Yiyip yiyip kilo alamamak

Öyle kalmıyor o ya. 27'ye kadar ben de öyleydim. Bir senede nasıl bir değişimse artık 5-6 kilo aldım. Normal kilomdayım ama spor, yediklerine dikkatle ancak koruyorum, yoksa hemen tartı oynuyor. Metabolizma yavaşladıkça kilo alacaksın yaşın ilerledikçe. Tadını çıkart bence. İlla kilo alacağım diyorsan da diyetisyen ve spor salonu öneririm.

diyetisyene gitmelisiniz. Doğru beslenme şeklini size gösterecektir.Diyetisyene sadece kilo vermek için gidilmez. Sizinki de beslenme problemi veya hormonal bir problem. Bu konularda diyetisyeniniz sizi yönlendirecektir. Eğer gittiğiniz diyetisyen de burda yazılanlar gibi şeyler söylerse çıkıp başka diyetisyen arayın.

Her gece makarnaları götürüyorum ama tık yok bende de :KK70: Kilo alamıyorum diye zamanında çok üzülmüştüm. Şimdi halimden memnunum, istediğimizi istediğimiz zaman yiyebiliyoruz. Boş ver kilo almayı falan, bu halinle mutlu olmaya bak. Millete de kulak asma, aa sen yine mi zayıfladın diyenlere aa sen yine mi şişmanladın de geç :KK70:

Hooop kaptım terligimi firlatcam şimdi burdan aaa yetti ya... (mutfağın kapısından geçince kilo aliyorum da :KK43: )
Şaka bi yana tahlillerinize baktirin gaitaya da baktirin parazit olabilir bilhassa hipertiroidi kilo verme sebebidir. Insallah alırsınız

Her gece makarnaları götürüyorum ama tık yok bende de :KK70: Kilo alamıyorum diye zamanında çok üzülmüştüm. Şimdi halimden memnunum, istediğimizi istediğimiz zaman yiyebiliyoruz. Boş ver kilo almayı falan, bu halinle mutlu olmaya bak. Millete de kulak asma, aa sen yine mi zayıfladın diyenlere aa sen yine mi şişmanladın de geç :KK70:
:))) evet öyle yapacağım. Teşekkürler çok

165 boya 48 kilo normal diyen insanlar bi tek kadınlar kulübünde galiba. Bu yüzden burayı çol seviyorum:)) Çevremde insanların ideal kilo anlayışı 60 tan falan başlıyor

benim de boyum 165 lisenin başında 50 kiloydum 34 beden oluyordu ama çok kötü durmuyor bence sen de iyisindir de millet sinirini bozuyordur senin:KK53: ama dr.a git kan testi yaptır bi sağlık sorunun yoksa salla milleti :KK70: ama yne de gece yeme bence :KK66:

Evet kızlar sorunum bu... Dünyaları yesem de doğru düzgün kilo alamıyorum. Metabolizmam hızlı heralde:KK43: Ki gerçekten çok yiyen bi insanım, gece bile yemek yerim. Ama cık yani olmuyo. Böyle biraz kilo alıyım kadınsı bi görüntüm olsun istiyorum. Var mı aynı dertten muzdarip? Ya da kilo alanlar nasıl alıyor...:KK42:
Bende böyleyim ya hamileliğimde 17 kilo aldım doğumdan sonra hepsi gitti. :110:Kilolu bir insana nasıl kilo almışsın denildiğinde gıcık oluyorsa zayıf birine de çok zayıfsın kilo al denilmesi aynı etkiyi yaratıyor :63:

Kız sen deli misin
Ne yapacaksın kilo alıp!:eek:
İlerde evlilik gebelik vs derken , bu günlerini ararsın, keyfini çıkar bu zamanların. Ayrıca kilo alacağım diye sağlıksız beslenip de vücudunun dengesini bozma sakın

X