Yüzüm için ne yapabilirim ?

Roaccutane tedavisi yıllar önce gördüm yüzümde çok sayıda iltihabli büyük sivilceler vardı onu kullanınca geçti yüzüm pürüzsüz bebek gibi oldu diyebilirim, belkide şuan ki sorunum o hapı kullandığımdaki cildi görememekten kaynaklanıyor.
Bende de aynı sorun var. Roaccutanedan sonra mükemmel oluyor ama 1 yıl sonra yine bozuluyor dimi :KK43:

Duz sabunla yikamiyorum zaten ama bu o kadar kotu bir urun ki sabun benzetmesini o yuzden yaptim.

Kopurmesini zaten beklemiyorum, oyle bir istegim arzum da yok, begenmeme kriterim o da degil.

Baska bir marka kullaniyordum, bunu aldim denk gelince ve begenmedim. Neden her seyi bir tek siz biliyormussunuz da geri kalan herkes kor cahilmis muamelesi yapiyorsunuz ki?

Ha begenmeme sebebim, sonrasinda tonikle sildigimde aslinda yuzumu hic de temizlemedigini gormem. Bu bilgi bilmiyorum sizde nasil bir etki yaratacak, muhtemelen benim dogru yontemle yikamadigimi falan soyleyecegsiniz 😂😂😂
aynen öyle çift aşamalı temizlik yapmadığınız için tonikle sildiğinizde temizlenmediğini görmüşsünüz ciltde fondoten ,güneş kremi,bb krem falan varsa mutlaka çift aşamalı temizlik yapılmalı bunları yazmamın nedeni öğrenmek isteyenler bilmeyenler için zaten , sizin aracılığınızla yazmam korkunç birşey değil sakin olun kötü birşey demedim

içeriği en temiz ürünlerden ve ph en uygun ürünlerden birine çöp dediğiniz için neresi çöp diye sormamdan bu kadar rahatsız olacağınızı düşünmemiştim her ürünü herkes sevmek zorunda değil o yüzden burada mevzu bu değildi

hani burada fikir ve bilgi alma yeri ya , haliyle insanlar iletişim kuruyor ,beğenmedim demeniz ayrı çöp demeniz ayrı ikisi farklı şeyler . bana hitap etmedi demediniz ''çöp'' dediniz. sadece içeriğinin çöp olmadığını söyledim :KK70:

aynen öyle çift aşamalı temizlik yapmadığınız için tonikle sildiğinizde temizlenmediğini görmüşsünüz ciltde fondoten ,güneş kremi,bb krem falan varsa mutlaka çift aşamalı temizlik yapılmalı bunları yazmamın nedeni öğrenmek isteyenler bilmeyenler için zaten , sizin aracılığınızla yazmam korkunç birşey değil sakin olun kötü birşey demedim

içeriği en temiz ürünlerden ve ph en uygun ürünlerden birine çöp dediğiniz için neresi çöp diye sormamdan bu kadar rahatsız olacağınızı düşünmemiştim her ürünü herkes sevmek zorunda değil o yüzden burada mevzu bu değildi

hani burada fikir ve bilgi alma yeri ya , haliyle insanlar iletişim kuruyor ,beğenmedim demeniz ayrı çöp demeniz ayrı ikisi farklı şeyler . bana hitap etmedi demediniz ''çöp'' dediniz. sadece içeriğinin çöp olmadığını söyledim :KK70:
Tamam bundan sonra sizi memnun edecek yorumlar yapmaya calisirim. Hani fikir alisveris yeri ya, memnun kalmadigimi soyledim diye size hesap veriyorum yarim saattir. Bakin yarim saatim de cop oldu, onu ne yapacagiz?

Begenmedim hanimefendi, bana gore cop, icerigi temiz diye iyi olmak zorunda degil. Daha nice temiz icerikli urun var. Biz de arap sabunuyla yikayin demiyoruz ama bu marka iyi degil bana gore alla allaaaaa

Olabilir denemek lazım gerçekten birimize iyi gelen birşey başka birine iyi gelmeyebilir
ben lorealin killi olan olan ürünüyle yıkıyorum yüzümü.ama öncesinde yağ bazlı bir temzileyici de kullanmam lazımmış onu bilmiyordum.alacağım o tarz bir üründe.yağı yağ çıkarırmış çünkü.lekeler için de leke serumu kullanıyorum akşamları.güneş kremi de bioderma ve yves rocher dönüşümlü kullanıyorum.ama sabah kalkar kalkmaz sürüyorum hemen.gün ,içinde de tazeliyorum

evet

gözenekler kas değil o yüzden büyüyüp küçülmez sadece serum sebum dengelediği için eskisi gibi gözenek görüntünüz olmaz daha canlı pürüzsüz temiz aydınlık bir cildiniz olur
leke açmaz geçen günde söylemiştim sadece oluşumunu engeller leke için lekenize özel ürünü dermatoloğunuz önermeli burada resimle görülecek birşey değil yakından kendileri görmeli

bence procsin güneş kremi kullanılmamalı :KK43: burada markayı kötüler duruma düşmek istemiyorum ''bence'' tamamen benim içerikleriyle alakalı görüşüm.

kullandığınız bb kremin cildinize uygun olup olmadığını bilmiyorum maalesef o yüzden birşey diyemem ...
Teşekkür ederim. Şartlar çok zor, ürünleri topluca alamıyorum ama tavsiye ettiklerinizi belki her ay 1 tane de olsa alacağım. Özellikle de SVR Serumu hemen edinmem lazım :KK76: Son soru, göz çevresi kremleri konusunda ne düşünüyorsunuz? İyi bir plastik cerrahla görüştüm, o da gerekli gördü; gelecek ay göz altı ışık dolgusu yaptıracağım ama sonrasında da güzel bakım yapmak istiyorum göz çevreme. (Güldüğümde kırışıklık oluşuyor ve mor / yaş 37) :oops:

ben lorealin killi olan olan ürünüyle yıkıyorum yüzümü.ama öncesinde yağ bazlı bir temzileyici de kullanmam lazımmış onu bilmiyordum.alacağım o tarz bir üründe.yağı yağ çıkarırmış çünkü.lekeler için de leke serumu kullanıyorum akşamları.güneş kremi de bioderma ve yves rocher dönüşümlü kullanıyorum.ama sabah kalkar kalkmaz sürüyorum hemen.gün ,içinde de tazeliyorum
Leke kremi bu mevsimde kullanılıyor mu?

normalde kullanılmaz.ben kış boyu kullandım.şimdi de baskılamak için geceleri çok az kullanıyorum sabah yıkıyorum

Teşekkür ederim. Şartlar çok zor, ürünleri topluca alamıyorum ama tavsiye ettiklerinizi belki her ay 1 tane de olsa alacağım. Özellikle de SVR Serumu hemen edinmem lazım :KK76: Son soru, göz çevresi kremleri konusunda ne düşünüyorsunuz? İyi bir plastik cerrahla görüştüm, o da gerekli gördü; gelecek ay göz altı ışık dolgusu yaptıracağım ama sonrasında da güzel bakım yapmak istiyorum göz çevreme. (Güldüğümde kırışıklık oluşuyor ve mor / yaş 37) :oops:
Aynı yaştayız. Bu yaştan sonra gözlerle gülmemek lazım 🤣

ışık dolgusu harika olur çok mantıklı ...
şimdilik başlangıç için çift aşamalı temizlik +svr serum olsa yeterli zaten

göz çevresi içinde 3 ürün geldi ilk etapda aklıma, hangisi size uygunsa bunlardan birini alabilirsiniz

The Purest Solutions Gözenek Sıkılaştırıcı Ve Arındırıcı Tonik aldım. Gereksiz olmamıştır umarım.
yalnız bu yaz kullanımına uygun değil yaz sonunda kullanırsanız daha güzel olur çok etkili aktif içerik glikolik asitli , evet ürün mükemmel bende kullanıyorum ama yazın kullanılmaz

yalnız bu yaz kullanımına uygun değil yaz sonunda kullanırsanız daha güzel olur çok etkili aktif içerik glikolik asitli , evet ürün mükemmel bende kullanıyorum ama yazın kullanılmaz
Güneş kremini ihmal etmemek koşuluyla yazın sadece geceleri kullanıyorlarmış ama ben eylül ayından önce kullanmam. Çünkü cildim çok ince ve lekeye müsait. Buzdolabında mı saklasam? (Amma soru sordum di mi? Kusura bakmayın ne olur. :KK70: )

X