Yerleşme kanaması yaşayanlar

Yaaa inşallah benimde öyle olur ya . Benim dün peçeteye çok minik geldi . Bugünde saat 3 gibi günşük ped e çok az leke şeklinde gelmiş . Bütün gündüz kasık ağrım vardı o lekeyi de görünce tamamdır akşama regl olurum dedim . Şuan kasık ağrım regl belirtim yok . Lekelenme sizin her lavaboya gittiğinizde mi vardı peki
hayır her lavaboda yoktu . ilk gün daha fazlaydı. 2. gün seyrek geldi. 3 te hiç gelmedi. 4. gün test yapmıştım . bide aşırı derecede midem yanmıştı. ne içsem de geçmemişti o gün .

hayır her lavaboda yoktu . ilk gün daha fazlaydı. 2. gün seyrek geldi. 3 te hiç gelmedi. 4. gün test yapmıştım . bide aşırı derecede midem yanmıştı. ne içsem de geçmemişti o gün .
Hayırlı olsun o vakit :) bende bekliyim bi ili gün . Her ay böyle ümitleniyorum sonra kahverengiler kırmızıya dönüyoe🤣

Yerleşme kanamanızın zamanı, miktarı rengi hakkında bilgi verir misiniz ? Bugün ya da yarın regl günüm . Dün akşam lavaboya gidince peçeteye çook hafif kahverengi ve şeffaf kadışık ve leke geldi . Sonra bir daha gelmedi . Regl önceside lekelenme sorunum oldupu için ben direkt regl oluyorum diye düşündüm de hala yok regl.
Regl de olabilirim ama yerleşme kanamasını da bilgi amaçlı söylerseniz sevinirim
Kızlar merhaba 14 Nisan adet oldum 7 mayısta kan verdim 2.48 çıktı kasık ağrılarım halsizliğim var bu değer yükselir mi gelecek adetim haftaya Salı günü gösteriyor sizce yükselir mi birde nezle oldum çarşamba günü bir kaç yerde gebeliği öğrenmeden önce nezle olan kadınlarda oluyormuş öyle okudum gerçekliği nedir bileniniz var mı yumurtlama takip etmedim ama uygulama pik günler 27 28 29 Nisan gösteriyordu ve değerlendirdim kanı erken mi verdim sizce

Eklentiler

• IMG_1388.jpeg
    IMG_1388.jpeg
    32,5 KB · Görüntüleme: 17
Kızlar merhaba 14 Nisan adet oldum 7 mayısta kan verdim 2.48 çıktı kasık ağrılarım halsizliğim var bu değer yükselir mi gelecek adetim haftaya Salı günü gösteriyor sizce yükselir mi birde nezle oldum çarşamba günü bir kaç yerde gebeliği öğrenmeden önce nezle olan kadınlarda oluyormuş öyle okudum gerçekliği nedir bileniniz var mı yumurtlama takip etmedim ama uygulama pik günler 27 28 29 Nisan gösteriyordu ve değerlendirdim kanı erken mi verdim sizce
kanı erken vermişsiniz. malesef bilemeyiz var mı yok mu diye. regl gününü beklemelisiniz. gebelik şüpheniz var ve gripsiniz ilaç içmeyin bence her ihtimale karşı. sadece parol için. ne olur ne olmaz. eğer hamile iseniz bebişe zarar gelmesin . bende öğrenmeden 10 gün önce griptim çok ağır. hiçbir ilacı içmemiştim. kendi kendime iyileştim :)

kanı erken vermişsiniz. malesef bilemeyiz var mı yok mu diye. regl gününü beklemelisiniz. gebelik şüpheniz var ve gripsiniz ilaç içmeyin bence her ihtimale karşı. sadece parol için. ne olur ne olmaz. eğer hamile iseniz bebişe zarar gelmesin . bende öğrenmeden 10 gün önce griptim çok ağır. hiçbir ilacı içmemiştim. kendi kendime iyileştim :)
Bende ilaç kullanmıyorum eğer varsa diye sizin belirtileriniz nelerdi

Hiçbir sebep yokken bir anda hasta oldum kemiklerim sızlıyor halsizim ve hala kasık ağrısı yaşıyorum

Benim regle 6 gün kala yerleşme kanamasına benzeyen lekelenmem oldu test negatif sizce kaç gün beklemeliyim sanki ışık tuttuğumda bi çizgi var gibi ama psikolojik olabilir 😄 kafayı yedim of
lekelenmeden üç gün sonra yapmıştım çıkmıştı biraz bekleyin :))

Hayırlı olsun o vakit :) bende bekliyim bi ili gün . Her ay böyle ümitleniyorum sonra kahverengiler kırmızıya dönüyoe🤣
Kızlar merhaba benim adet tarihim 15 Mayıs ama üç gün öncesinden hafif peçeteye akıntı ile beraber lekelenmem geldi çamaşıra geçmeyecek tarzda ama sonra bir gün kala adete test yaptım negatif kan verdim negatif ama kan verdiğimin akşamı yani bugün iki damla kahverengi leke geldi ve kasıklarımda ağrı devam etti bazen batma tarzında ve 10 gün öncesinden bel sırt ağrım başlamış dı ve birkaç gündür arada bir göğüs ucu sızısı hissediyorum bilmiyorum ama içimde bir his negatif olmadığını söylüyor sizce başka ne zaman yapmalıyım test yada pozitife dönme şansı varmı bu gibi durumlarda

Yerleşme kanamanızın zamanı, miktarı rengi hakkında bilgi verir misiniz ? Bugün ya da yarın regl günüm . Dün akşam lavaboya gidince peçeteye çook hafif kahverengi ve şeffaf kadışık ve leke geldi . Sonra bir daha gelmedi . Regl önceside lekelenme sorunum oldupu için ben direkt regl oluyorum diye düşündüm de hala yok regl.
Regl de olabilirim ama yerleşme kanamasını da bilgi amaçlı söylerseniz sevinirim
Adetime 4 gün varken önce sağ kasıkta ağrı başladı ve bu ağrı yaklaşık 3 gün sürdü. Sağ bacağım da ağrıyordu. Daha sonra sadece 2 damla kadar açık kırmızımsı-pembemsi bir lekelenme oldu. Bir de Mide yanması ve bulantı vardı. Mide yanması kalmadı. Kasık sancım ve bulantı azaldı. Perşembe günü kan verdim beta hcg 490 çıktı bugün (pzt) tekrar kan verdim 1669 çıktı 💗 Allah isteyenlere nasip etsin💗 1 bucuk senedir uğraşıyoruz bu ay olmaz yumurtlama gününü kaçırdık dedim ama bu ay oldu 💗

Benim 2 gün gecikmişti ama önceki ay tüp bebek denemem olmuştu. Sonra normal leke geldi reglde olduğu gibi. Nöbet çıkışıydım ve yorgun hissediyordum neyse sonra üzülürüm deyip yatıp uyudum. 1 hafta boyunca lekelenme devam etti. Betanın pozitif olduğunu öğrendikten sonra da lekelenmem sürdü yani.
Merhaba benim reglim mayıs 15 di 13 ünde peçeteye gelen hafif lekelenmelerim başladı ama gün içinde çok değil bir kez falan sonra adet gününde adet olmadım ve bugün 18 i aynı şekilde çok hafif akıntı ile gelen lekelenmem oluyor korkuyorum bu kadar uzun sürer mi diye bekliyorum biterse test yapim diye kaşık batmalarım da var sizce ne yapmalıyım

Merhaba benim reglim mayıs 15 di 13 ünde peçeteye gelen hafif lekelenmelerim başladı ama gün içinde çok değil bir kez falan sonra adet gününde adet olmadım ve bugün 18 i aynı şekilde çok hafif akıntı ile gelen lekelenmem oluyor korkuyorum bu kadar uzun sürer mi diye bekliyorum biterse test yapim diye kaşık batmalarım da var sizce ne yapmalıyım
En güzeli beklemek eğer yapabilirseniz :)

Ne kadar süre beklemem gerekiyor peki☺️
Çok ağrınız olursa hastaneye gidin tabi :) En az 1 hafta-10 gün bekleyebilirseniz eğer bir gebelik varsa beta değeri artışı takip etmekten kurtulmuş olursunuz diye tahmin ediyorum. Erken öğrenmek de sıkıntı doktor net yorum yapamıyor düşük değerler hakkında.

X