Yumurtalık kisti zayıflamaya engel midir?

Nurella344

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2016
63
19
Merhaba kızlar. Soracağım soru belki saçma ama 6-7 kilo zayıflama umuduyla diyete başladım. Günde 1200 kalloriyi asla geçmedim. Akşam atıştırmalıklarını kestim. Tam 20 gün geçti ama tık yok. Gram vermemişim. En az 4 kilo vermem gerekirken. Eski benden eser yok. İştahım da kesildi midem küçüldü çorbayla doyar vaziyete geldim. Ama dediğim gibi gram oynamıyor yerinden. Yumurtalıklarımda kist var adetlerim düzensiz. Tedaviye henüz başlamadım. Acaba sebebi kistler olabilirmi neden kilo veremiyorum?

Aynı sorun bendede var ve bu ay adet olmadım adet olursamda nerdeyse 1 ay sürüyor doktora gittim kist yüzünden zayiflayamazsin dedi bi Rahimede hucreler bulunmuş bakalım bu ay nediycek bekliyorum

Çok geçmiş olsun canım. Hormonların temiz mi peki. Bakmadılarsa baktır muhakkak

Anladım. Tekrar geçmiş olsun. Bu arada sende kilo veremiyosun sanırım

Merhaba kızlar. Soracağım soru belki saçma ama 6-7 kilo zayıflama umuduyla diyete başladım. Günde 1200 kalloriyi asla geçmedim. Akşam atıştırmalıklarını kestim. Tam 20 gün geçti ama tık yok. Gram vermemişim. En az 4 kilo vermem gerekirken. Eski benden eser yok. İştahım da kesildi midem küçüldü çorbayla doyar vaziyete geldim. Ama dediğim gibi gram oynamıyor yerinden. Yumurtalıklarımda kist var adetlerim düzensiz. Tedaviye henüz başlamadım. Acaba sebebi kistler olabilirmi neden kilo veremiyorum?
Kesinlikle insülin direncinize baktırın kilo vermek cok zor olur insülin direnci varsa aynı zamanda insülin direnci kist yapar

X