Popüler Konu Tüp Bebek Merkezleri Başarı Oranı anketi İzmir Tüp Bebek Merkezleri

İzmir'de bulunan tüp bebek merkezlerinin başarı anketi

• Ege Üniversitesi Hastanesi

OY: 1 10,0%
  • İrenbe Kadın Hastalıkları ve Doğum Merkezi

OY: 4 40,0%
  • Kent Hastanesi

• Medikalpark (İzmir Üniversitesi Hastanesi)

• Özel Ege Tüp Bebek Merkezi

• Smyrna Art Tüp Bebek Merkezi

OY: 2 20,0%
  • Tınaztepe Hastanesi

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    10

Kazen

Yönetim
Administrator
14 Kasım 2001
21.404
69.780
Merhaba,
Sizlerden gelen talep doğrultusunda böyle bir anket açmamız istendi.

- Ankete oy verirken seçeceğiniz merkez aracılığı ile anne olmuş şartı aranmaktadır.
- Cevap seçenekleri içinde olmayan merkezleri lütfen bize bildirin ki ekleyelim.
- Diğer iller için lütfen benimle iletişime geçiniz

Arkadaşlar ankete katılıp bu merkezleri hakkındaki tecrubelerinizi paylasirsanz çok mutlu oluruz :)

ben suan medikal park ta tup bebek tedavisinde iyne kullanimindayim. gidip geldikçe mutlaka olumsuz taraflarını goruyosun. bu dönem hassas ve stresli bir dönem hepimiz için. hüsnü kuruntusa yapiyo olabilirim. tedavin bitmediği için olumlu yanıtta veremiyorum. ankete gelince daha hamile kalmayı beceremedik ki hangisini seceyin

ben suan medikal park ta tup bebek tedavisinde iyne kullanimindayim. gidip geldikçe mutlaka olumsuz taraflarını goruyosun. bu dönem hassas ve stresli bir dönem hepimiz için. hüsnü kuruntusa yapiyo olabilirim. tedavin bitmediği için olumlu yanıtta veremiyorum. ankete gelince daha hamile kalmayı beceremedik ki hangisini seceyin
Hamile kalanların oylamasını beklicez

smyrna artta yaptırdım,gebelık olustu fakat gelısmedı kurtajla aldılar ıkıncı kez dondurulmuslarla hıc tutmadı oysakı onlara gore hersey superdı embrıyolar en kalıtesılısydı harıkaydı hıcte oyle deılmıs orda kalan dondurulmus embırıolarım var ama kullanmayacagım ayrıca çok çok ılgısızler

Kazen abi tesekkur ederiz emeklerinize sağlık...bu arada uzun bi süre kk dayım ama çok sonra öğrendik senin erkek üye olduğunu kusurumuza bakma bilmeyenler içinde yazdim

Arkadaşlar medikal parkta tüp bebek yaptıranlar hangi doktora yaptırdınız tuttumu ne durumdasniz memnun kaldinizmi paylasirsaniz çok mutlu oluruzzz

Merhaba arkadaşlar iyi embriyologu olan bir merkez arıyorum bilgisi olanlar yardımcı olurmusunuz

X