Ütü önerisi olan?

Azur bende 1 sene dolmadan bozuldu, buhar düğmesi attı. Araştırdığımda bu modellerde çok sık yaşandığını ama yine de kullanıcı hatası denilerek ütünün aldığım fiyatına yakın tamirat ücreti çıkardıklarını gördüm. Yeni bir önerim yok ama Azur değil demeye geldim

Bende ütü bakıyorum, mağazaya philips azur için gittim ama satıcı tefal puregliss tavsiye etti, bize ütü sürekli lazım, asla parlatma yapmaz dedi şok buhari en fazla ondaymiş. Ama sürekli buhar azur da daha fazla olduğu için karar veremedim

İkinci ütüm de Philips ama ikinci aldığım satıcı, kullanılmış ürün gönderdi, geri iadeyle uğramak istemedim.

1 yılı geçti. Gayet güzel

Azur bende 1 sene dolmadan bozuldu, buhar düğmesi attı. Araştırdığımda bu modellerde çok sık yaşandığını ama yine de kullanıcı hatası denilerek ütünün aldığım fiyatına yakın tamirat ücreti çıkardıklarını gördüm. Yeni bir önerim yok ama Azur değil demeye geldim
Model olarak hangisi ütünüz, hepsinde mi aynı sorun oluyor acaba , şikayetlere bakmak hiç aklıma gelmedi 🤦‍♀️

Model olarak hangisi ütünüz, hepsinde mi aynı sorun oluyor acaba , şikayetlere bakmak hiç aklıma gelmedi 🤦‍♀️
GC4909/60 şu.
images (25).jpeg

Valla ne düşürdüm ne bir şey yaptım, şu buhar düğmesi boşta kaldı basmıyor. Bir süre öyle kullanayım neyse dedim sonra kireçlendi, kireci de buhar düğmesi olmadan temizleyemedim. Aylardır sprey şeklinde olan ütü etkisi veren yumuşatıcıdan kullanıyorum ütüsüz kaldım 😅

GC4909/60 şu. Eki Görüntüle 3214639
Valla ne düşürdüm ne bir şey yaptım, şu buhar düğmesi boşta kaldı basmıyor. Bir süre öyle kullanayım neyse dedim sonra kireçlendi, kireci de buhar düğmesi olmadan temizleyemedim. Aylardır sprey şeklinde olan ütü etkisi veren yumuşatıcıdan kullanıyorum ütüsüz kaldım 😅
Ben de buna bakmıştım hemen vazgeçeyim ucuz bir şey de degilki. Tefalin dediğim ütüsünde kireç toplama yeri var ne kadar işe yarıyor bilmiyorum ama

Ortalama bir yıldır azur elite kullanıyorum. Aşırı memnunum. Sürekli buhar veriyor ekstra buhara düğmesine nadir basıyorum.
Bir de ben iyi ütünün biraz ağır olması gerektiğini düşünüyorum. Hafif ütülerden hiç memnun kalmadım.

X