Yoğurt+Pul Biber+Limon kürüne başlıyorum. Kim katılmak ister ?

Slm kizlar, bende araniza katilmak istiyorum.
Uzun suredir vermek istedigim bir ilk etapta 6 kilo Var sonra belki birkac kilo daha. Cabuk pesediyorum.Diyete baslayinca tansiyonum dusuyor,halsiz oluyorum sonrada birakiyorum. Abur cubur delisiiyim malesef.
Umarim verebiliirm

Slm kizlar, bende araniza katilmak istiyorum.
Uzun suredir vermek istedigim bir ilk etapta 6 kilo Var sonra belki birkac kilo daha. Cabuk pesediyorum.Diyete baslayinca tansiyonum dusuyor,halsiz oluyorum sonrada birakiyorum. Abur cubur delisiiyim malesef.
Umarim verebiliirm
Hoşgeldinnn.
Diyet yaparken asla tansiyonunun düşmemesi lazım. Güzel bi kahvaltı et. Öğle zamanı geldiğinde bi elma 10 adet çiğ badem falan ye. 5 gibi de bir bardak ayran, süt ,kefir vs iç. Akşam yemeğini de az ye genelde sebze ve salata mutlaka olsun. Aç kalmazsın gerçekten

Ben anlamıyorum gerçekten. Diyetisyen listesini uyguluyorum. Ama pazar günü 64.9 çıkarken şuan 65.4. 2 günde 500 gram alacak bişey yemedim ki gerçekten kafam karıştı
Bugün 5.günüm ve salı günü 65.4 çıkıp aşırı moralim bozulmuştu. Bu sabah 65.0 çıktım yani başladığım halime döndüm. Demekki önce vücudum depoladı şimdi de depolardan gitti. Bakalım pazar günü tam 1 hafta olduğunda kaç kilo olacağım :kk77:

Hoşgeldinnn.
Diyet yaparken asla tansiyonunun düşmemesi lazım. Güzel bi kahvaltı et. Öğle zamanı geldiğinde bi elma 10 adet çiğ badem falan ye. 5 gibi de bir bardak ayran, süt ,kefir vs iç. Akşam yemeğini de az ye genelde sebze ve salata mutlaka olsun. Aç kalmazsın gerçekten
Sagol canim
Hala baslayamadim diyete,bir kez motive olsam gerisi gelicek ama .Oturrarak calisiyorum ,hareketsizim.Yarin tartilip detox hazirlayip basliycam

Günaydın Herkesee. Pazartesi günü 65.4 çıktığımı söylemiştim. Bugün tartıldım vee 64.6
hemen vücut kitle endeksimi hesapladım ve normal kiloda çıktım. Resmen gözlerim yaşardıı. Harika bir mutluluk bu :halay::spor::spor:

Günaydın Herkesee. Pazartesi günü 65.4 çıktığımı söylemiştim. Bugün tartıldım vee 64.6
hemen vücut kitle endeksimi hesapladım ve normal kiloda çıktım. Resmen gözlerim yaşardıı. Harika bir mutluluk bu :halay::spor::spor:
ben de deniyorum bir haftadır ama içine ayrıca kuru nanede atıyorum güzel oluyor bir de süzme yoğurt olunca harika..ama daha tartılmadım

ben de deniyorum bir haftadır ama içine ayrıca kuru nanede atıyorum güzel oluyor bir de süzme yoğurt olunca harika..ama daha tartılmadım
eveet tadı çok güzel oluyor. Ne zaman tartılıcaksın ? Ben diyet yaparken asla tartılmadan duramam 2 günde bir tartılıyorum :))

eveet tadı çok güzel oluyor. Ne zaman tartılıcaksın ? Ben diyet yaparken asla tartılmadan duramam 2 günde bir tartılıyorum :))
aslında evveli gün biraz uymadım gibi olduğu için işten vakit bulursam salı günü falan tartılıcam bakalım ama sanki metabolizmam hızlandı.

tartıl bencede. Sonuçları gerelim
bugün tartıldım. başlamadan önce 72 kiloydum şimdi 70.9 çıktı..bence çok iyi arada bir gün çok uyamadım hatta ama iyi gidiyor. önümüzdeki hafta iş nedeniyle şehir dışına gidicem pek uyamayabilirim o zaman :olamaz:

bugün tartıldım. başlamadan önce 72 kiloydum şimdi 70.9 çıktı..bence çok iyi arada bir gün çok uyamadım hatta ama iyi gidiyor. önümüzdeki hafta iş nedeniyle şehir dışına gidicem pek uyamayabilirim o zaman :olamaz:
Çok iyii 1.100 gitmiş bile. Tebrik ederim canım
Uyku çok önemli diyette aslında ama şartlar zorsa yapacak bişey yok

Çok iyii 1.100 gitmiş bile. Tebrik ederim canım
Uyku çok önemli diyette aslında ama şartlar zorsa yapacak bişey yok
uyku değilde diyete uyamadım demek istemiştim. uyku yoksa standart bende yıllardır 7-8 saat uyurum. önümüzdeki hafta şehir dışında olucam iş için sahada olucaz o zaman aksayacak sanırım :KK43: ama genelde çok iyi bencede.

uyku değilde diyete uyamadım demek istemiştim. uyku yoksa standart bende yıllardır 7-8 saat uyurum. önümüzdeki hafta şehir dışında olucam iş için sahada olucaz o zaman aksayacak sanırım :KK43: ama genelde çok iyi bencede.
tebrik ederim canım senii. Devamını bekliyoruzz :KK76:

Kızlar bugün yine aynı kiloda çıktım . 64.5. Bence kür etkisini kaybetti. Ama yinede devam ediyorum pazara kadar

Günaydın herkese..
Bugün 64.0. -500 gram bir günde. :KK55::KK55:
Ama kürü yapmadım dün. Sanırım kürü bitirdim kafamda çünkü sıkıldım. Diyetle devam edeceğim

Kızlaar bir kürün daha sonuna geldikkk
Gözlemlerim şunlar;
Bence bu kür tek başına işe yaramıyor. Ben 65.2 ile küre başladım şuan tam 14 gün geçti ve 63.0 kiloyum. Ama bunun kürle alakası yok
Ben hassas tartı alarak yediklerimi tarttım ve günde 1200 kaloriyi aşmadım. 700-800 kalori yaktım her gün. O yüzden bu kiloya düştüğümü düşünüyorum
Bence kürlerden medet ummayalım ve diyet yapalım. Kalori sayalım böylelikle ne yediğimizi görürüz. Teşekkürler herkesee 🙌🏼🙌🏼

Merhaba Herkese. Malumunuz yılbaşı geldi ve ben bu 3-4 günde baya bi yedim. En son baktığımda 63 kilo olmuştum. Bu yemelerin üzerine 64.8 i cumartesi sabahı gördüm. Ama hiç pişman değilim. 4 ayın sonunda bunu hakettiğimi düşünüyorum. 64.8 asla moralimi bozmadı.

Şimdi ise elimde tam 21 günlük bir diyet listesi var. Hedefim 21 günde -4 kilo vermek. Bu süreçte günümün nasıl geçtiğini, neleri yemediğimi vs buraya gün gün yazacağım ve 21 günü beraber bitireceğiz. Kısacası burası benim günlüğüm olucak.
3 er gün aralıklarla tartılacağım. İlk tartı günü yarın pazartesi. Sonraki perşembe sonraki pazar. Hedefime göre haftada en az -1.500 vermeliyim. Bismillahla başlıyorum.
---4 Ocak 2021 GÜN 1
---25 Ocak 2021 GÜN 21
SON TARTILMA 26 OCAK 2021

X