Uğraştığım saçma şeyler :((

white chochlate

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2015
99
109
Merhabalar herkese. Bir önce ki konumda narsist, ruh hastası eşimden kurtuluyorum diye bahsetmiştim. Fiziksel,psikolojik,sosyal,ekonomik her türlü şiddet vardı. Gün geçmiyor ki kendisiyle ilgili yeni bir iğrençlikle karşılaşmayayım. Kendisinin ınstagram hesabından erkek(!) arkadaşıyla gayriahlaki konuşmalarını gördüm. Öyle sandığımız erkek muhabbetinden çok çok uzak konuşmalar hem de. Birbirleri ile ilgili hayaller, fanteziler diyeyim gerisini anlayın. Diğer sözde erkek arkadaşı da evli bu arada. Neyse gelelim konumuza anlaşmalı boşanmada şartlarıma uymadığı için kendisine rezillik çıksın istemiyorsan şartlarımı kabul et dedim diye hakkımda suç duyurusunda bulunup uzaklaştırma kararı aldırmış. Bu arada benim darp raporum vs. Var ama koruma kararı sadece 2 aylık verildi. Kendisine rezil olursun dedim diye bana 6 aylık uzaklaştırma verildi. Sebebi o tehditler vs. değil aslında. İletişime geçemeyip bebeğimin ihtiyaçlarını talep etmemem. Zoruna gidiyor çünkü çocuğuna harcama yapmak. Toparlayayım artık yavaştan şimdi uzaklaştırma kararına itiraz edicem çünkü kendisiyle çocuğun ihtiyaçları için iletişim kurmak zorundayım. Nafaka vs. Bağlanana kadar. İtirazdan sonra nasıl bir yol izlemeliyim. Aramızda avukat arkadaşlar varsa ve yardımcı olurlarsa çok sevinirim. İstanbulda sağlam bir boşanma avukatı da önerebilirsiniz. Teşekkürler hepinize şimdiden.

tehtit ve şantaj ile isteğinizi yaptırmak yerine ekran görüntülerini avukata verip gerekeni yapın deseydiniz daha doğru olurdu
siz zararlı çıktınız lütfen sinirle kafanıza göre iş yapmayında en az zararla kurtulun

Kendisi devlet memuru, bebeğimin de babası işinden olmasın gibi iyi niyetle avukata vermedim. İyilikten maraz doğdu bilseydim verirdim elbette.

Kendisi devlet memuru, bebeğimin de babası işinden olmasın gibi iyi niyetle avukata vermedim. İyilikten maraz doğdu bilseydim verirdim elbette.
ay yok artık
bu iyilik falan değil ... boşanıyorsunuz ve sizin kendi kanuni haklarınız var bunun için avukat tutmanız gerekiyor, o devlet memuru eşiniz size türlü sıkıntıları çekinmeden yaşattı kendisi düşünmedi size ne oluyor...
zaten mahkemelik süreç avukat tutmamak avukata vermemek ne demek, kendi haklarınızdan vazgeçmişsiniz demek ,adamı ödüllendiriyorsunuz sırf çocuğunuzun babası diye
aferim bana iyi ettin az bile yaptın der gibi adamı ödüllendiriyorsunuz

devlet memuruna hakaret ve tehtit şantaj da yapmayın o zaman

çok yanlış ve tehlikeli sularda yüzüyorsunuz yarın çok acil avukat bulun lütfen, avukat nefes alsın yeter ,yeter ki avukat olsun

tehtit ve şantaj ile isteğinizi yaptırmak yerine ekran görüntülerini avukata verip gerekeni yapın deseydiniz daha doğru olurdu
siz zararlı çıktınız lütfen sinirle kafanıza göre iş yapmayında en az zararla kurtulun

Kendisi devlet memuru, bebeğimin de babası işinden olmasın gibi iyi niyetle avukata vermedim. İyilikten maraz doğdu. Bilseydim böyle şeylerle uğraşacağımı verirdim elbette.
ay yok artık
bu iyilik falan değil ... boşanıyorsunuz ve sizin kendi kanuni haklarınız var bunun için avukat tutmanız gerekiyor, o devlet memuru eşiniz size türlü sıkıntıları çekinmeden yaşattı kendisi düşünmedi size ne oluyor...
zaten mahkemelik süreç avukat tutmamak avukata vermemek ne demek, kendi haklarınızdan vazgeçmişsiniz demek ,adamı ödüllendiriyorsunuz sırf çocuğunuzun babası diye
aferim bana iyi ettin az bile yaptın der gibi adamı ödüllendiriyorsunuz

devlet memuruna hakaret ve tehtit şantaj da yapmayın o zaman

çok yanlış ve tehlikeli sularda yüzüyorsunuz yarın çok acil avukat bulun lütfen, avukat nefes alsın yeter ,yeter ki avukat olsun
Bende bu kadar çirkinleşeceğini düşünmedim maalesef ama insanlar ayrılırken belli ediyorlar kendilerini. Nefes alsın da avukat olsun değil derdim sağlam bir boşanma avukatı arıyorum, konumda da yazdığım gibi.

Kocanizin yaptigi her acidan gayet ahlaksizca bulduğum bir şey, ama siz bunu bosanma davasinda delil olarak sunabilirsiniz ancak. El aleme rezil etmek icin tehdit malzemesi olarak kullanamazsiniz. O yuzden size açtığı davada hakli bulunmasi normal

Darp raporunuza ragmen memurluktan atilmamis bir adam gay veya bi oldugu icin mi atilacak? Kanunlara aykiri bi ayrimcilik zaten bunun olmasi. Asil yuz kizartici suc olarak darp yuzunden atilmasi lazimdi. Ama telefonunu karistirip elde ettiginiz bu bilgiler delil sayilmayacakti buyuk ihtimalle zaten. Delillerin de yasal yollardan elde edilmesi gerekiyor.

X