Ücretsiz labioplasti

Eysii

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2023
20
8
28
Merhabalar.. Bugün sabah bu ameliyatı bir devlet hastanesinde oldum. Kadın doğum jinekolog bölümüne muayene olmuştum. Ve ergenlikten sonra sarkma yapan iç dudaklardan şikayetçiydim. Direkt ameliyat yazdılar ve bugün ücretsiz bir şekilde oldum. Bir gün öncesinde hastanede kaldım sabah ameliyatımı oldum yarın taburcu olacam. Sonda ile çıktım 1-2 saat sonra onu da çıkardılar. 7-8. Saatim rahat rahat yürüyüp oturabiliyorum şişme var elbette ama ağrı acı yok. Korktuğum gibi olmadı. Şuan şiş olduğu için bir tık dışarıda duruyorlar 1 hafta sonra ki halini yazarım yine

Merhaba bende ameliyat olmak istiyorum şuan ki hali nasıl acaba memnun kaldınız mı
Merhaba.. Çok memnunum ağrım hiç olmadı otururken kalkarken dikkat ettim ben genellikle yattım bugün 6. Günüm iplerim yavaş yavaş kuruyup dökülmeye başladı şişim bir tık indi ama tam şeklini alması için 4-5 ay geçmesi lazımmış. Çok rahat geçti şuan ki hali bile beni memnun ediyor. Etek giydim hep. Bugün iç çamaşırı giymeye başladım. Genel olarak çok memnunum

Merhabalar.. Bugün sabah bu ameliyatı bir devlet hastanesinde oldum. Kadın doğum jinekolog bölümüne muayene olmuştum. Ve ergenlikten sonra sarkma yapan iç dudaklardan şikayetçiydim. Direkt ameliyat yazdılar ve bugün ücretsiz bir şekilde oldum. Bir gün öncesinde hastanede kaldım sabah ameliyatımı oldum yarın taburcu olacam. Sonda ile çıktım 1-2 saat sonra onu da çıkardılar. 7-8. Saatim rahat rahat yürüyüp oturabiliyorum şişme var elbette ama ağrı acı yok. Korktuğum gibi olmadı. Şuan şiş olduğu için bir tık dışarıda duruyorlar 1 hafta sonra ki halini yazarım yine
Merabalr bende rendevu aldm labioplasti olmak istiyorum acaba saglik acisindan mi ameliyat ediyorlar yada estetik acidan rahtsz oldugumu soylesem yine de mudahele ederler mi ve jinekolode dicle hanm yok dediler rendevu aldm bende aydinlart misniz beni lutfen ve vajina daraltma gibi islemlerde yapiliyor mu🙏🏻🙏🏻

Merabalr bende rendevu aldm labioplasti olmak istiyorum acaba saglik acisindan mi ameliyat ediyorlar yada estetik acidan rahtsz oldugumu soylesem yine de mudahele ederler mi ve jinekolode dicle hanm yok dediler rendevu aldm bende aydinlart misniz beni lutfen ve vajina daraltma gibi islemlerde yapiliyor mu🙏🏻🙏🏻
Merhaba vajina daralmayı bilmiyorum.. Ama gittiğiniz de yeteri kadar uzunsa zaten hemen sıraya alıyorlar. Beni kot pantolon giyerken bisiklet binerken rahatsız ediyordu sürekli tahriş oluyordu ama bana bunları sormadılar bile. İç dudaklarımdan rahatsızım fazla uzun dedim baktılar ameliyat dediler sadece. 11 Eylül de oldum ameliyat ve şuan tamamen iyileştim sadece dikişlerim düşmedi henüz ama görünmüyorlarda. Az bir şişliğim var ona rağmen şuan ki görünüm çok mutlu ediyor beni hiç şiş değilmiş gibi..

Merhaba vajina daralmayı bilmiyorum.. Ama gittiğiniz de yeteri kadar uzunsa zaten hemen sıraya alıyorlar. Beni kot pantolon giyerken bisiklet binerken rahatsız ediyordu sürekli tahriş oluyordu ama bana bunları sormadılar bile. İç dudaklarımdan rahatsızım fazla uzun dedim baktılar ameliyat dediler sadece. 11 Eylül de oldum ameliyat ve şuan tamamen iyileştim sadece dikişlerim düşmedi henüz ama görünmüyorlarda. Az bir şişliğim var ona rağmen şuan ki görünüm çok

bende rendevu aldim 9 ekime bende istiyorum ama kotu dikiş olur diye korkuyorum onceki dogumumda yirtilma cok oldu ve buyuk kucuk dudak arasinaki dikis remen katlanti gibi dikilmis ve kotu duruyor ve kadn hastaliklaridan aldm o ismini soylediginiz doktor yok dediler oyle kişi. Birde sigortamda yok yaparlarmi acaba onun da korkusu var

Yani sigorta yoksa ücretsiz yapacaklarını sanmıyorum ben sigortalıyım. Doktor asistanı da olabilir o zaman dicle hanım çünkü onun adını duydum bir tek ama zaten orasının tüm doktorları iyi tabi gitmişken sigorta işini görüşün

Merhaba, ameliyat genel anestezi ile mi yapildı? Hastanede kaldıniz mı?

Bu amelıyat özelde cok fahiş fiyatlarda. Devlette ücretsiz olmasına şaşırdım. Randevu aldıktan sonra ameliyat sırası cok beklediniz mi

Aşagıda biri haydarpaşaya sordum dicle diye doktor yok yazmış cevap vermemişsiniz. Bende arastırdım o hastanede öyle bir doktor yok.😀

Randevuya gittiniz mi? Bu işlemi yapıyolar mı gerçekten

Gittim ama bayan doktor yoktu o ameliyata girmis onun yerine cok genc erkek doktor vardi bende olmak istemedim bosuna gittim bide avrupa yakasnfan geldim oraya sinir oldum
Sordunuz mu ücretsizmiymiş.

X