Örgü yumak bobin hesabı dantel ören arkadaşlar bakarmısınız

Bebek örgüleri, örgü teknikleri, Tığ işi örgüler, Örgü oyuncaklar, Örgü takılar,

acigul

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2009
679
7
arkadaşlar ilk kez para ile dantel öreceğim. yumak hesabı öreceğim ama hiç fiyat bilgim yok ören arkadaşlar ne kadara örüyorsunuz yazarmısınız. yabalı, saatli iplerle öreceğim. şimdiden teşekkür ederim.a.s.

Slm
yabalının 50 numurasını 50 tl
60 nosu 60tl
70nosu 70 tl
ama şehre göre fiyat değişiyor

Slm
yabalının 50 numurasını 50 tl
60 nosu 60tl
70nosu 70 tl
ama şehre göre fiyat değişiyor

canımkırıkkaledeyim bende çok fark yoktur herhalde buradada birisi aynı fiyatları söledi öreceğim kişide yakın akrabam tabiri caizse kazıkladı beni demesin :) o yüzden bide size sormak istedim. teşekkür ederim canım

canım fiyatlar istanbulda da öyle iki arkadaşım örüyor geçen gün onlara sordum..ama çok ucuzlamış..2-3 sene evvel daha pahalıydı...niye bu kadar düştü dedim...ekonomik kriz fiyatlarıymış=))...sana kolay gelsin....

yok canım bence ekonamik kıriz değil inasanlara sunulam seçenek çok bu yüzden el işlerine rağbet düştü benim bulunduğum yerde inanın pazara örüyorlar 30 tl bir etek bir yumak gdiyor diyiyorlar buna rağmen yinede iş yok diyiyorlar

canımkırıkkaledeyim bende çok fark yoktur herhalde buradada birisi aynı fiyatları söledi öreceğim kişide yakın akrabam tabiri caizse kazıkladı beni demesin :) o yüzden bide size sormak istedim. teşekkür ederim canım

CANIM BENDE KIRIKKALEDEYİM..BİLİYORSUN BİZİM BURADA ÖREN ÇOK O YÜZDEN 60 İYİ..YİNE SEN BİLİRSİN..ÖPTÜM:CüvCüv:

canım sana kolay gelsin bende teyzeme örüyorum sana şöyle anlatayım 12 peçete bi şemen tablası bide uzun aynalık önü ama malesseefff teyzemin ipi altın başak fiyatımı 60 lira çok ucuz demi incecik ip teyzem bana niye böyle yaparki

X