Yardımlaşmak Vicdanın Yeşil Kalmasıdır...

Yardım etmeden yaşanmaz ama bazen seni saf yerine koyan da oluyor ama yine de gerçekten muhtaçlara yardım elini uzatmadan yaşam olmaz..

Ramazan yaklaşıyor yardımlaşma akraba ilişkiler güzel muhabetler çocuk sevindirme dualarımızı artırma bunların hepsi el ele beraber yapılabilecek şeyler Ramazan bereketli olur inşaallah

Ramazanın birinci günü bitti umarım fakirlerin sofraları da bereketli olur ve olan olmayanın bu ayda yardımlarına koşar amin

bu foumda böyle sayfalar görmek çok güzel kızlar evet yardımlaşalım birlikte dualarda buluşalım allahım başkası için edilen duaları görür

dua topiklerimiz de var orada bol bol dua ediyoruz birbirimize

şuan dua listemdekiler bebek için dua ediyorlar listemizi kapadık ama ben tüm dua topiklerimin linklerini atayım izlemeye alırsan haberin olur ya da sen de o duaları okuyabilirsin kendi dileklerin için canm

şuan dua listemdekiler bebek için dua ediyorlar listemizi kapadık ama ben tüm dua topiklerimin linklerini atayım izlemeye alırsan haberin olur ya da sen de o duaları okuyabilirsin kendi dileklerin için canm
çok teşekkür ederim canım allah senden razı olsun. bende araştırırım topikleri dualarda buluşmak dileğiyle..

X