Yumurtlamadan sonra gogus agrisi :(

Nisaberatim

Bekleyen bir duam var sana ulaşsın Rabbım❤
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2016
4.836
6.658
29
Kizlar konu aca aca bi oldum:eek:
Ama sormak istiyorum yum. Sonrasi devam eden gogus agrisi yasadiniz mi duydunuzmu ve sonuc ne oldu?
Acaba hormonel bi bozukluk mu var :KK43:

Benmde merak ettigim bu acaba bitek bndemi oluyo gbeliktn umudm yok nedense bu ay ama hormonlarmi bozuldu ddm dmkki olablyrms sagolun kizlar
yok hormon bozklugu ile ilgisi yokcanm prolaktin ile ilgisi var. Benm hamile kaldgm gecen ay hc gogus agrm yoktuson 1 haftadr var. Ama normalde hep olr regldn 1 hafta oncr

Herkesin adet öncesi belirtileri de hamilelik belirtileri de farklıdır canim. Ben kendi kendimin doktoru olmuştum ve daha önce olmayan ve su anda olan bisey mi bu diye sormuştum.. bence en önemlisi bu. Benim adetten 4 gün önce falan göğüs agrim başlardı bunda ovulasyondan hemen sonra başladı kasik ağrıları da keza aynı şekild e akşamları ateş basıyordu erken uyuyordum ki normalde gece kuşuyumdur. Normalde vücudumda olmayan şeyler olunca ben hamile olduğumdan test yapmadan emin olmuştum. Bence sen de kendine sor bu soruyu bu her zmanki adet belirtilerim mi diye. Inslalah allah gönlüne göre versin.

Herkesin adet öncesi belirtileri de hamilelik belirtileri de farklıdır canim. Ben kendi kendimin doktoru olmuştum ve daha önce olmayan ve su anda olan bisey mi bu diye sormuştum.. bence en önemlisi bu. Benim adetten 4 gün önce falan göğüs agrim başlardı bunda ovulasyondan hemen sonra başladı kasik ağrıları da keza aynı şekild e akşamları ateş basıyordu erken uyuyordum ki normalde gece kuşuyumdur. Normalde vücudumda olmayan şeyler olunca ben hamile olduğumdan test yapmadan emin olmuştum. Bence sen de kendine sor bu soruyu bu her zmanki adet belirtilerim mi diye. Inslalah allah gönlüne göre versin.
Yok herzmn olmadgi icin korktm cnm o yuzdn konu actim bn suan bat bklyrm eger sikintili biseyse batta doktora gorunurum dedim ilk defa oldu ve bazen yaniyor

yok hormon bozklugu ile ilgisi yokcanm prolaktin ile ilgisi var. Benm hamile kaldgm gecen ay hc gogus agrm yoktuson 1 haftadr var. Ama normalde hep olr regldn 1 hafta oncr
Kasiklarimda agriyo ama havalar soguk usutmusumdr dyrm goguslerdende bi umu cikarmyrm cunku kendimi kaptryrm bn sonuc husran oluyo bnde cnm bn dinlmyrm kndimi ama agriyi hissedyrm bide su var gebelik olsa siserdi sisme yok bnde

Kasiklarimda agriyo ama havalar soguk usutmusumdr dyrm goguslerdende bi umu cikarmyrm cunku kendimi kaptryrm bn sonuc husran oluyo bnde cnm bn dinlmyrm kndimi ama agriyi hissedyrm bide su var gebelik olsa siserdi sisme yok bnde

Canim o yanma bende de var göğüslerim ezik ezik ağrıyor ve şişiyor.
Prolaktinimde normal çıktı en son testimde ama her yumurtlama günü oluyor ve regl görene kadar da devam ediyor malesef..
Yani ayın 10 günü rahatim senin anlayacağın geri kalan günler şiş şiş geziyorum...
Hatta geçen ay kocaman yeşil damarlar çıkmıştı tıpkı hamileymişim gibi ! Dedim bu defa tamam kesin hamileyim.
Ama malesef...
O yüzden göğüsümde belirti aramamaya başladım

Canim o yanma bende de var göğüslerim ezik ezik ağrıyor ve şişiyor.
Prolaktinimde normal çıktı en son testimde ama her yumurtlama günü oluyor ve regl görene kadar da devam ediyor malesef..
Yani ayın 10 günü rahatim senin anlayacağın geri kalan günler şiş şiş geziyorum...
Hatta geçen ay kocaman yeşil damarlar çıkmıştı tıpkı hamileymişim gibi ! Dedim bu defa tamam kesin hamileyim.
Ama malesef...
O yüzden göğüsümde belirti aramamaya başladım
Aynn oyle bence gogusler yaniltabilir cnm hayrlisi

Normalde adetten bir iki gun once baslardi gogus agrim. Ama hamile kaldigim ay yumurtlamadan bir iki gun sonra basladi hemen
Bnm goguslerimin ucu kopuyo hani o piskolojik olanlar gibi degil hissedyrm resmn ve bu gun bna esim sen hamilesin bnce dedi 3 gun snra tm 13. Gun test ypcm

bende normalde adetten bi hafta once ağrımaya başlardı ama bu defa cok farkli oldu. adetten önce hiç olmadigi kadar şişti ve cok kotu ağrısı.sonra adet oldum ama adetim de cok yoğun geçmedi ama günü aynıydı.adetim geçince bikac gun rahatladim sonra yumurtlama günlerinde yine başladı ağrım adeti me daha onüç 3.gun var ama dgogsum hiç yaşamadığım şekilde ağrıyo ve sisler. hiç boyle olmamıştı :KK43: çözüm bulamıyorum,doktora mi gitsem acaba bi sorun mu var ya

X