Mutfak Dekorasyonu tupperware

Bunlar bildigimiz saklama kablarnimdan farki nedir..bi dunya bos para gibi geliyor.hic kullanmadim farki varsa soylermisiniz ogreniyim.
Instagramda satan cok sayfa var

Tupperware de ;

Yumuşak kapaklar POLİETİLEN maddesinden üretilir. Bu madde yapay kalp kapakçığı üretiminde de kullanılır!
Gövdeler kapaklardan biraz daha serttir: POLİPROPİLEN maddesinden yapılır. Bu madde de;
*Buzdolaplarının iç gövdesinin hammaddesidir.
* Ayrıca protez kol, bacak vs. yapımında kullanılır.

Cam görünümlü Kristalin serisinin hammaddesi POLİKARBONAT tır. Bu madde de miyop, hipermetrop gibi göz rahatsızlığı bulunan kişilerin taktığı LENS in hammaddesidir.

Silikon kalıpların hammaddesi de bildiğimiz göğse, dudağa vs. konulan SİLİKON maddesiyle aynıdır!

arkadaşlar bende almaya ve satmaya başladım. hem internet satışlarına güvenemedim hangisi orijinal satıyor anlamak zor.bir de netten alınca garanti ve değişimde sıkıntı olduğunu çok arkadaşımdan duydum.

ben tupperware'e üyeyim ve ilk başlarda herşeyimi danışman fiyatından alıyordum. fakat temsilcilere bizden de ucuza geliyor. sonra bi baktım ki temsilciler benim aldığımdan daha ucuza sanalpazar'da satışını yapıyorlar, hem de istediğim kadar taksitle alabiliyorum, kampanyasını beklemem vs. gerekmiyor. artık kendim sipariş vermiyorum oradan alıyorum. eğer merak edersen sürekli alım yaptığım 3 satıcı var, onların linklerini mesajla gönderebiilirim en uygun fiyatları onlarda buluyorum.
Merhaba hala devam ediyorsan ben de alabilir miyim link acaba

X