Yüz bolgesindeki tüyler için buz lazer

pembepanter95

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2023
13
5
28
Arkadaşlar merhaba. Konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum ama yüzündeki tüylere buz lazer yaptırıp memnun kalan var mı. Çok eski mesajlar var o yüzden yeniden açtım tecrübelerinizi paylaşırsanız diye. Yüzümdeki tuyler kesinlikle sarı falan değil. Baya siyah yer yer kalın yer yer orta kalınlıkta kıllar. Bugün bir kac merkeze gittim buz lazer yaptırıp yüzünden memnun kalan var mı. İğneli şuan dakika ücretleri çok pahalı olduğu için buz ile azaltıp gitmek istiyorum. Lütfen tecrübeli arkadaşlar aydinlatin

ben buz lazere gittim eskisine göre daha iyi durumdayım ama çene altında kalan siyahımsı tüyler kaldı ve biraz göze batıyor onlar için de iğneliye gideceğim. Buz lazer için iki paket almıştım. Bence sen bir paket al azalınca da iğneliye gidersin ve gideceğin yeri iyi seçmelisin buz lazerin sayfasından mutlaka bak. 🙇🏻‍♀️

ben buz lazere gittim eskisine göre daha iyi durumdayım ama çene altında kalan siyahımsı tüyler kaldı ve biraz göze batıyor onlar için de iğneliye gideceğim. Buz lazer için iki paket almıştım. Bence sen bir paket al azalınca da iğneliye gidersin ve gideceğin yeri iyi seçmelisin buz lazerin sayfasından mutlaka bak. 🙇🏻‍♀️
Teşekkür ederim, bazıları artırdığını söylüyor paket bitince daha beter hale geliyormuş. Sizin paketiniz biteli ne kadar zaman oldu

Teşekkür ederim, bazıları artırdığını söylüyor paket bitince daha beter hale geliyormuş. Sizin paketiniz biteli ne kadar zaman oldu
ben soprano platinium cihazına gidiyorum farklı cihazlardan dolayı artma olmuş olabilir. Benim son bir seansım kalmıştı ona da geçen gün gittim. Başlarda ayda bir yaptırırken son seansları 3-4 ayda bir gittim. Başlamadan önce yüzüm alex lazer sebebiyle çok kötü durumdaydı siyah ve kalın tüylerim vardı şu anda tüyler ince ve azaldı %70 gibi bir sonuç aldım diyebilirim eğer daha hızlı bir sürede sonuç almak istiyorsan iğneli daha mantıklı, açıkcası benim yüzüme bir saat bile yetmez ve çok pahalıya mal olur diye iğneliye gitmemiştim bir de iz olur diye korkuyordum ama şu an kalanlar için mecburen gideceğim.

Bende gidiyorum seanslarim bitmedi cene alti tek tuk cikanlar oluyor
Biyik bitmedi
Bakalim 12 seanslik almistim uzun süre gidicem

X