Yine Bhcg Krizi

drerdogan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2007
87
1
Merhaba Kizlar . Ben Bir Başindan Anlatayim Istiyorum... 1. Tüp Bebek Denememizin Transferi 12 Ocakta Yapildi
11. Gün Hcg 51 çikti ( Buna Manisa Da Baktirmiştim)
14. Gün Hcg 67 çikti Ama Buna Izmir De Baktirdim Ve Içim Rahat Etmedi Bi De Manisa Da Baktirdim Bu Sefer Ayni Gün 129 çikti... Doktorum Güzel Ilaca Devam Sali Bir Daha Dedi
17. Gün Yani Sali Yine Manisa Da 168 çikti 129 Ikiye Katlamadi Bu Iyi Değil. Izmir De Ki Doktorum Olabilir Diyor Ama Manisa Da Ki Prof. Olan Doktorum Ya Diş Gebelik Ya Düşük Olacak Diyor Tutma şansi çok Az Diyor...
Yine Ilaçlara Devam Ediyorum Cuma Bir Daha Bakicaz...
Okadar Kötü Bir Duygu Ki Anlatamam 1 Haftadir Hamileyim Ama Ne Olacaği Belli Değil. Kesin Istirahat Dedi Hep Yatiyorum Ama Galiba Olmayacak Içime öyle Doğuyor............ Bizim Için Dua Edin Lütfenn
şimdi Asil Konu Bu Durumda Olan Veya Tanidiği Olup Sonuç Bilen Varmi Yardim Ederseniz Sevinirim...

Merhaba Kizlar . Ben Bir Başindan Anlatayim Istiyorum... 1. Tüp Bebek Denememizin Transferi 12 Ocakta Yapildi
11. Gün Hcg 51 çikti ( Buna Manisa Da Baktirmiştim)
14. Gün Hcg 67 çikti Ama Buna Izmir De Baktirdim Ve Içim Rahat Etmedi Bi De Manisa Da Baktirdim Bu Sefer Ayni Gün 129 çikti... Doktorum Güzel Ilaca Devam Sali Bir Daha Dedi
17. Gün Yani Sali Yine Manisa Da 168 çikti 129 Ikiye Katlamadi Bu Iyi Değil. Izmir De Ki Doktorum Olabilir Diyor Ama Manisa Da Ki Prof. Olan Doktorum Ya Diş Gebelik Ya Düşük Olacak Diyor Tutma şansi çok Az Diyor...
Yine Ilaçlara Devam Ediyorum Cuma Bir Daha Bakicaz...
Okadar Kötü Bir Duygu Ki Anlatamam 1 Haftadir Hamileyim Ama Ne Olacaği Belli Değil. Kesin Istirahat Dedi Hep Yatiyorum Ama Galiba Olmayacak Içime öyle Doğuyor............ Bizim Için Dua Edin Lütfenn
şimdi Asil Konu Bu Durumda Olan Veya Tanidiği Olup Sonuç Bilen Varmi Yardim Ederseniz Sevinirim...

Canım benimde bhcg değerlerimde bir düşüş yaşanmıştı ama sonra tekrar yükseldi....tüp bebek yaptırdım...transferin 12. gününde 51 iki gün sonra 40 iki gün sonrada 95 çıktı...tekrar iki gün geçti 258 bir hafta geçti 1662 çıktı....Yani arada bi düşüş oldu bendede ama tekrar yoluna girdi....İnşallah sendede öyle olur canım ...Doktorum benimde tedavimi kesmedi progesteron iğne ve östrojen bantlarına devam ettim çok şükür bi aksilik olmadı...İnşallah bundan sonrada olmaz....Aklına kötü şeyler getirme canım dualarım seninle allah yardımcın olsun...

03.08.2009..............................15.6
10.08.2009...............................167.34
15.08.2009................................102.94

167den 102 ye düşmesinin arasında 4 gün var.
ve ben kanamam dursun diye yani 102 cıkan günün akşamı iğne vuruldum arkadaşlar acaba iğneden dolayımı değerim düştü.

X