Üst üste sürekli düşük yapmak

Öncelikle çok geçmiş olsun canım bende senin gibiydim 2 kez kayıp yaşadım bebeğin kalp atışları durdu. Bir tanede kimyasal gebelik yaşadım gen testinde bende sadece pıhtılaşma çıktı sonrasında tavsiye üzerine bir doktora gittim rahim kalp şeklinde dedi ultrasonda farketti şok oldum tabi hiç duymamıştım sonrasında hemen rahim filmi istedi doktorum onu yaptirdim kesinleşti rahimde perde varmış düşükler bundan kaynaklı dedi bana doktorum benimde 2 sene fark edilmedi rahimdeki perde. Aralık ayında histeroskopi oldum çok şükür şuan 15 haftalık hamileyim doktor çok önemli böyle konularda rahim filmi cektirmediysen rahim filmini tavsiye ederim sana ve eğer İstanbul'da yada Kırklareli tarafindaysan doktor önerisi yapabilirim umarım herşey gönlünce olur
Benimde ikincide kürtaj olacak istambulda yaşıyorum bana da dr veya başka tavsiyeleriniz olur mu 🙏

Benimde ikincide kürtaj olacak istambulda yaşıyorum bana da dr veya başka tavsiyeleriniz olur mu 🙏
Merhaba bende araştırma yapıyorum şu an, nasip olursa bu yaz artık tüp bebeği denemek istiyorum, bizim kromozom problemimiz var. Eşimde 3 ve 7 Kromozom yer değiştirmiş. Size tavsiyem Bi an önce genetik ve kromozom testlerini yaptırmanız umarım sonuç güzel çıkar hiç bir sorun yoktur

X