Ücretsiz Tüp Bebek İlaç Paylaşım Alanı

İzmir de tedavi görüp elinde ilaçları olan varsa yardımcı olabilir mi ? Genetik problemden dolayı sağlıklı embriyo bulunamıyor havuz yöntemi yapılacak ilaçlar malum çok pahalı Allah hepimizin Yardımcısı olsunnn🙏

Elimde 3 cetro var. Tedaviden elimde kalan. Şuan 3-4 gün daha istanbuldayım. İsteyen olursa görüşebiliriz.

Merhaba
2 asilama olumsuzlugu sonrasi tup bebege baslayacagiz
Elinde oxotide ve gonalf olan varsa yazabilir mi. Buzla gonderilmesi gereken ilaclar yakinda olan varsa elden alirim yoksa da kargoya verirse karsi odemeli alirim birkac buzla yaninda gonderirse sorun olmaz diye dusunuyorum. Yasadigim yer mugla simdiden tesekkurederim herkese

Bende klomenle aylardır tedavi goruyorum ama malesef bise olmadı gonalf geçelim diyor doktorum ama cok pahali elinde olupda vermek isteyen varsa Allah rızası için talibim nolur sigortam bagkurum vs yok malesef o yüzdende bu tedaviye gecemiyoeum özel zatwn çok pahalı

Elimde kalan ilaçları gercekten ihtiyacı olan birine vermek istiyorum. 2x Enox, 3xprograf, 3xlutinus
Prof.DrBülent Tıraşın tedavisinden kalan ilaçlam
Elimde kalan ilaçları gercekten ihtiyacı olan birine vermek istiyorum. 2x Enox, 3xprograf, 3xlutinus
Prof.DrBülent Tıraşın tedavisinden kalan ilaçlar
Merhaba lutinus vajinal tablet hiç bir yerde bulamıyorum. Elinizde hala mevcut mu acaba?

Merhaba lutinus vajinal tablet hiç bir yerde bulamıyorum elinizde hala mevcut mu acaba?

X