Yağ yakımı için tarçınlı süt

Ausencia

_Alcatraz Kaçkını_
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2012
41.591
141.630
Kilo alanlarda yağlanma göbek ve bel bölgesinde başlıyor. Araştırmalara göre orta dereceli kalori kısıtlaması yapılan bir diyetin uygulandığı kişiye, günde 2 bardak tarçınlı süt içmek yağ yakımı için yeterli oluyor.

155234.jpg

Sütteki protein metabolizmayı çalıştırır ve yağ yakımını hızlandırarak kilo vermeye yardımcı olur. Tarçın da hem zayıflatır hem de tatlı ihtiyacını gidererek tatlı krizini önler.

Tarçın ve sütün birlikte tüketilmesiyle ayda 4 kilo verilebileceği sık sık dile getirilmektedir.

Öğünleri azaltıp, tatlıdan uzak durup, bol meyve ve sebze tüketerek ve bilhassa akşam 8'den sonra yemek yemeyi keserek tarçınlı süt tüketiminin etkisini görebilrisiniz.

1 bardak az yağlı sıcak süt ve 1 tatlı kaşığı tarçını karıştırıp ikindi vaktinde ara öğün olarak ve gece yatmadan önce bu karışımı içerseniz metabolizmanız hızlanacaktır. Günde 2 kez içeceğiniz tarçınlı süt ile ayda 4 kilo verebilrisiniz.

İstediğiniz her şeyi yiyerek bunu başaramayacağınızı ve herhangi bir diyeti denemeden önce bir uzmana danışmanızı eklemekte fayda var.

Uzman Diyetisyen Pınar Kural Enç, tarçınlı süt içmenin göbek yağlarını erittiğini belirterek, "Siz de havalardan etkilendiyseniz gece ara öğününüz süt ve tarçın olsun" dedi.

Kilo alan kişilerde yağlanmanın göbek ve bel bölgesinde oluşmaya başladığını belirten Enç, "Yapılan araştırmalara göre orta dereceli kalori kısıtlaması yapılan, az yağlı bir diyetin uygulandığı kişiye özel beslenme programında günde 2 bardak süt tüketmek yağ yakımı için yeterli oluyor. Uzmanlar tarafından yapılan çalışmalarda, sütün içindeki kalsiyumun vücuttaki yağlanmayı azaltarak kilo kontrolü sağlamaya yardımcı olduğu ortaya konmuş. Tarçının da buna katkısı büyük. Yurt dışında yapılan araştırmalarda gösteriyor ki 6 hafta boyunca bir çay kaşığının çeyreği kadar tarçın tüketmek, kandaki glikoz miktarını ve kötü kolestrolü azaltıyor. Ayrıca şekeri metabolize etme yeteneğinizi de artırıyor. Şeker hastaları için faydalı olan tarçın, metabolizmayı hızlandırır ve kilo verilmesine yardımcı olur. Yağ dokularını kolayca eritir. Karın bölgesindeki yağlardan kurtulmak için Tarçın oldukça etkilidir"

Aynen ya tatlı krizlrini hemen geçiriyor ben gün içinde nezaman canm tatlinistese bunu içiyorum ama zayiflattigini bilmiyodum

aman sen iki canlısın artık zayıflaman zor be canımcım :))))) şişecan oh be 42 beden ol da sevem geleimde göbüşünden :-):-):KK68:

ahahahahhh tabii ki de tatlım ... :KK49::KK49: 3.5 kilo aldım bile ...XS lar sıkıyor ..smallerdayım ....M LERE ve sonra L lere :halay::halay::halay::halay::halay::halay: 75 e kadar yolum var ...

gelirsin göbüşüme :KK15:

ahahahahhh tabii ki de tatlım ... :KK49::KK49: 3.5 kilo aldım bile ...XS lar sıkıyor ..smallerdayım ....M LERE ve sonra L lere :halay::halay::halay::halay::halay::halay: 75 e kadar yolum var ...

gelirsin göbüşüme :KK15:
Oyyy yerimm ben o göbüşü icindeki kuzuyl beraber iyisin değil mi herşey yolunda? Al kilo nasılsa azminle yine dağı delersin cano

X