Tüp Bebek Merkezleri Yeni yüzyıl hastanesi tüp bebek GOP ?

Merhaba henüz transfer aşamasına gelmediö ama geçtiğimiz hafta tedaviye başladım orada yarın ilk kontrolüm var benim 🌺

benim transferimin 4cü günü konuşalım birbirimize iyi gelelim diye konuyu açtım 🙂 inşallah güzell geçer tedavinn 🫶

Dr'nuz kim neler yaptınız süreciniz nasıl geçti 🌸 teşekkür ederim
Doktorum Murat keskin. Aslında çok zorlayıcı geçmedi psikolojik olarak daha zorlandım olucak mı olmıcak mı diye hala o şüphe var içimde. Elimden geldiğince sağlıklı beslenmeye çalışıyorum düşünmemeye çalışıyorum psikoloji çok önemli 🍀 sizin doktorunuz kim

Doktorum Murat keskin. Aslında çok zorlayıcı geçmedi psikolojik olarak daha zorlandım olucak mı olmıcak mı diye hala o şüphe var içimde. Elimden geldiğince sağlıklı beslenmeye çalışıyorum düşünmemeye çalışıyorum psikoloji çok önemli 🍀 sizin doktorunuz kim
Aaaa benimde doktorum murat bey şimdi 4 günlük iğne kullanımı sonrası görüşmeye gitmek için hazırlanıyorum

merhabalar ben de dr. Murat keskinle görüştüm ama kararsız kaldım hangi hastanede yaptıracağıma 60 bin gibi bi ücret çıkardılar

Kızlar bu tüp bebek nasıl bi şüreç azcık bilgi verebilir misiniz? Ben de bu ay başlıcam

X