yumurtlama belirtisinde gögüs agrısı olurmu

elmarya

mucizem benimle
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2008
586
20
merhaba arkadaşlar
bende her ay yumurtlama günündemi önce mi sonramı bilmiyorum ama gögüs agrısı oluyor adet oluncada geçiyor acaba bu agrılar adet olacam diyemi yoksa yumurtlama oluyorum onun belirtisimi? sizdede böyle bişey yaşayan varsa bana bir cevap verirse çok sevinirim.delikafadulden:sm_confused:

mekselinacım ben 1.5 yıldır tedavi görüyorum benimkiler hep ağrıyor..

yani kısaca adet belirtisi yumurta büyümesi çatlaması hemen hemen aynı...

ya doktora gidip kontrol edileceksin yada kendin hesaplamaya çalışacaksınn

mekselinacım ben 1.5 yıldır tedavi görüyorum benimkiler hep ağrıyor..

yani kısaca adet belirtisi yumurta büyümesi çatlaması hemen hemen aynı...

ya doktora gidip kontrol edileceksin yada kendin hesaplamaya çalışacaksınn

canım cvp verdiğin için teşekkür ederim
dr gitmekten bıktım artık yumurtlama günüm adetimin 15 de oluyordu biliyorum onu ama şu son zamanlarda adetlerim bazen 4 gün erken oluyor biraz düzensizleşti yani bu yüzden belki dedim göğüs agrısından anlarım yumurtlamanın olup olmadığını bide sizlere soruyim dedim.:bbo:

merhaba arkadaşlar
bende her ay yumurtlama günündemi önce mi sonramı bilmiyorum ama gögüs agrısı oluyor adet oluncada geçiyor acaba bu agrılar adet olacam diyemi yoksa yumurtlama oluyorum onun belirtisimi? sizdede böyle bişey yaşayan varsa bana bir cevap verirse çok sevinirim.delikafadulden:sm_confused:

yumurtladığımda benim hiç ağrımaz reglime bir iki gün kala ağrır reglimin birinci günü de balon gibi söner ne ağrı ne başka bi şey kalır umarım faideli olmuşumdur delikafadulden

yumurtladığımda benim hiç ağrımaz reglime bir iki gün kala ağrır reglimin birinci günü de balon gibi söner ne ağrı ne başka bi şey kalır umarım faideli olmuşumdur delikafadulden

canım cvp verdiğin için teşekkür ederim ya işte benimde önceleri adetime bir kaç gün kala agrırdı ama bugünlerde 15 kala agrıyor.bende anlamıyorum neden böyle...

X