Yüzdeki siyah kıl

Merhaba hangi ilde gittiniz acaba epilasyona? Bende de pcos var, yüzümde kıllanma mevcut şu an herhangi bir işlem yapmıyorum iğneli ile lazer arasındayım ancak karar veremiyorum. Lazerde artış olduğunu söylüyorlar
Tekirdag corluda gittim , ignelide yaptirabilirsiniz ama sanirim igneli zor ve ağrılı bi işlem .

Tekirdag corluda gittim , ignelide yaptirabilirsiniz ama sanirim igneli zor ve ağrılı bi işlem .
Evet haklısınız ve tüm yüz olarak düşününce hem iz kalmasından korkuyorum hem de maliyeti de artıyor. Ankaradayım ben, uygun bir yer bulsam başlayacağım ama içime sinen bir yer bulamadım henüz

Evet haklısınız ve tüm yüz olarak düşününce hem iz kalmasından korkuyorum hem de maliyeti de artıyor. Ankaradayım ben, uygun bir yer bulsam başlayacağım ama içime sinen bir yer bulamadım henüz
Cihazin yeni olmasina dikkat edin bece yeni bi merkezde yaptırın çünkü uzun sure kullanilan cihazlarin bakımı yapilmazsa bosuna lazere gidilmis olunuyor

Merhabalar yüze iğneli epilasyon dışında epilasyona giden var mı ? İğneli epilasyonda anladığım kadarıyla kılların çıkması bekleniyor epilasyon yapmak için ancak benim kılların çıkması resmen sakallı gezme gibi bir ihtimalim yok. İğneli epilasyon dışında bir lazer yaptıran var mı ?
Ben buz lazere gittim sonuç alıyosun ama bırakınca tüyler tekrar çıkıyor kesin sonuç iğneli epilasyon diye ona başladım
Ama siyah ve gür çıkan kıllar yerine ince sarı kahve kıllar çıkıyor bende öyle olmuştu

Şöyle yanak kismimda hic kalmadi benim tuy bile yok cenemde 3 tane vardir bide kaşlarimin cevresinde oralarada yapmiyolar zaten ben kaslarim icin cok uzun zamandir ustra kullaniyorum kaşlari yaparken tum yuzume gezdiriyorum yuzumun hic biyerinde cogalma falan olmadi bıyıklarda hic yok sifir. Zaten lazer yaptiranlara agda kesinlikle onermiyolar agda cogaltiyormus. Yuzumuzun zamanla killanmasida bence agda yuzunden bizim gibilerde besliyo dicem ama kuzenim tum vucut yaptiriyodu hamile kaldi epilasyonu yaptirdigi merkez demis ki kesinlikle agdayla alma beslersin demis. Merkezde corlunun en iyi merkezi tilya estetik diye biyer bu yeni yetme salonlardan degil
Merkez ismi verebilimisin. Böyle seylerde memnuniyet çok önemli. Tecrübe etmişsiniz fayda gormussunuz ne güzel....

Merkez ismi verebilimisin. Böyle seylerde memnuniyet çok önemli. Tecrübe etmişsiniz fayda gormussunuz ne güzel....
Senorita merkezin ismi ama degisti merkezin ismi carsiya cikinca bakim ismi neydi :)) ama subeleri vardi istanbulda cerkezkoy de falan.

X