Bölgesel İncelme YAMUNA KORSE KULLANMAYA BAŞLADIM...

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
Yamuna askılı latex premium ten aldım bugün geldi az önce taktım ama tabi savaş vererek :KK70: bakalım işe yarayacak mi yazicam kizlar. 78 cm belim s beden aldım. Aslında s beden 77ye kadarmis ama riske atıp aldım oldu çok şükür. 78le basliyoruz:halay:
Merhaba canım :KK24:
Güle güle kullanın.Hadi hayırlısı .
İzlenimleriniz mutlaka buraya yazın .
İyi haberleriniz olsun:KK19:

merhaba, bende almak istiyorum ama dediğiniz gibi şikayetvar.com da çok fazla şikayet var genelde balenlerin kopması ile ilgili. Kullananlarda böyle sorunlar oldu mu acaba ?

bir sürü sikayet var şikayetvar.com da siz ne durumdasınız kızlar
merhaba, bende almak istiyorum ama dediğiniz gibi şikayetvar.com da çok fazla şikayet var genelde balenlerin kopması ile ilgili. Kullananlarda böyle sorunlar oldu mu acaba ?
Merhaba kızlar.:KK28:İnanın bilemem.
Ben ve arkadaşlarım çok memnun kaldık ve önerim için alan herkes teşekkür ediyor.Daha öncede dediğim gibi ben hep memnun kaldığım krem ürün vs yazıyorum.Ben de ilk sayada yazdığım gibi çok olumsuz yorum okudum ve denemek istedim.En iyi şey deneme yanılma bence.
İyi ki de almışım diyorum şimdi.Çok fayda gördüm.
Beklenti meselesi benim beklentimi karşıladı.
Bu kadar beklemiyordum açıkçası.
Kullandığım dönemde de asla kırılma yırtılma vs.olmadı.
İlla alın demem ama çok marka deneyip bu markaya dönen çok oldu.
Dediğim gibi isteyen istediğini alır dener.
Alanlara da illaki sayfaya yazın diye ısrar ediyorum
Siz de alırsanız lütfen bizimle paylaşın :KK5:

merhaba bayanlar bende bu korseyi hep internette görüyorum ve almayı düşünüyorum doğum kilolarım kaldılar malesef ve hep şu takılıyor aklıma kıyafetlerin içinde rahat ediliyormu çalışan biri olduğum için bu çok önemli...

Yamuna askılı latex premium ten aldım bugün geldi az önce taktım ama tabi savaş vererek :KK70: bakalım işe yarayacak mi yazicam kizlar. 78 cm belim s beden aldım. Aslında s beden 77ye kadarmis ama riske atıp aldım oldu çok şükür. 78le basliyoruz:halay:
Benim komşum kullanıyormuş senelerdir. Tesadüf korse alıcam diyince, ben Yamuna kullanıyorum hatta 2 beden küçülttüm şimdi bir küçük bedenine geçicem dedi. İnternette 229lira. Ama Almanya’da mağazaları varmış, 21 Euro imiş oradaki fiyatı. Gurbetçi bi komşum getirecek bana. Belim 78, S beden istedim. Bakalım hayırlısı :KK66:

merhaba bayanlar bende bu korseyi hep internette görüyorum ve almayı düşünüyorum doğum kilolarım kaldılar malesef ve hep şu takılıyor aklıma kıyafetlerin içinde rahat ediliyormu çalışan biri olduğum için bu çok önemli...
Merhaba hoş geldiniz:KK24:
Ben ve arkadaşlarım kullananlar olarak daima yazdım çok memnun kaldık.
Çalışırken de ne iş yaptığınıza bağlı bilemiyorum.
Ama çok rahat ürün.Bunu belirteyim.
Adı üstünde korse ,sımsıkı vücudu sarar şekillendirir.
Sadece bedene uygun alın sakın çok küçük almayın tam ölçüde alın.
Alınca da lütfen yazın buraya.:KK28:

Benim komşum kullanıyormuş senelerdir. Tesadüf korse alıcam diyince, ben Yamuna kullanıyorum hatta 2 beden küçülttüm şimdi bir küçük bedenine geçicem dedi. İnternette 229lira. Ama Almanya’da mağazaları varmış, 21 Euro imiş oradaki fiyatı. Gurbetçi bi komşum getirecek bana. Belim 78, S beden istedim. Bakalım hayırlısı :KK66:
Merhaba hoş geldiniz.:KK54:Sizin adınıza sevindim.
Bedene lütfen dikkat edin çok önemli.
Alınca ve kullanmaya başlayınca lütfen buraya yazın.:KK5:

merhabalar.. Ben de victorian ( arkası ipli) korse almayı düşünüyorum bunlardan kullanan var mı? elbiseler,kotlar, basic bluzlar altında nasıl duruyor? kalıcı incelmeyi ne kadar kullandıktan sonra fark ettiniz ? kullananlar bilgilendirebilir mi? Şimdiden teşekkürler :KK200:

selamlar hanımlar:halay: geçen gün yazmıştım kullanan var mı diye birkaç soru ile bugün sipariş verdim:skandal: lady victorian s beden, insülin direncim olduğu için bel çevresinden kilo alıyorum.Dar kesim elbise giymeyi çok seviyorum ama nadiren giyebiliyodum ayrıca elma tipi vücut şeklimden dolayı ve bel fıtığıma da etkisi olur dye sipariş vermek en azndan görüntü olarak güzel dursun istedim :110:
Dışardan kilolu görünmüyorum boyum uzun oldğu için.
80 cm belim 3 kilo verdim son zamanlarda ve yumuşak bir hal aldı vücudum bu yüzden daha fazla beklemeyip aldım vazgeçmeden pazartesi elime ulaşacak heyecanlıyım kıyafetlerin altında nasıl olacak merak ediyorum :KK17:
diyet de yapıyorum arada bir bozarak , hedefim 72 cm hayırlısı olsun :KK200:

merhabalar lady victorian korsem bugün elime ulaştı fakat bedeni ipleri en gevşek haline getirmme rağmen uymadı bedenim m olduğ için s olur sandım ama hiç kapanacak durumda bile değildi değişim için bugün kargoya vereceğim m beden ile değişecek siz alırken dikkatli olun beden tablosundaki ölçülere dikkat ederek alın mutlu günler dilerim :KK52:

Arkadaşlar bu konuda bende kendi tecrübemi paylaşayım belki yardımcı olur. Bende yamuna latex korse kullandım 2 ya da 3 ay belki daha fazla her gün sabah sekiz buçuk akdam beş bucuk arası.
Boyum 1.70 kilom 56-57 yani zayıfim ama bel inceliğimden memnun değilim, ayrica yanlarımda simit falan yok. Bel kalınlığım 72 cm.Sadece kum saati olmak istiyorum ancak bende hiç bir incelme olmadı . Bel kalınlığı biraz da yapısal sanırım, inceltmek için de daha çok sıkmak gerekiyor olabilir ama sağlık acısından nasıl olur bilemedim. Ben ürünün s bedenini kullandım. Urunun kumaş ve sertlik kalitesi çok iyi ayrıca duruşu da düzeltiyor gerçekten. Ama dediğim gibi bel inceltme olmadi bende.

Benim gibi olup da daha küçük bedenlerde korse kullanıp belini inceltebilen birileri var mı acaba??

Herkese merhaba korsenin askılı olanını sipariş vereceğim çünkü doğumdan sonra almış olduğum 15 kg aradan bir yıl geçmesine rağmen veremedim ve vucudum tamamen bir bütün olarak iniyor. Bundan hiç memnun değilim. Sonunda karar verdim. Burada yazılanlar karar vermemde çok faydalı oldu. Geldiğinde daha ayrıntılı yazarım Bakalım sonuç ne olacak?

Herkese iyi geceler latex askılı yamuna korsenim stokları yenilenmeyecekmiş bu yüzden yeni sezon Premium latex askılı korseden sipariş verdim bakalım yarın kargoya verilir muhtemelen merakla bekliyorum.

selamlar hanımlar bahsettiğim korseyi dün takmaya başladım lady victorian (ipli) korse m beden almıştm.
Belimi takmadan önce ölçtüm 81 cm idi,taktıktan sonra ipleri sıkmadan tekrar ölçtüm korse toplamda 3 cm kadar fark oluşturuyor.
ipleri sıktıktan sonra 78 olarak ölçtüm ilk gün 3 cm kendi bedenimden 3 cm korseden tolplamda 6 cm inceliyorsunuz.
bugün ise 76 cm şu an biraz daha sıktım ve dışardan kum saati görüntüsü ve incelik muhteşem:rapci:
elbise altına giydim ön tarafta pubike doğru inen kısım belli oluyor ama desenli belden kemer ya da lastikli kıyafetkerde anlaşılmayacağnı düşünüyorum.
Pamuklu bir kıyafet (bluz,atlet) üzerine giymeniz öneriliyor.
Korsenin özelliği uzun bir süre kullanınca bel oyuntusunu belirginleştirmek ve inceltmek.
korse çok sağlam ve çelik balenler bulunduruyor yani hareketlerinizi biraz kısıtlıyor ama; duruşunuz dimdik oluyor.
Ben 23 yaşındayım ve bel fıtığım var, hemen her gün ağrım olur, ağır kaldıramam ama korseyi takarken ve çıkardıktan sonra bile ağrı hissettiğimi hatrlamıyorm.
Hangi korse olursa olsun sonuç almak istiyorsanız sabırla kullanmanız gerekir.
Ayrıca yemek yiyemediğiniz tok tuttuğu doğrudur dünden beri tabiri caizse kuş kadar yedim :KK48:
korsenin işe yaramaycağını düşünseniz bile tokluk hissi için bile almayı düşünebilirsnz ama yemeklerden önce çıkarmayın.
Önceki arkadaşlar da yazmışlardı 6-8 saat kullanılması gerekiyor ben rahatım alıştım bile diyebilirm zaten dik duruşa sahip bi insandım zor olmadı.
haftalık olarak ölçülerimi korseye çıkardıktan sonra alacağım ve sizlerle paylaşacağım herkese mutlu günler dilerim:KK52:

selamlar hanımlar bahsettiğim korseyi dün takmaya başladım lady victorian (ipli) korse m beden almıştm.
Belimi takmadan önce ölçtüm 81 cm idi,taktıktan sonra ipleri sıkmadan tekrar ölçtüm korse toplamda 3 cm kadar fark oluşturuyor.
ipleri sıktıktan sonra 78 olarak ölçtüm ilk gün 3 cm kendi bedenimden 3 cm korseden tolplamda 6 cm inceliyorsunuz.
bugün ise 76 cm şu an biraz daha sıktım ve dışardan kum saati görüntüsü ve incelik muhteşem:rapci:
elbise altına giydim ön tarafta pubike doğru inen kısım belli oluyor ama desenli belden kemer ya da lastikli kıyafetkerde anlaşılmayacağnı düşünüyorum.
Korsenin özelliği uzun bir süre kullanınca bel oyuntusunu belirginleştirmek ve inceltmek.
korse çok sağlam ve çelik balenler bulunduruyor yani hareketlerinizi biraz kısıtlıyor ama; duruşunuz dimdik oluyor.
Ben 23 yaşındayım ve bel fıtığım var, hemen her gün ağrım olur, ağır kaldıramam ama korseyi takarken ve çıkardıktan sonra bile ağrı hissettiğimi hatrlamıyorm.
Ayrıca yemek yiyemediğiniz tok tuttuğu doğrudur dünden beri tabiri caizse kuş kadar yedim :KK48:
korsenin işe yaramaycağını düşünseniz bile tokluk hissi için bile almayı düşünebilirsnz ama yemeklerden önce çıkarmayın.
Önceki arkadaşlar da yazmışlardı 6-8 saat kullanılması gerekiyor ben rahatım alıştım bile diyebilirm zaten dik duruşa sahip bi insandım zor olmadı.
haftalık olarak ölçülerimi korseye çıkardıktan sonra alacağım ve sizlerle paylaşacağım herkese mutlu günler dilerim:KK52:

Korse konusunda son durumunuz ne ? Bende Doğum sonrası için kullanmayı düşünüyorum ama bedenini bilemedim lateks olandan alacağım sanırım 36. Haftadayım 118 cm belim şuan 3xl oluyor gibi ama emin olamadım

Merhaba.:KK54:
Bu Sayfayı ürünleri aldıktan sonra açmıştım.
Yorumlarımı da kullanarak yazdım.
Çok ama çok memnun kaldım ürünlerden.
Bana özelden çok soru geliyor..
Oradan cevap yazdığım için çok yoğunum.
Buradan gelenlere arada ancak yazabildim.
Neyse ki siz çok güzel açıklamalarda bulundunuz.
Verdiğiniz bilgiler için teşekkürler.:KK19:
Sağlık sorunlarıyla da uğraşıyorum
Fayda gördükten sonra ürünleri hediye etmiştim.
Uzntüden kilo aldım .
tam ürünler lazım oldu verdiğime çok pişmanım.
Çünkü bende ve sayemde alan birçok kişide gerçekten etkili olmuştu.

Arkadaşlar bu konuda bende kendi tecrübemi paylaşayım belki yardımcı olur. Bende yamuna latex korse kullandım 2 ya da 3 ay belki daha fazla her gün sabah sekiz buçuk akdam beş bucuk arası.
Boyum 1.70 kilom 56-57 yani zayıfim ama bel inceliğimden memnun değilim, ayrica yanlarımda simit falan yok. Bel kalınlığım 72 cm.Sadece kum saati olmak istiyorum ancak bende hiç bir incelme olmadı . Bel kalınlığı biraz da yapısal sanırım, inceltmek için de daha çok sıkmak gerekiyor olabilir ama sağlık acısından nasıl olur bilemedim. Ben ürünün s bedenini kullandım. Urunun kumaş ve sertlik kalitesi çok iyi ayrıca duruşu da düzeltiyor gerçekten. Ama dediğim gibi bel inceltme olmadi bende.

Benim gibi olup da daha küçük bedenlerde korse kullanıp belini inceltebilen birileri var mı acaba??
Merhaba.Nasılsınız.
Bakın üründen arkadaşlarım da kullandı zaten ben de kullandım.
Çok faydalı ama sabır işi.
sonuç mükemmel sadece kişiye göre değişim sağlar.
Bazısı iki ay bazısı 6 ay da olur belki bir sene ama sabretmek gerekir.
Beliniz genetik olarak çok kalın ise yine de inceleir ama az.
Kemik yapısına göre.

Herkese merhaba korsenin askılı olanını sipariş vereceğim çünkü doğumdan sonra almış olduğum 15 kg aradan bir yıl geçmesine rağmen veremedim ve vucudum tamamen bir bütün olarak iniyor. Bundan hiç memnun değilim. Sonunda karar verdim. Burada yazılanlar karar vermemde çok faydalı oldu. Geldiğinde daha ayrıntılı yazarım Bakalım sonuç ne olacak?
Herkese iyi geceler latex askılı yamuna korsenim stokları yenilenmeyecekmiş bu yüzden yeni sezon Premium latex askılı korseden sipariş verdim bakalım yarın kargoya verilir muhtemelen merakla bekliyorum.
Merhaba nasılsınız.korseniz geldi mi.
Kullanmaya başladınız mı.
Sizde yazın hep beraber paylaşalım ki herkese faydamız olsun.:KK5:

Korse konusunda son durumunuz ne ? Bende Doğum sonrası için kullanmayı düşünüyorum ama bedenini bilemedim lateks olandan alacağım sanırım 36. Haftadayım 118 cm belim şuan 3xl oluyor gibi ama emin olamadım
Merhaba.
Şimdi şöyle diyeyim.
En doğru seçimi müşteri hizmetlerini arayıp öğrenin.
Ben ilk alırken o kadar çok sordum ki anlatamam.
Artık dedim bunlar kapatır telefonu.
Kapamadılar ve her sorumu cevapladılar.
aldım ve çok memnun kaldım kullandığım süre zarfında.
Çok aşırı uzntden kilo aldım.
Keşke şimdi olsaydılar da yeniden başlayıp kullansaydım.
Maddi imkanım düzelsin gene alıcam.
Ve yeniden başlayacağım çok özledim korse ve taytımı...

X