Yerlesme kanaması mı? Lütfen yardım 👶🏻❤️

Ben ilk hamileliğimde adetimin 34.gününde yerleşme kanaması yaşamıştım bildiğiniz kan geldi peçetede az miktarda o gün 2.defa oldu dahada olmadı 4 gün sonra test yaptım kopkoyu çift çizgi çıktı. Demekki kan geldiği gün yapsaydım yine çıkardı silikde olsa...
Sizinki erken daha varsada çıkmaz şimdi biraz daha beklemeniz lazım
benim ki de yerlesme kanaması olabilir yani dimi😊 günüm gecerse yaparım test yoksa moralim bozuluyor 🙄

benim ki de yerlesme kanaması olabilir yani dimi😊 günüm gecerse yaparım test yoksa moralim bozuluyor 🙄

Olabilir tabi önemli olan az miktarda gelmesi ve uzun sürmemesi. Zaten ilk defa başına geliyorsa ihtimal yüksek... Ama yinede herşeye hazırla kendini bacım bencede günün geçsin öyle yap Allah gönlüne göre versin

Olabilir tabi önemli olan az miktarda gelmesi ve uzun sürmemesi. Zaten ilk defa başına geliyorsa ihtimal yüksek... Ama yinede herşeye hazırla kendini bacım bencede günün geçsin öyle yap Allah gönlüne göre versin
normalde adettwn bir gun once kahverengi gelmeye baslar ama o hic durmaz
Bu ilk defa oldu 4 gun var daha ve hic erken veya gec adet olmam tam gununde olurum🤗

Merhaba kızlaaaar.
Ayın başından beri korunmuyoruz. 10 Nisan yumurtlama günüm degerlendirdik.
Sonrasında grip oldum ve ilaç kullanımı icin gebelik var mı yok mu diye kan verdim.
Yani yumurtlamadan 8 gun sonra adetten 1 hafta once. Sonuç negatif. 0.100
Ama bunun degisebilecegini erken oldugunu söylediler ve umudum var hala.

Bugun sabahtan beri sol kasıgımda agrı var ve bacagımada vuruyor.
Biraz once tuvalete gittigimde peçeteye kahverengi akıntı geldi ve cok az acık renkli kan vardı ama bayaa bi az.
Bu yerlesme kanaması olabilir mi? Adetime son 4 gün. Lütfen bilgi verir misiniz?
Ayyy insallahh kuzum biraz camurumsu bir alıntıysa yerlerledir. Bak netten bak görsellere yerleşme kanina

evet canım bugun 2. Gun ama dun peceteye geliyorsu cok acık renk bugun cok koyu camasırım batmıs
2 gün sürermiş aslında, araştırdığım kadarıyla. Zaten ya açık pembe ya koyu kahverengi olmalıymış.. Yarın kan vermeni öneririm cnm, gebelik varsa dr gider kanamanın durumunu öğrenirsin en azından 🙋‍♀️

2 gün sürermiş aslında, araştırdığım kadarıyla. Zaten ya açık pembe ya koyu kahverengi olmalıymış.. Yarın kan vermeni öneririm cnm, gebelik varsa dr gider kanamanın durumunu öğrenirsin en azından 🙋‍♀️
sana yazdıktan sonra tekrar geldi simdi baktım daha doğrusu. adetime 4 gun var ya erken mi olacam acaba 😔 devam etmesi normal mi

sana yazdıktan sonra tekrar geldi simdi baktım daha doğrusu. adetime 4 gun var ya erken mi olacam acaba 😔 devam etmesi normal mi
Ayyy bilemedim ki😔 eşin seni özel bir polikliniğe götürse keşke, kan verip öğrensen.. Bende merak ediyorum sonucunu cnm. İnşallah yerleşme kanamasıdır inşallah 🤲🙏💕

salıdan önce gidemem canım benim. İnsallah öyledir
Benimde sol kasığımda ağrı başladı, ve sanırım rahmim aşağı iniyor. Kontrol ettim. Adet günüm yaklaşıyorya, rahimde hazırlanıyor tabii.. Ben kapattım artık bu gebelik konusunu kendi adıma. Olmuyorsa zorlamanın anlamı yok. Rabbim herşeyin hayırlısını bilir, belki hayırlı değildir.
Seninde inşallah güzel sonuçların olur cnm, ama olmazsada üzülme. Yeni bırakmışsın korunmayı, rahim hazırlanıyordur. Öyle düşün cnm, önünde uzuuun zaman var, bu ay olmazsa önümüzdeki aya bakarsın... O güzel müjdeyi sende yaşayacaksın inşallah 🤲🙏💕

Merhabalar benimde rege 8gun var ilk defa hayatımda regl lekeleri bu kadar erken geldi yani tam 17. Ve 18. Günde çok az leke geldi olum var 10 yaşında daha önce böyle birşey hiç yaşamadım.sadece reglden sonra hem sonra bir koruması ilişki oldu🙄

Benimde sol kasığımda ağrı başladı, ve sanırım rahmim aşağı iniyor. Kontrol ettim. Adet günüm yaklaşıyorya, rahimde hazırlanıyor tabii.. Ben kapattım artık bu gebelik konusunu kendi adıma. Olmuyorsa zorlamanın anlamı yok. Rabbim herşeyin hayırlısını bilir, belki hayırlı değildir.
Seninde inşallah güzel sonuçların olur cnm, ama olmazsada üzülme. Yeni bırakmışsın korunmayı, rahim hazırlanıyordur. Öyle düşün cnm, önünde uzuuun zaman var, bu ay olmazsa önümüzdeki aya bakarsın... O güzel müjdeyi sende yaşayacaksın inşallah 🤲🙏💕
sagol canım hayırlısı olsun hakkımızda.
Kan gelmeye devam ediyor.
Sanırım regl oldum

sagol canım benim adete dondu 😔 cok uzuldum agladım kafama takıyorum daha yeni deniyoruz ama neden bu kadar uzuluyorum bilmiyorum😭

niye agliyorsunuz kendinizi üzüyorsunuz.. biliyorum çok kafaniza takıyorsunuz çok istiyorsunuz.. bende 7 aydır uğraşıyorum çok istiyorum.. önceden adet günüm geçsin diye dua ediyordum şimdi ise alıştığım için adet günüm geldi biran önce olayım da bitsin diyorum.. kafana çok takarsanız kendinizi üzersiniz.. yapmayın öyle kendimden biliyorum ALLAH ne zaman nasip ederse o zaman olur zaten bu ay olmadı diğer ay diğer ay olmadı diğer ay ama bu kadar takip kendinizi üzmeyin... hem yeni denemeye başlamışsınız zaten elbet birgün insALLAH bu güzel haberi sizde bizlere verirsiniz.. 🌷

X