Yerleşme kanaması ve ağrısı

lidyaozkn92

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Kasım 2023
7
1
27
Arkadaşlar yerleşme kanaması gördüğünüz de hissiyatınız nasıldı kasık ağrınız var mıydı lekesi ne renkti reglden kaç gün önce oldu tahmini.Benin sadece hafif kasık ağrım var kasık o da hafif bacaklarıma vuruyor

Arkadaşlar yerleşme kanaması gördüğünüz de hissiyatınız nasıldı kasık ağrınız var mıydı lekesi ne renkti reglden kaç gün önce oldu tahmini.Benin sadece hafif kasık ağrım var kasık o da hafif bacaklarıma vuruyor
Yerlesme kanaması adetten bir kac gun once gorulur bu yuzden bazi kadinlar adet oldum sanar buna da halk dilinde ustune gorme denir.
Kahve ve pembe renkte ve az miktarda gelir silme ile falan bulasir bazen.

Yerlesme kanaması adetten bir kac gun once gorulur bu yuzden bazi kadinlar adet oldum sanar buna da halk dilinde ustune gorme denir.
Kahve ve pembe renkte ve az miktarda gelir silme ile falan bulasir bazen.
Merhaba. Benim bugün regl günüm. Dün bir peçetelik pembe lekelenme geldi. Bugünde önce kahverengi sonra açıkpembe pıhtısız lekelenmeler oldu. Şuanda da gelen giden yok. Yerleşme olduğunu varsayarsak yerleşmeden kaç gün sonra testte belli oluyor

Merhaba. Benim bugün regl günüm. Dün bir peçetelik pembe lekelenme geldi. Bugünde önce kahverengi sonra açıkpembe pıhtısız lekelenmeler oldu. Şuanda da gelen giden yok. Yerleşme olduğunu varsayarsak yerleşmeden kaç gün sonra testte belli oluyor
en az 1 hafta beklemende fayda var. Adetin gecse daha iyi olur. Yine de erken gebelik testi yapabilirsin ama dedigim gibi en iyi sonucu adete yakin zaman da alirsin

Ben adete 2 gün kala yerleşme kanaması yaşadım. Ağrım yoktu. Aynı gün test yaptım pozitif çıktı. Hakkınızda hayırlısı olsun

Ben adete 2 gün kala yerleşme kanaması yaşadım. Ağrım yoktu. Aynı gün test yaptım pozitif çıktı. Hakkınızda hayırlısı olsun
Merhaba ben kanamadan 1 gün önce test yaptım negatif. Kanama gelince regl oluyorum diye test yapmadım ama 1,5 gün sürdü. Normalde 4 gün sürerdi. Yerleşme mi bilmiyorum. Son ilişkim 11 Ocak

Yerleşme kanaması nasıl oluyor peki rica etsem tarf edermisin benimde 3 gün reglm geçti Özür dikerim ana Bugün saydam sümüksü kıvsnda açık pembe gibi akıntım oluyor prçeteye silince geliyo sadece yerleşme kanamadı olabilir mş test yaotım predictor testi yaptıktan 10 dk sınra silik çizgi gördüm bu testlerde gebelil yoksa 10 dk sonra 2. Çizgi belirirmi testin resmi aşağıda yardımcı olurmusunuz bide inanılmaz kasık krampları oluyor belime kasıpıma ağrı giriyo

Testim bu

Eklentiler

• IMG_2576.jpeg
    IMG_2576.jpeg
    161,2 KB · Görüntüleme: 97
Yerleşme kanaması nasıl oluyor peki rica etsem tarf edermisin benimde 3 gün reglm geçti Özür dikerim ana Bugün saydam sümüksü kıvsnda açık pembe gibi akıntım oluyor prçeteye silince geliyo sadece yerleşme kanamadı olabilir mş test yaotım predictor testi yaptıktan 10 dk sınra silik çizgi gördüm bu testlerde gebelil yoksa 10 dk sonra 2. Çizgi belirirmi testin resmi aşağıda yardımcı olurmusunuz bide inanılmaz kasık krampları oluyor belime kasıpıma ağrı giriyo
Benim kanamam koyu renk olmuştu ama kişiye göre degisirmis. Muhtemelen hamilesiniz. Kan testiyle doğrulayın bence. Hakkınızda hayırlısı olsun

Benim kanamam koyu renk olmuştu ama kişiye göre degisirmis. Muhtemelen hamilesiniz. Kan testiyle doğrulayın bence. Hakkınızda hayırlısı olsun
Vallahi gidim en iyisi kan restine bu sabah başka bi testle yaptım ondada silik çizgi çıktı alta bıraktım resmi inşallah vardır 😂

Eklentiler

• IMG_2594.jpeg
    IMG_2594.jpeg
    34 KB · Görüntüleme: 121
Ben dün peçeteye gelen pembe leke gördüm. Bugün akıntı şeklinde çamaşırı ıslatmış. Adet mi oluyorum yoksa yerleşme kanaması mı. Yarın adet günüm

Benimde adetime 5 gün vardı dün uyandım normalde adet oldugum gün uykumdan uyandırırdı adet sancım bu defa böyle olmadı lavaboya geçtim bi kaç damla damladı pembe renkli bi kaç saat sonra kahve rengi oldu hafif agrım oldu agrı kesici içtim ertesi güne kadar leke şeklinde oldu ertesi gün kırmızı kan şeklinde kanamam oldu bel agrısıyla birlikte bi kaç saat koyu kırmızı kan geldi sonra geçti şuan ikinci günün sonunda pembe ama şeffaf akıntıyla geliyor ben normalde çok yogun kanamalı ve agrılı geçiriyorum bu defa bir pedlik bişey oldu iki yıllık evliyim istiyoruz ama olmuyor bu yaşadıgım ne bilen var mı acaba ve 10 gündür hep başım ağrıyor halsiz hissediyorum

X