tüp bebek tedavim(HAMİLEYİM:))

Sevgili tere,
Bebeklerin ve mide bulantıların nasıl gidiyor, umarım cok bunalmıyorsundur.
Az kaldı biraz daha dayan ve bu bulantıların yakında gececegini dusunerek rahatla. Bir de benim gebelik sitelerinde en sık okudugum sey, bulantılarınız varsa ve sabahları belirli bir saatte iş için evden cıkmak zoruna kalıyorsanız normal uyanma saatinden 30-40 dakika erken uyanın ki bulantı suresi evde yasansın diyordu. ısine belki yararsa diye belirteyim istedim.
Kendine ve bebeklere cok iyi bak
Sevgiler

merhaba canım
bulantılarım tam gaz devam ediyor malesef sadece sabah değil gün içinde devamlı bulanıyor şu aralar sadece yatak ve lavabo arasında gidip gelebiliyorum
yarın uzun bir tatile çıkıcaz inşallah benim için iyi olur.bol bol yüzmeyi planlıyorum bakalım yapabilecek miyim
bu arada önerin için teşeküürler canım sen nasılsın bu arada
neler yapıyorsun
sende kendine iyi bak canım
sevgilera.s.a.s.a.s.

merhaba canım
bulantılarım tam gaz devam ediyor malesef sadece sabah değil gün içinde devamlı bulanıyor şu aralar sadece yatak ve lavabo arasında gidip gelebiliyorum
yarın uzun bir tatile çıkıcaz inşallah benim için iyi olur.bol bol yüzmeyi planlıyorum bakalım yapabilecek miyim
bu arada önerin için teşeküürler canım sen nasılsın bu arada
neler yapıyorsun
sende kendine iyi bak canım
sevgilera.s.a.s.a.s.

sevgili tere,
tatile uçakla mı gideceksin, eğer öyleyse mutlaka doktoruna danış cnm, gerçi illaki sorarısın da ben de hatırlatayım dedim yerimseniben
bi ara benim de başka bi hastalık sebebiyle sürekli bulantım oluyodu, yani ne kadar gıcık bişiy olduğunu bilirim, ama seninki olabilecek en güzel sebeple oluyo ve geçecek....
kendine dikkat et

Gözün Aydin olsun . Allah tamamina erdirsin insallah hamilelik döneminde ferah gecirirsin . Nerde hastane yada klinick yaptirdin . Lütfeen herkes deneyimlerini yazarken dr yada hastane ismide versin . Bu benim icin önemli . Bende belki Istanbulda gelip yaptirmak istiyorum .

cnm merhaba..
ben ankaradanım o yüzden istdaki dr ve hastaneler hakknda bilgim yok..
sendeki sorun neydi ??

sevgili tere,
tatile uçakla mı gideceksin, eğer öyleyse mutlaka doktoruna danış cnm, gerçi illaki sorarısın da ben de hatırlatayım dedim yerimseniben
bi ara benim de başka bi hastalık sebebiyle sürekli bulantım oluyodu, yani ne kadar gıcık bişiy olduğunu bilirim, ama seninki olabilecek en güzel sebeple oluyo ve geçecek....
kendine dikkat et

canım arabamızla gidicez ve bol bol mola verip yürüyüşler yapıcam
mide bulantıları tahminimdende zormuş ama dediğin gibi katlanmak çokda zor olmuyor sonucunu düşününcea.s
sevgilera.s.a.s.

Sevgili Tereeeeee,
Ohh be işte boyle. Guzelce bir tatil yap guzel guzel yuz. Su anda senin için en faydalı spor yuzme oyle degil mi?
Ben bugun işe geri dondum ve herkesin gecmiş olsun dileklerini tekar tekrar kabul ettim. En kotusu de danışmadaki x-ray den gecmemdi. 20 gun boyunca danısmada ki beyler bana x-ray siz olan kapıyı acıyorlardı manuel olarak ama bugun x-ray den gecerken hepsi ismimi haykırarak aman dikkat buradan gecmeyin dediklerinde. Artık buradan gecebilirim dedim ve yine aklıma geldi... Ama isin enteresan yanı aklıma geldiginde hemen unutmak için baska sey dusunuyorum ve alışmış olacagım ki hemen unutabiliyorum. Neyse tatil için iyi hazırlan ve benim için de dinlen. Bu arada tam olarak ne zaman tataile cıkacaksın. Kızlardan Ankara buluslması ile ilgili bir haber yok simdilik, o yuzden yeni bir gun ayaralmam gerekecek, tabi halen isteniyorsa...
Sevgiler, kendine ve bebeklere iyi bak

canım arabamızla gidicez ve bol bol mola verip yürüyüşler yapıcam
mide bulantıları tahminimdende zormuş ama dediğin gibi katlanmak çokda zor olmuyor sonucunu düşününcea.s
sevgilera.s.a.s.

cnm, şimdiden iyi yolculuklar ve iyi tatiller....

canım senin adına çok sevindim hayırlı olsun.
aman kendine dikkat et tadilde iyi tatiller
sağlıkla kal

allah zor günleri atlatıp saglalim kucagınızada almayı nasip eder inşaallah sevgiler öptüm tebrik ederim :1hug:a.s.:1hug::teytey::emir_bebek::emir_bebek:

canım cok sevındım allah hayırlısıyla kucagına almayı nasıp etsın tatlım

tebrikler canım allah iki cihandada yüzümüzün akı olacak evlatlar versin

merhaba bende aynı seylerı yasadım ama 2,5aylıkken dustu allah sana o acıyı yasatmasın ınsallah

sevcan ve özellikle istanbulda oturan arkadaşlar tedaviden kalma ilaçlarınız varsa ve iyi muhafaza ettiyseniz ben talibim lütfen bana dönerseniz sevinirim hepinize sevgiler

tere senin adina cok sevindim ins rabbim saglikla bebisinizi kucaginiza almayida nasip eder.benimde transferimin 10. gunu carsamba gunu test yapacagiz ins bende senin gibi guzel sonucu buyuk bir mutlulukla burada yazarim (dualarinizi bekliyorum arkadaslar)

arkadaşlar bende yeni başladım tüb bebeğe inş tek dileğim tutması yaklaşık ne kadar sürüyor bu zaman bu konuda bilgi verirseniz sevinirim tşk ederim

merhaba canım ben yeni üyeyim
senin durumunla benim kisi aynı bende tüp bebek yaptım. şuan 3.5 aylık ikizlere hamileyim . isteyen herkese allah nasip etsin . umarım sonuna kadarda hersey yolunda gider

X