Uskudarda eskiden ayna fali bakan Falci Arzu'ya nasil ulasabilirim?

Ben çok eski yıllarda birkaç kez baktırmıştım. Üsküdar'da, annesiyle aynı apartmanda oturuyordu. Evinde veya Üsküdardaki kafelerde, Capitol'de filan buluşup bakıyordu. ,En son 2006'da baktırmıştım. O tarihte ölümcül bir rahatsızlığım vardı ve iyi olacağımı söylemişti. Nitekim iyileştim.
Aslında Üsküdara gidip kendisi araştırılabilir. O evden taşınmış bile olsa komşularına sorulabilir nerde olduğu. Ben o evi biraz hatırlıyorum ama İstanbulda yaşamıyorum artık.
Genç bir kadın. Hafif kilolu, yüzü güzelce bir kadındı. Sesi biraz tiz, nasıl desem biraz cırlakca...Gel-gitli. Hafiften tatlı kaçık:)) Kısa kısa cümlelerle anlatır. Bu arada daldan dala konar. Aslında öğretmen olduğunu, kitaplar yazdığını, kocasının kendisini aldattığını filan ..anlatır, bu arada sürekli annesiyle karşılıklı bir birlerine bağırışırlar. Habire kendisini tekrar fala devam etmesini sağlamaya çabalarsınız. Yani cımbızla Arzunun ağzından laf alabilmek gerek. Kağıda birşeyler çiziktirir. Fal bittiğinde ana merak konunuz ne ise, sadece o konunun kısa cevabını almış olursunuz. Yani ortada etraflı, detaylı, geniş geniş bir fal yoktur ama asıl sorunun cevabı alınmış olur. Benim aldığım bunun gibi cevapların isabet ettiğini hatırlıyorum.
En son 2006'da baktırdığımda ücretlendirme tarzı biraz değişmişti. Bakım esnasında, yeni bir konuya geçmek veya meseleleri detaylandırmak için, ilave paralar istiyordu. Bayağı bi rahatsız olmuştum.
Kendisinin keşfedilmesi de, tam hatırlamıyorum, bir gazete veya bir dergide isminin geçmesiyle olmuştu eski yıllarda.
Soyadını hiç bilmiyorum.
İzini yakalarsanız bana da bildirin lütfen.
Öncelikle çok geçmiş olsun, iyileşmenize de çok sevindim :) İnşallah bundan sonra sağlığınız hep yerinde olur. 💛
Arzu’yu çok duydum ben de bu forumda ama hiç gidip baktırasım gelmedi, sonra zaten ortadan kayboldu dendi.
Geçenlerde yine konusu geçince bi araştırdım da internette Medyum Arzu diye birisi çıkıyor, ama aynı Arzu mu onu bilemiyorum.
Üsküdar falcı Arzu diye yazınca bir sürü sayfa çıkıyor, en iyi falcılar diye.
Bulabilirsem haber veririm tabii ki :)

Öncelikle çok geçmiş olsun, iyileşmenize de çok sevindim :) İnşallah bundan sonra sağlığınız hep yerinde olur. 💛
Arzu’yu çok duydum ben de bu forumda ama hiç gidip baktırasım gelmedi, sonra zaten ortadan kayboldu dendi.
Geçenlerde yine konusu geçince bi araştırdım da internette Medyum Arzu diye birisi çıkıyor, ama aynı Arzu mu onu bilemiyorum.
Üsküdar falcı Arzu diye yazınca bir sürü sayfa çıkıyor, en iyi falcılar diye.
Bulabilirsem haber veririm tabii ki :)
Cok cok tesekkur ederim iyi dileklerin icin Purring 💖
Ayrica, o eski tarihlerde Arzu, suya bakardi. Ayna bakimi diye birsey yoktu. Arzunun sesini iyi hatirliyorum. Bir ara internetteki Arzuyu arayip yoklarim, ayni ses mi diye.

Ne Arzuymuş yahu ben öyle faldan korkarım geleceğe dair şok etkisi yaratan. Onu üsküdarda bilen vardır mutlaka ama Kimbilir kim bir de eskiden iyi bakan şu ana bakamıyor da olabilir

Arayamadim. Ayna fal bakan Arzu olarak telefonunu bulamadim. Telefonu sizde varsa bana yazin, arayip ayni Arzu olup olmadigini anlamaya calisirim.
bulamadım ama sayfada kullanıcı mimar34 falcı arzu'ya baktıran çıktı, linkten bakabilirsiniz

Hem insanlari cok seviyor anlama calisiyor ve hisleri muhtesem yillar once hisleri nasilsa hala ayni

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba Ayna falı bakan Arzu'ya bugün tekrar fal baktırdım. Gerçekten yıllar önceki kadar hisleri kuvvetli herşeyi bildi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben bugün arzuyla ablayla konuştum, ben fal baktırmal için ulaşmadım birisi hakkında bilgi almaktı amacım, mesaj attım ilk önce bana cevap olarak şak dşye soracagım kişinin fiziki özelliklerini saydıben daha hiç birşey demeden, telefonda aradıgımda ise kişinin iamini bir kagıda yazmamı söyledi, yazdım sonra kişinin ismini söyledi bana, ben begendigim söyledigi birçok şey doğruydu, diger medyumlar gibi çok parada istemiyor, sürede sıkıntıda yapmıyor ne kadar sorun varsa o kadar konuşuyor, benimle yarım saat konuştu, ben memnun kaldım herkese tavsiye ederim. Para konusunda da çok rahat bir kadın ben 100 kere fiyat sordum bişey demedi, en son ben arkadaşımdan almıştım numarayı onun söyledigi fiyat neyse o olsun dedi. İlk önce para sonra medyumculuk veya falda demiyor sen nasıl istersen öyle yapıyorsun

Ben bugün arzuyla ablayla konuştum, ben fal baktırmal için ulaşmadım birisi hakkında bilgi almaktı amacım, mesaj attım ilk önce bana cevap olarak şak dşye soracagım kişinin fiziki özelliklerini saydıben daha hiç birşey demeden, telefonda aradıgımda ise kişinin iamini bir kagıda yazmamı söyledi, yazdım sonra kişinin ismini söyledi bana, ben begendigim söyledigi birçok şey doğruydu, diger medyumlar gibi çok parada istemiyor, sürede sıkıntıda yapmıyor ne kadar sorun varsa o kadar konuşuyor, benimle yarım saat konuştu, ben memnun kaldım herkese tavsiye ederim. Para konusunda da çok rahat bir kadın ben 100 kere fiyat sordum bişey demedi, en son ben arkadaşımdan almıştım numarayı onun söyledigi fiyat neyse o olsun dedi. İlk önce para sonra medyumculuk veya falda demiyor sen nasıl istersen öyle yapıyorsun
Buradaki numarayı mi kullanıyor acaba Kikoo Kikoo

Ewet ben baktırdım fal aynen dediğiniz kadınmış, yanlız bununki fal değil isimlerle bakıyor birşeylere ,çok dil biliyormuş nlp,bioenergy hepsinin sertifakası varmış ben bir sorun vardı kendime değil kardeşim ve eşi için baktırdım, memnun kaldımmı ewet biliyor ama dediğim gibi analiz daha çok

Dedikleri sence ciktimi?

X