YUVAMDAKİ DÜŞMAN

pembebogurtlen91

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Ağustos 2014
4.982
4.758
1811286_620x410.jpg

Yuvamdaki Düşman oyuncuları kimler? Yuvamdaki Düşman dizisi oyuncu kadrosu
Yuvamdaki Düşman oyuncuları, izleyiciler tarafından merakla araştırılıyor. SHOW TV'de bu akşam ekran yolculuğuna başlayan Yuvamdaki Düşman dizisi oyuncuları ile merak uyandırdı ve izleyiciler Google'da diziyle ilgili araştırmalar yapıyor. İşte Yuvamdaki Düşman oyuncuları ve oyuncularla ilgili detaylar

Yuvamdaki Düşman, bu akşam saat 20:00'de SHOW TV'de ilk bölümüyle ekrana geldi. Yuvamdaki Düşman'ın hikayesi ve zengin oyuncu kadrosu ise izleyicilerin dikkatinden kaçmadı. Dizinin oyuncu kadrosunu araştıran izleyiciler, internet üzerinde "Yuvamdaki Düşman oyuncuları" aramasını arttırdı. İşte Yuvamdaki Düşman oyuncu kadrosu ve detaylar...

YUVAMDAKİ DÜŞMAN OYUNCU KADROSU

Yuvamdaki Düşman oyuncuları merakla araştırılıyor. SHOW TV'de bu akşam ekran yolculuğuna başlayacak olan Yuvamdaki Düşman dizisi, zengin ve usta oyuncu kadrosuyla büyük dikkat çekiyor. İşte Yuvamdaki Düşman oyuncuları;

1811286_0906828a7fb75f8ecfac4d72dc89ce76.png

Nebahat Çehre (Olcay karakteri)

Altmışlı yaşların ortalarında, alımlı ve zeki bir kadındır. Varlıklı, aristokrat bir aileden gelmektedir. Eşi Mehmet Ethem Çifthanlı öldükten sonra, hem ailenin hem de şirketin başına o geçmiştir. Uzun yıllar şirketi yönetmiştir. Otoriter ve ailesine bağlıdır ve bu yüzden çok kontrolcüdür. Çocukları onun her şeyidir. Özellikle biricik kızı Nil’e, küçükken yaşadığı talihsiz bir olaydan ötürü çok düşkündür.

1811286_e1296f10c6cb356f57a99662daeba039.png

Aslı Tandoğan (Yasemin karakteri)

Yirmi yedi yaşında güzel bir kadındır, eğitimli bir ailenin kızıdır. Eşi Murat Çifthanlı ile üniversitede okurken tanışmıştır ve hala ilk günkü gibi kocasına aşıktır. Sevecen ve yardımseverdir, dost canlısıdır, insanlara çabuk güvenir. Ailesini bir kazada kaybettikten sonra tek hayatı Murat ve kız kardeşi Tuğçe olmuştur. En büyük hayali yılladır özlemini yaşadığı bir bebek sahibi olmaktır. Kerem’in doğumuyla bu özlemine kavuşmuştur.

1811286_604e73b7d6dc59aaf0842453674b2459.png

Pamir Pekin (Murat karakteri)

Çifthanlı ailesinin, şirketinin varisidir. Güçlü, zeki ve başarılı bir iş adamıdır. Yakışıklı ve kendine güvenen biridir. İyi eğitimlidir, köklü bir aileden gelir. Biricik eşi Yasemin’e, tanıdığı ilk günden beri aşıktır. Ailesine bağlıdır ve onlarla vakit geçirmeyi sever. Ailesi için her şeyi yapar. Çabuk sinirlenir. Sinirlendiği zaman hiçbir şeyi gözü görmez.

1811286_eae227dab085e0d4ced8251ccbb2cb11.png

Ece Çeşmioğlu (Ceren karakteri)

Yirmi yedi yaşında, oldukça güzel bir kadındır. Her zaman dış görünümüne, kıyafetlerine dikkat eder. Fakir bir ailede doğup büyümüş, hırslarıyla o aileden kurtulmuş, geçmişini silmek için ismini bile değiştirmiştir. Ruh sağlığı küçük yaşlarda bozulmuş ve ilerlemiştir. Çok zekidir. Bencil ve hırslıdır, istediğini elde etmek için göze alamayacağı şey yoktur! En büyük hayali kaybettiklerini geri almaktır.

Son düzenleme:
Tesadüfler örgüsü çok ama çok fazla olan bir dizi. Her şey tam olacakken bir türlü olamama durumu.
Saçma olmuş ne yazık ki

Bendne izliyordum ama çok saçma finall yaptılar ya bari bi sonuca bağlasaydılar o kouşan kim merak ediyordum ceren cezasını çekmeliydi

Noldu sonunda tam olarak merak ettim.
Perde arkasındaki kadın kim öğrenemedik mi ?
Reklama girince kaçırdım.
Ceren yılanı adamın sarhoşluğundan faydalaniyordu en son :KK70:

Böyle saçma bir final görmedim. Biraz nette bakındım. Perşembe günleri rakip cok dizi var diye reyting yapamamış kaldırılmış. Olabilir gayet normal bir durum. Ama azınlıkta da olsak biz izleyenlere yapılan büyük bir saygısızlık resmen diziyi ortada kestiler bari mantıklı bir final yapsaydınız. Oysa her perşeme merakla bekliyordum yeni bölümünü. Demek ki bu kadar değer veriyorlarmış izleyicilerine. Bu yüzden hiç üzülmedim bitmesine.

Finalde ne olmuş Cerenle o adam birlikte oldu mu karısı Cereni öğrendi mi

Ceren Okana 50 bin lira ile hayatın kurtulmaz bebeği 5 milyom karşılığında kaçır diye teklifte bulundu orda bitti. Final demişler ama final yok. Diziyi yarıda bırakmışlar

Ceren Okana 50 bin lira ile hayatın kurtulmaz bebeği 5 milyom karşılığında kaçır diye teklifte bulundu orda bitti. Final demişler ama final yok. Diziyi yarıda bırakmışlar
Ben son bikaç bölümü izledim baştan izleyemeedim Okan evin hanımının kocası mıydı
Birlikte oldular da tehdit mi etti

X