile bırakmış olabilir ,ama Osman develioğlu 10 hastasından 1 ini hamile bırakmış olabilir,
yukardaki ki bir tablodan bir tane daha lazım, her bir merkez için basarısız operasyon icin işaretleyelim.

bende
Acıbadem = 2 başararısız deneme,
ART = 1 başarısız.

sadece tüplerim yok, başka hiç bir sorun yok yumurta pserm kalitesi sayısı vb..

kesinlikle jimer tüp bebek merkezi SUAT HAZER i tavsiye ederim biz eşimle çok memnun kaldım kendisinden.ilk denememizde tuttu şükürler olsun ki.Allah herkese nasip etsin inşş

merhaba ilk kez aşılama oldum ve tutmadı psikolojim olumsuz sonuçları kaldırmıyor :KK43: tüp bebek düşünüyorum banada suat bey dediler sizde sorun neydi acaba

merhaba ilk kez aşılama oldum ve tutmadı psikolojim olumsuz sonuçları kaldırmıyor :KK43: tüp bebek düşünüyorum banada suat bey dediler sizde sorun neydi acaba

Canim öncelikle hayırlısı Rabbim sizede nasip eder inşallah .. bizdeki sorun azo sperm ve morfolojik idi Suat beye kesinlikle güvenebilirsiniz ben kendisine güvendiğim için hiç pişman olmadım :KK66:

canım benim 1 negatif aşılamam var..sinin sorun neydi ve doktorun kimdi..bende tüp bebek düşünüyorum pembe mavide..
eşimdeydi sorun canım.. 1 tüp bebek aslında tuttu 7 haftalıkken aldırmak zorunda kaldım.. 2. tüp bebek dondurulmuşlarla denedim ama çözünürken sorun çıktı transfer edilemedi. martta tekrar deniycez inş. pembe mavide. doktorum nevin hanım nevin özsaraç

eşimdeydi sorun canım.. 1 tüp bebek aslında tuttu 7 haftalıkken aldırmak zorunda kaldım.. 2. tüp bebek dondurulmuşlarla denedim ama çözünürken sorun çıktı transfer edilemedi. martta tekrar deniycez inş. pembe mavide. doktorum nevin hanım nevin özsaraç
benimde drum nevin hanım..başka bir dr tavsiyesiyle gitmiştik..nisan yada mayıs ayında bizde tüpe geçecğz galiba..

Canım benim de nevin hanım ne kadar anlaştınız bizim de tüp olcak heralde arkadaşa 5000 demişler

X