Yanlışla tursil yedim ne yapmalıyım ?

Hayatımda ilk defa tursil yiyeni gördüm tuzla tursili karştırıp hadi yemek yaptılar diyelim bir köpürür iki kokar üç tuzla tursil hiçbir birine benzemiyor şayet gerçekse yemeği yapan kişi için
Onu bende anlamadım kendi aralarında tartıştılar hiç girmedim slzbslzbz

Böyle tuhaf bi güruh türedi kk da.Hatta gcenlerde bi konu vardı "Suyum geldi doğum başlamış mıdır" minvalinde bişeydi.Oluyor yani böyle zırvalıklar napalım kardeş.
Yahu insanı hasta ediyorsunuz yemin ederim tursil değil yorumlarınız yüzünden bir şey olacak . Niye fake şeylerle ugrasayim işsiz değilim ben

Bacım yemeği yerken de anlamadın mı, tabağı hep silip süpürdün mü? Ne kadar omo varsa ne kadar tursil varsa fark etmeden yemiş olamazsın.

Bacım yemeği yerken de anlamadın mı, tabağı hep silip süpürdün mü? Ne kadar omo varsa ne kadar tursil varsa fark etmeden yemiş olamazsın.
Yani bence az koymuşlardı öyle dedilerde inanın hiç bir şekilde tadı gelmedi sadece biri acı bir tad aldığını söyledi o kadar

Kız değişik bedduaları ve konuşmaları vardı. Müge Anlı Zeynep yaz 30 saniye izlemen yeterli 😄😄
Beddua değil kabul etmem😂😂😂sadece hak edene hak ettiği yani.....bizle dalga geçene de teşekkürler güzel dalga geçtin bir daha demiyelim o kadar iyi niyet fazla 😂

Bak güzel kardeşim ben önceden uyeydim ama o da yeniydi şifreyi unuttum Yeni hesap açtım ztn böylesi daha iyi olurdu belki bilgisi olan vardır dedim internette pek sorun olmayacağını söylüyordu sen istediğin gibi anla
Ahahhahahaha deterjan kafasından hep bunlar 🖐

Beddua değil kabul etmem😂😂😂sadece hak edene hak ettiği yani.....bizle dalga geçene de teşekkürler güzel dalga geçtin bir daha demiyelim o kadar iyi niyet fazla 😂
Öyle ya da böyle iyi etkileşim aldı ama. Gerçi konu doğru diyip bana kızıyor sanki de ben attım tursil 🙄

Tevbe istiğfar etsen bu kadar temizlenmezdi için 😄

Eklentiler

• IMG_20240514_231834.jpg
    IMG_20240514_231834.jpg
    82,7 KB · Görüntüleme: 16
Kız kim bilcek bunu? Kim tursilli yemek yemiş olup da burada tecrübesini paylaşıcak? Yani sanki her 10 insandan en az 1inin başına gelen bişey gibi bahsediyor olmanı anlayamadım haminnem.
Hayır yani bilimsel anlamda güçlü bir bazı mideye aldın buna etki edecek bir şey lazım ama bu saate doktorada gidemem elim kolum bağlı gibi neyse her şey şansa kaldı

Hayır yani bilimsel anlamda güçlü bir bazı mideye aldın buna etki edecek bir şey lazım ama bu saate doktorada gidemem elim kolum bağlı gibi neyse her şey şansa kaldı
Bol bol su iç. Hindistandakilere bişey olmuyorsa sana da olmaz sıkıntıya mahal yok.Değil mi Borellus80 Borellus80 cankim? Tecrübenden faydalandım üstadım.

X