Yazmamak icin oneriler

Tartışmamızda haksız değildim ki , eğer yaptığı haksızlıkta susup oturursam bu da bana saygısızlık değil mi ? Derdim dönmek değil derdim yazmamak , haaa bak kiz haklı geri adım atmıyor hiç yapmazdı bu kadar uzun süre dedirtmek istiyorum.
Bu kadın aramıyor demek ki çok kırıldı durum çok ciddi dur ben şunun bir gönlünü alayım beklentisi maalesef ki yine kadının elinde patlıyor. Evliliğin ilk başlarında ben de çok küserdim ve ekseriyetle haklı olurdum ama inan bana haklı olmanın pek fazla bi geçerlilik puanı yok

Bu kadın aramıyor demek ki çok kırıldı durum çok ciddi dur ben şunun bir gönlünü alayım beklentisi maalesef ki yine kadının elinde patlıyor. Evliliğin ilk başlarında ben de çok küserdim ve ekseriyetle haklı olurdum ama inan bana haklı olmanın pek fazla bi geçerlilik puanı yok
Haklı olmak istemiyorum ki önemli olduğumu görmek istiyorum , hiçbir kavgada tartışmada ona özür dilemesi için zaman vermedim onu buna ben alıştırdım. Biliyorum ben yazmazsam yazacak , ben artık bir hareket görmek istiyorum

Telefonunu kapat, at bir yere, unut. Annenle sohbet et, dışarı çık. Birlikte bir şeyler yapın. Bir market alışverişi 1 saat sürüyor. 1 dizi, film izlesen 2 saat... Dışarı çıkıp hava alayım desen en az 1 saat de öyle. Öyle böyle derken akşam olur zaten. Kocan da merak eder seni.

Haklı olmak istemiyorum ki önemli olduğumu görmek istiyorum , hiçbir kavgada tartışmada ona özür dilemesi için zaman vermedim onu buna ben alıştırdım. Biliyorum ben yazmazsam yazacak , ben artık bir hareket görmek istiyorum
Yo ben sizi anlıyorum hak da veriyorum ama iş erkek cephesinde öyle olmuyor maalesef. Benim eşim de bu yapıda bir insan. Çok uğraştım değiştirebilmek için ama en azından benim eşim değişmedi. Siz inşallah başarılı olursunuz.

Yani sorun nedir bilmiyorum ama,kalip cozmeye calissaydiniz keske.surekli bunu yaparsaniz nasil olsa donecek imaji verirsiniz.Hakliysaniz da son noktaya gelmediyse gitmeyeceksiniz.problemi asmaya calisacaksiniz.yoksa arasanizda aramasanizda doneceginizi dusunecek zaten

Tartışmamızda haksız değildim ki , eğer yaptığı haksızlıkta susup oturursam bu da bana saygısızlık değil mi ? Derdim dönmek değil derdim yazmamak , haaa bak kiz haklı geri adım atmıyor hiç yapmazdı bu kadar uzun süre dedirtmek istiyorum.
Tam yazacagin sirada, onun seni umursamadigi şekilde hayal et, yan gelmiş yatıyor elinde kumanda keyif yapıyor. Yada arkadaşlariyla ohh muhanbetin dibine vurmuş şekilde hayal edersen belki yazmazsin. Odak noktani degistirmelisin hobin yokmu keyif aldığın birseyle uğraş. Yada elişi ör, bilmiyorsan öğren....

Tam yazacagin sirada, onun seni umursamadigi şekilde hayal et, yan gelmiş yatıyor elinde kumanda keyif yapıyor. Yada arkadaşlariyla ohh muhanbetin dibine vurmuş şekilde hayal edersen belki yazmazsin. Odak noktani degistirmelisin hobin yokmu keyif aldığın birseyle uğraş. Yada elişi ör, bilmiyorsan öğren....
🙏

Arkadaşlar merhaba eşimle şuan küsüz, ilişkimiz boyunca hatalı da hatasız da olsam hep barışmaya ilk adımı attım çünkü küs olmak istemiyorum onu seviyorum, şuan annemdeyim ve hala bazen cocuk gibi yazıyorum. Mesela yolda el ele yürüyen birini görünce bizimde böyle yurumemiz gerekiyordu diyorum sinirlenip yazıyorum, ailemle onun hakkında konuşurken sinirleniyorum is yerinde aklıma geliyor yazıyorum. Yazmamak için ne tavsiye edersiniz ? Adam benden çok emin geri döneceğime dair .
Boşanmak için mi küstünüz ? Bir evlilik böyle olmamalı farkında mısınız ? Sevgili değilsiniz ki olsa da olmamalı. Ya çift terapisine gidin , ya da sizi önemsemeyen adamdan vazgeçin.

Tartışmamızda haksız değildim ki , eğer yaptığı haksızlıkta susup oturursam bu da bana saygısızlık değil mi ?
Haklı olduğunuz pek çok tartışma olacaktır evliliğiniz devam ettiği müddetçe. Evden gitmeyi alışkanlık halinize getirmeniz evliliğe ciddi zarar verir. Çok elzem bir sebep gerekiyor evi terk etmek için.

Boşanmak için mi küstünüz ? Bir evlilik böyle olmamalı farkında mısınız ? Sevgili değilsiniz ki olsa da olmamalı. Ya çift terapisine gidin , ya da sizi önemsemeyen adamdan vazgeçin.
Ya evlilik böyle olmamalı ne demek ? Ben sizin kriterlerinize mi uyarlayacagim evliligimi. Burda ki kadinlarda tutturmuş böyle evlilik olmaz . Olmasaydı biterdi, 24 yaşındayım hayatımın 10 saniyesini paylaşıyorum böyle olmaz . Hanimefendi ateşlendigim gece kocamin beni hastaneye götürüp başımda üzülmesini siz gördünüz herhalde , ya da tartışmadan 10 dakika önce gülüp eglendigimizde oradaydınız

Burnu sürtsün diye ailenize gittiniz ve eşinizin burnu falan sürtmedi çünkü amacınızın farkında.
Yazmanızı engelleyemiyorsanız küstüm ben oynamıyorum deyip gitmeyeceksiniz madem evde sessiz bir şekilde takılacaksınız eşinizi görünce ve kayıtsızlığını da görünce o şekilde sessiz kalmak daha kolay gelebilir.
Bu şekilde gittim ama nolur hatanı anla ve özür dile şeklinde bir imaj çiziyorsunuz eşiniz de sizin gibi taktiksel oynuyorsa sizin taktiğinizi görüp günlerce sessiz kalabilir ki kalıyormuş da.
Bence evden gitmeyin bir daha isteğiniz deveyi gütmekse.
Arkadaşlar bakın sadece anlattığım kadarı bildiğiniz için bu yorumu yapıyorsunuz anlıyorum, lakin soruya cevap vermiyorsunuz . Tartismamizin konusu benim ailemdi ve biz o gün kendi aileme mangala gidecektik . Kendisi bir anda vazgeçti, bende ailem o kadar hazırlık yaptı bekliyorlar dun gitmek istemediğini söyleseydin bi bahane bulurdum dedim . Kusura bakmayın esimde benim ailem ama kimse kendi annesine yapılmasını istemedigi şeyi benim annene yapamaz . Evden gitmeseydin diyorsunuz , bayram sonu bütün ailenin sizi beklediği pikniğe eşimle tartıştık diye gitmemeli yapıp ailemi üzemem. Sonuna kadar haklıyım evden çıktığım için pişman da değilim. Sadece soruma cevap verin burda okuduğunuz 1 paragraf benim gayatimi size hissettiremez
AdChoices
ADVERTISING​

Arkadaşlar merhaba eşimle şuan küsüz, ilişkimiz boyunca hatalı da hatasız da olsam hep barışmaya ilk adımı attım çünkü küs olmak istemiyorum onu seviyorum, şuan annemdeyim ve hala bazen cocuk gibi yazıyorum. Mesela yolda el ele yürüyen birini görünce bizimde böyle yurumemiz gerekiyordu diyorum sinirlenip yazıyorum, ailemle onun hakkında konuşurken sinirleniyorum is yerinde aklıma geliyor yazıyorum. Yazmamak için ne tavsiye edersiniz ? Adam benden çok emin geri döneceğime dair .
bunu sürekli hale getirdiğinizin farkında bu yuzden emin mümkünse numarasını silin heryerden bıraz kafanı dınle nıye annene geldiğini hiç unutma elini kolunu bağlayamayız biz mantıklı düşün duygularını bi köşeye it o kadar duygusal bakıyorsun ki mantığı devre dışı kalıyor bz niye şuan el ele değiliz diye adamı aramak çok saçma bi bahane kocaman kadınsınız yanı.

Arkadaşlar bakın sadece anlattığım kadarı bildiğiniz için bu yorumu yapıyorsunuz anlıyorum, lakin soruya cevap vermiyorsunuz . Tartismamizin konusu benim ailemdi ve biz o gün kendi aileme mangala gidecektik . Kendisi bir anda vazgeçti, bende ailem o kadar hazırlık yaptı bekliyorlar dun gitmek istemediğini söyleseydin bi bahane bulurdum dedim . Kusura bakmayın esimde benim ailem ama kimse kendi annesine yapılmasını istemedigi şeyi benim annene yapamaz . Evden gitmeseydin diyorsunuz , bayram sonu bütün ailenin sizi beklediği pikniğe eşimle tartıştık diye gitmemeli yapıp ailemi üzemem. Sonuna kadar haklıyım evden çıktığım için pişman da değilim. Sadece soruma cevap verin burda okuduğunuz 1 paragraf benim gayatimi size hissettiremez
AdChoices
ADVERTISING​
Kaç kere sormuşlar bunu neden baştan yazmadınız. Gayet anlaşılabilir bir durum ama evden gitmenizi gerektirmez her durumda da. Sözünü mü tutmuyor, siz gidin pikniğe o kalsın. Gelince yine konuşmazsınız. Bence de mesaj atmayın bu saatten sonra. Artık konu nereye uzar onu bilemeyiz ama evi terk etmişsiniz. Kocanız boşanmak istese evi terk eden adalet önünde kusurlu.

seni tinmayan adama daha neler yazmayi düsünüyorsunki adam haksizda olsa özürünü bilemeyecek seni üzecegini bile bile orali olmuyor seni umursamiyorsa sen neden kendini ezik acizmis görüntüsü veriyorsun adamin egosunu oksuyorsunki tavan edip seni insan yerine saymamasina sebebiyet veriyorsun yazma böyle duyarsiz adama sabaha kadarda yazsan seni takmaz hatta dahada kendisini ulasilmaz üstün görür hic bir adimda atmaz karsisinda onun icin dil döken yanip yakilan kadin varken

Naaptı sizi aldattı mı ? Yasaklı sitelere mi girdi ? Kumar mı oynadı ? Dövdü mü sövdü mü ?

Problem nedir ? Biz mi tahmin edicez. Neye küstün neye darıldın da gittin annenin evine.

AdChoices
ADVERTISING​
Yine anlattığınız kadarı ile yapayım.
Kendinize güvenmiyorsanız küs kalma konusunda yine evden çıkmayacaktınız böyle daha çok güvendiriyorsunuz eşinizi kendine.
Siz yine yek gidecektiniz eşim hasta oldu aa ishal oldu birden gelemedi diyecektiniz hatta.
Sonra eve gidip orda yüzüne bakmayacaktınız orda gün içinde göreceğiniz için çok daha kolay olurdu herhalde sessiz kalmak sonuçta biliyorsunuz nerde napıyor vs.
Hatta o sustukça gaza gelip onu yenerdiniz bile belki.
Şimdi ne yapacağınız sorusuna ancak kendinizi meşgul edin yorumları gelir şu durumda sonuçta sizi anlattığınız kadarı ile tanıyoruz (!)ya yüzeysel yorumlar gelir

X