Makyaj Ürünleri Yüzüm

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Strawberry95

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2014
726
192
29
merhaba kızlar benim sorunum yüzüm bu da dert mi diceksiniz ama gerçekten dert oluyor benim yaşamımda cilt tonum çok sönük kumral ama daha çok esmere bakıyor sivilce lekelerim var fotoğraflarda falan ne kdr güzel giyersem giyeyim yüzüm beni çok bakımsız gösteriyor fondoten kullanıyorum ama o daha kötü yapıyor cildimde çok yapay duruyor sanki maske varmış gibi ve ıslak duruyo kullanımıda hiç kolay değil cildimde yayılmıyor yüzüm çok parlıyor pudra kullanmayı düşünüyorum mac in pudralarının doğal ve kullanımının kolay olduğu yazıyor internette kullanan var mı aranızda başka herhangi bi markanın da olabilir cildim daha parlak genç görünmesi için ne gibi makyaj tavsiyesi verirsiniz kızlar çok önemli benim için böyle hiç iyi hissetmiyorum kendimi

Ilk basta bi cildiyeye git derdini anlat yuzunu yenilemek ve lekeler icin krem verir.ikincisi nem maskeleri uygula cildini temiz tutmaya calis.gunluk yuz kremi muhakkak kullan hatta gunes faktorlu olsun yaz icin ideal.yagli seyler yiyp icme beslenmede onemli bol meyve tuket.su bol bol ic cildi guzellestirir.fondoten cildini mahveder onun yerine bb cc krem dene hangisi cildine uyarsa artik

Marka kötülemek istemiyorum ama 40 tl civarı bi fondotendi fakat benim yüzümde yapış yapış bi his bırakıyor siz hangi markayı kullanıyosunuz memnun musunuz benim cildimde mat durmasını istiyorum çünkü cildim ztn yağlı

ne yazik ki cildi duzeltmek zaman ve para isteyen bir surec. oncelikle iyi bir dermatologa gorunup, temeli onarmanizi oneririm. nbenim yuzum cok ama cok kotuydu. simdi bebek poposu gibi. roacutane tedavisi gordum. artik fondeten surme geregi de duymuyorum. sadece su bazmi yuz gunes kremi ile cildim piril piril

ne yazik ki cildi duzeltmek zaman ve para isteyen bir surec. oncelikle iyi bir dermatologa gorunup, temeli onarmanizi oneririm. nbenim yuzum cok ama cok kotuydu. simdi bebek poposu gibi. roacutane tedavisi gordum. artik fondeten surme geregi de duymuyorum. sadece su bazmi yuz gunes kremi ile cildim piril piril
Bu tedavinin çok yan etkisi olduğunu söylüyolar sizde de öyle oldu mu

Aynen ben de.

Öncelikle fondöten pudra gibi ürünler günü kurtarsa da uzun vadede cildinize daha çok zarar verir.

Sivilceler için dermatologa gidin.

Sivilce izlerine elma sirkesi+maden suyu karışımı çok iyi geliyor.Her gece sürüp 1 saat bekletip yıkayın.Bizzat kendim deneyip yararını gördüm.

Parlama için pudra kullancaksanız Rimmel Stay Matte uygun fiyatlı ve güzel bir ürün.Parlamayı önlemek için yağ emici kağıtları kullanabilirsiniz.

Emin olun kimsenin cildi kusursuz değildir.

Cildiye doktoruna görünün öncelikle lütfen. Roaccutanedan önce sivilcelerinizin yayılım durumuna göre topikal antibiyotikli kremler veya sistemik(ağızdan aldığımız) antibiyotikler yazılıyor, ben fayda görmüştüm. Zaten roaccutane kullanmak istemiyorsanız bunu belirttiğinizde tedavinizi ona göre şekillendiriyorlar.
Bir de cildinize drugstore dediğimiz, düşük/orta fiyatlı cilt ürünlerinden kullanmayın lütfen. Dermokozmetik markalardan temizleme jeli, günlük nemlendirici, güneş kremi edinin. Bu markaların bb kremleri ve pudralarında oluyor. Bir de shiseidonun yağlı ciltler için üretilmiş bir serisi vardı, onun pudrası çok iyi. Mac pudraları kullandım ben de, studio fix serisinin pudralarını kullandım. Başta yapay dursa da sonrasında cilde oturan, cildi çok kurutmayan pudralar. Tavsiye ederim.

Öncelikle fondöten pudra gibi ürünler günü kurtarsa da uzun vadede cildinize daha çok zarar verir.

Sivilceler için dermatologa gidin.

Sivilce izlerine elma sirkesi+maden suyu karışımı çok iyi geliyor.Her gece sürüp 1 saat bekletip yıkayın.Bizzat kendim deneyip yararını gördüm.

Parlama için pudra kullancaksanız Rimmel Stay Matte uygun fiyatlı ve güzel bir ürün.Parlamayı önlemek için yağ emici kağıtları kullanabilirsiniz.

Emin olun kimsenin cildi kusursuz değildir.
Bu yazdığınız pudrayı saddce fondotensiz kullanabilir miyim mat ve doğal bi görünüş için

Cildiye doktoruna görünün öncelikle lütfen. Roaccutanedan önce sivilcelerinizin yayılım durumuna göre topikal antibiyotikli kremler veya sistemik(ağızdan aldığımız) antibiyotikler yazılıyor, ben fayda görmüştüm. Zaten roaccutane kullanmak istemiyorsanız bunu belirttiğinizde tedavinizi ona göre şekillendiriyorlar.
Bir de cildinize drugstore dediğimiz, düşük/orta fiyatlı cilt ürünlerinden kullanmayın lütfen. Dermokozmetik markalardan temizleme jeli, günlük nemlendirici, güneş kremi edinin. Bu markaların bb kremleri ve pudralarında oluyor. Bir de shiseidonun yağlı ciltler için üretilmiş bir serisi vardı, onun pudrası çok iyi. Mac pudraları kullandım ben de, studio fix serisinin pudralarını kullandım. Başta yapay dursa da sonrasında cilde oturan, cildi çok kurutmayan pudralar. Tavsiye ederim.
Çok teşekkür ederim yorumunnuz için

Shiseido markasının pudrasını nerde bulabilirm acaba

Ü yüzüne haftada bir maske yap
Günde bol bol su iç
Düzenli uyu
Fondöten kullanma eğer kullanacaksan da su bazlı kullan
Hafif bir Nemlendirici ve pudra kullanabilirsin.

Benimde yüzüm fondöten tutmaz, akar falan degisik durur mac bile bende kalıp gibi durur bende bugday tenliyim..
Makyajdan önce sivilcelerinize çözüm bulun bence.sonra cilt maskeleriyle cildinizi güzelleştirirsiniz fondötene gerek kalmaz.

Shiseido markasının pudrasını nerde bulabilirm acaba

Boynerlerde var. İnternet üzerinde de makyajtrendi.com da var, fakat uygun rengi bulmak için deneyip almanız daha iyi olur.
Eğer ten renginiz koyuysa da la roche posay, bioderma gibi dermokozmetik markaların da güneş koruma faktörü içeren renkli pudraları var, fakat biraz koyu tonda üretiliyorlar. Bunları da bayiliği olan eczanelerde deneyip internetteki eczane sitelerinden alabilirsiniz.

X