Vitiligo

smyrcfroglu

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2024
1
1
26
Arkadaşlar aranızda vitiligo hastası olan varmı yada yakın bir tanıdığı nasıl tedavi uyguladınız geçen veya geçmeyen varmı krem veya baska birsey bilgilendirirseniz sevinirim

Merhaba banada yenı vitiligo teşhisi kondu su an tedavi aşamasındayım bitkisel kürlerlede destekliyorum düzelme görürsem yazarım

İstanbul maslak da mustafa yaşr diye alternatif tıp dr u var annem ona gitmişti tedaviyi yarım bırakmasına rağmen yayılma durmuştu bugünlerde yeniden başladı lekeler. Benim oğlumda da şuan yeni teşhis kondu ona görürmeyi düşünüyorum ben de

Kızımda vardı bir anda başladı hızlı yayıldı ayak ve bacağına doğru. Güneş ışığı tedavisine götürdük iki sene boyunca solaryum gibi bir kabine giriyorsunuz ilaç sürüp biraz bekletip sokuyorlardi epey iyi geldi küçük olan beyazlıklar kapandı şimdi ayağında var küçük bir kısım ama yayılma durdu yeni bir tedavi çıkana kadar ara dedi doktor.

Selam arkadaşlar benim elimde uzun zamandır böyle beyaz lekeler var kuruyo ve kaşınıyor randevu aldım ama randevuma daha çok var

İki elimde var ve tedirginim hamileyim ve çok stres yapıyorum

Eklentiler

• 1717034051502..jpg
    1717034051502..jpg
    68,5 KB · Görüntüleme: 8
  • 1717034105876..jpg
    1717034105876..jpg
    53,7 KB · Görüntüleme: 9
X