Yeşil Çay Kürü

Ne zaman kendimi şişkin hissetsem direk eşilçaya başlıyorum. her çeşidini içebilirim. sadesii çok tüketiyorum. am ben günde 5 fincan falan içiyorum. can sıkıntısında sanırım:KK70:

yeşil çayı çok seviyorum. tadı bana kötü gelmiyor ama gelenler yarım portakal sıkabilirler çaya. limon sıkınca evet kötü oluyor ama portakalla daha iyi.

yesil cay ve yesil kahve cok yararli..
sadece onlari kullanip kilo verilirmi bilmiyorum ama bana cok faydasi olmustu.
yesil kahveyi sekersiz sabahlari icerdim bekarken ve ozamanlar kilom muthisti..
simdi yesil caya tekrar basladim, ve cok seviyorum.:KK23:

Bergamotlusu ve gingkolusu daha tahammül edilebilir diye düşünüyorum. Yine sıksam sıksam günde 2 kereden fazla içemem. O da hergün değil yani. Çok bayıyor yaa keşke içebilsem :KK43: yine ben, yine tombul butlar..

2 gündür yaptığım kür..Ben siyah çayı da yeşil çayı da açık içiyorum.. Bu yüzden sanırım tadı bana kötü gelmiyor..

bi türlü sevemedim şu yeşil çayı, ne zaman içsem midem bulanıyor:KK43:( limon ekledim biraz daha katlanılabilir olur mu diye yok daha kötü oldu:KK43:

Ben de 3 gundr iciyorum sadesini cok begndim lptn bergamotlu da guzel siz bi fincana ne Kadr yesil cay koyuyosunz bu arda sash ac karnina icince brsaklarimi clstrdigini farkettm tavsiye ederm

Yemeklerden sonra günde 3 defa içiyorum..
Yaseminli,Acai üzümlü,elmalı,limonlu,bergamutlu,ballı bulabildiğim her çeşidinden alıyorum..

MErhaba

çoğu zaman bende içiyorum özellikle işyerinde içiyorum. :KK30:
ama 2*3 bardak değil günde 1 bardak falan içiyorum hiç bir faydasını da görmedim. :KK14:
hala aynıyım acaba diyorum 1 bardak içtiğim için olabilir mi ?:emir_bebek:

bende çaykurun yeşil çayını içmeye başladım 1 haftadırlı içiyorum 3 kilo fzlam var göbek kısmında onlar giderse yaza süper girerim:))

yeşil çayın etkisi gerçekten çok fazla bende her gün içerim bir bazen iki bagırsak problemime tek çözümdür diyebilirm.ben memnunum içince rahatlıyorum yani

Yaa kızlar yeşil çaya limon kattığmızda etkisini kaybetmez dimi ? acı bi tadı var içemiyorum anca limonla :2:

Yaa kızlar yeşil çaya limon kattığmızda etkisini kaybetmez dimi ? acı bi tadı var içemiyorum anca limonla :2:

yeşilçayı bende sade içemiyodum acauip acımtırak bi tadı var onun ama geçemlerde arkadaşın bi tanesi yazmıştı içerken için yarım portakal sıkın için diye o zmaan acılığını anlamazsınız hakkten tam 3 kez öyle yaptım portakal sıktım hiç acı gelmedi portakal aromalı bi içecek gibi oldu süper ötesi bişey sonra alıştım artık sade içebiliyorum bu aralar nane-limonlusu var yeşilçayın onuda tavsiye ederim oda acı değil.

Ben poşet çayların işe yaradığını düşünüyorum. Beşi bir yerde çayını kullanmadım hiç ama her gün sabah aç karna bir fincan yeşil çay içtim (poşet çay olarak) ve akşamları 7'den sonra yemek yemedim 8 kilo verdim.. Tek başına zayıflatmaz belki ama yardımcı olduğu kesin. Üstelik sadece zayıflama konusunda değil pek çok açıdan çok sağlıklı..

X