Vaser Liposuction yaptıranlar

1qamze

Guru
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2011
22
4
36
Hanımlar merhaba son zamanlarda Vaser liposuction yaptıranlar var mı, yorumlarından ve tecrübelerden faydalanmak istiyorum bir ay sonra ameliyatım var fikirlerinize ihtiyacım var

Hanımlar merhaba son zamanlarda Vaser liposuction yaptıranlar var mı, yorumlarından ve tecrübelerden faydalanmak istiyorum bir ay sonra ameliyatım var fikirlerinize ihtiyacım var
Benimde öyle 1 ay sonra ameliyatım var ama hala kararsızım.

Yurt dışında yaşıyorum ben bacak üst bölge ve karın bölgesi olacak, siz?

Siz benden daha önce olacaksınız yorumlarınızı yazar mısınız? Merak ediyorum. Birde şuan siz kaç kilosunuz.?
Tabi ki, inanın hiç tartılmadım uzun zamandır aynada gördüğüm görüntüden mutsuz olduğum için, doktorum da hiç tartmadı 40beden giyiyorum şu an dünkü görüşmemizde ameliyattan sonra xs korsenin bol olacağını söyledi

Tabi ki, inanın hiç tartılmadım uzun zamandır aynada gördüğüm görüntüden mutsuz olduğum için, doktorum da hiç tartmadı 40beden giyiyorum şu an dünkü görüşmemizde ameliyattan sonra xs korsenin bol olacağını söyledi
Tam günü ne zman peki ameliyatın?

Merhaba 15 gün önce hem vaser Liposuction hemde mini karın germe yaptırdım.. ayrıca meme dikleştirme ve protez ameliyatı oldum.. merak ettiklerinizi sorabilirsiniz

Ben 2 gün önce basen ve üst bacak oldum, ancak çok kan kaybettim, çarpıntım oldu tansiyonum düştü, öleceğim sandım, gerçekten çok çok önemli değilse yaptırmayın, hiç ufak bir ameliyat değilmiş, hem ağrılı hemde bence hayati riski bar, ölüyorum dedim

Merhaba 15 gün önce hem vaser Liposuction hemde mini karın germe yaptırdım.. ayrıca meme dikleştirme ve protez ameliyatı oldum.. merak ettiklerinizi sorabilirsiniz
Ben 2 gün önce üst bacak ve basen oldum ama çok zorlandım, kan kaybettim, 2 ünite kan takıldı, belim sırtım mosmor, halen başım dönüyor, çarpıntım var, ne zaman geçer acaba

Merhaba bugün 10.günüm, ameliyat sonrası korkunçtu bir gün yoğun bakımda kaldım, tansiyonum hiç düzelmedi, 5 gün de hastanede kaldım arkadaşlar, hiç
Öyle yaptırdım ertesi gün işe gittim diyenlere inanmayın korkunç ağrılarınız oluyor, hala daha vücudum şiş bence, dikişlerim haftaya alınacak belim o kadar çok ağrıyor ki hala dik duramıyorum.

Benim bugün 15 gün oldu, evet belki sonunda mutlu olacağım ama gerçekten zor bir süreç, hiç basit feğil, tüm vucut dengem bozuldu, bence bu ameliyatı tek bölge olarak yaptırmak lazım bir seferde benden 5,5 litre alındı. Halen morluklarım sertliklerim devam ediyor, bir hafta ağrı değil de çok çarpıntı yaşadım, başım döndü hep, öleceğim sandım.

Yaptırdım 3 gün sonra işe başladım diyenler lokal anestezi ile ufacık opere olanlardır. Benim basen ve bacak oldu, karında yok, yapan doktor da çok deneyimli biri ama bacak içlerim halen mosmor. Taş gibi sert. 15 gün oldu 1 hafta daha izin alsam mı diye düşünüyorum.

Yaptırdım 3 gün sonra işe başladım diyenler lokal anestezi ile ufacık opere olanlardır. Benim basen ve bacak oldu, karında yok, yapan doktor da çok deneyimli biri ama bacak içlerim halen mosmor. Taş gibi sert. 15 gün oldu 1 hafta daha izin alsam mı diye düşünüyorum.
Ben genel anestezi ile oldum.. karın ve yan simitlerden liposuction ve mini karın germe ,göğüs dikleştirme ve protez kombin ameliyat.. 4. Gün işyerime gittim..evet morluklar vardı. Sertliklerde 15 gün sonra oluştu ama evde canım sıkılıyor diye işyerine gittim 😊

Ben genel anestezi ile oldum.. karın ve yan simitlerden liposuction ve mini karın germe ,göğüs dikleştirme ve protez kombin ameliyat.. 4. Gün işyerime gittim..evet morluklar vardı. Sertliklerde 15 gün sonra oluştu ama evde canım sıkılıyor diye işyerine gittim 😊
Bana da yardım edin lütfen 🙏

Merhaba doktorunuz kim di acaba memnun kaldınız mı

X